Pujmanové 1220/6 Pankrác, Praha 14, Praha

Slévačská 36 Hloubětín, Praha 14, Praha

Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

1 000 Kč

Provozovna

Od roku 2006 jsem pracoval jako masér a trenér pro rekondici u mládežnických týmů Slavie Praha fotbal, kde jsem měl na starosti realizaci nejvhodnější...

Léčené nemoci

• Bolest ramene
  • Bolesti kloubů
  • Bolest kyčle
Zobrazit všechny léčené nemoci

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Profík, přesně poznal, o co se jedná a navrhl řešení, které okamžitě zafungovalo. Děkuji a doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Poslední dobou jsem hodně trpěla bolestí zad. Většinu dne trávím "shrbená" nad počítačem, a tak se není moc ani čemu divit. S prací pana Hubinky jsem byla velice spokojená, rozhodně doporučuji. Nejen, že je to velký profesionál, ale je to také skvělý člověk, který Vás během "terapie" ještě pobaví :-). Byla jsem maximálně spokojená.

Dlouhodobě mně bolí celá záda, po první návštěvě u pana Radka se cítím mnohem lépe, vysvětlil mi, co je příčinou a co a jakým cvičením všechno zlepším. a těším se na další návštěvu. Vřele doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělý odborník, velmi příjemný a ochotný. Mohu jen doporučit. Všechno podrobně vysvětlí a ukáže. Věnuje se pacientovi více než na 200%.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Maximální spokojenost, mohu jen a jen doporučit. Žádné dlouhé sepisování anamnézy, rovnou k věci a hledání příčiny problémů a jejich odstranění.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Děkuji panu Hubinkovi za odblokování krční páteře a celkově za skvělou péči. Pokud se rozmýšlíte, zda tohoto odborníka navštívit za sebe mohu velmi doporučit. Je to skvělý fyzioterapeut s bohusem příjemné povahy a pozitivního přístupu, což jen tak někde nenajdete. Kladně hodnotím také jeho komunikativnost a otevřenost. Katka

Absolutní spokojenost!!!Pan Hubinka je člověk na svém místě,jak lidsky,tak profesně.Ačkoliv si nepřeji,aby mě zase něco postihlo,stane-li se tak,jdu najisto:)Díky!!!

Radek Hubinka

moc děkuji za Vaše kladné hodnocení.,moc mě těsilo a přeji Vám hodně štěstí jak v osobním tak i sportovním životě.ještě jednou děkuji. ))

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Už po první návštěvě jsem se cítil zdaleka lépe a po druhé návštěvě už mé problémy s přetíženým krkem skoro vymizely. Nyní aplikuji rady, které jsem dostal a je to lepší a lepší. Doporučuji návštěvu každému, pan Hubinka je odborník a pomůže. Pokud budu mít v budoucnu problémy, tak vím, že za ním mohu s klidným svědomím zajít.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan Hubinka je skvělý fyzioterapeut, který si dokáže s problémem poradit. Doporučuji všem sportovcům a nejen jim. Lenka

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byl jsem moc spokojený. Profesionální přístup. Člověk, který dělá svoji práci pořádně a s radostí. Jednoduché objednání přes internet. Všem doporučuji!!!

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

chtěla bych se zeptat, jestli se dají vyléčit ploché nohy.

Dobrý den.Plosky nohou se dají ovlivnit cvičením.tvz.míčkováním a vložkami do bot.Doporučuji také kinesiotaping.Děkuji a pěkny den.Hubinka

Radek Hubinka

Dobrý den, již jsem u vás na fyzioterapii byla, pomohl jste mi s kyčlem. Jenže ted mě trápí jiný problém, od pondělí mě bolí v záda v bedrech. Byla jsem předtím nemocná, ležela jsem a v pondělí jsem se rohodla si záda trochu protáhnout. Hned po protažení jsem v zádech ucítila divný pocit a ted mám možná skříplý nerv v zádech na pravé straně v bedrech. Když jsem několik hodin v klidu anebo poránu, tak mě to nebolí, ale když vyběhnu schody a nebo večer, tak je bolest zpět. Co s tím? Děkuji předem za odpověd.

Dobrý den.pokud Vás zada bolí po nějaké akivitě tak doporučuji cca 14 klid a teplé obklady.Pokud se budete chtít protáhnou tak jedině za tepla tzn.po nějakém lehkem telesném cvičení.dávejte pozor na prochladnutí.Vaše tělo po nemoci potřebuje ješte trošiču se zotavit.Kyby Vás bolest stále pronásledovala tak mě kontaktujte a já Vás telefonicky navedu.Po nemoci je vždycky tělo náchylnější na urazy.pokud by se po teplych obkladech Váš stav zhoršoval tak to přerušte.Děkuji Hubinka