Pujmanové 1220/6 Pankrác, Praha 14, Praha

Uvolnění svalů a kloubů • 1 000 Kč

Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

Slévačská 36 Hloubětín, Praha 14, Praha

Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

Od roku 2006 jsem pracoval jako masér a trenér pro rekondici u mládežnických týmů Slavie Praha fotbal, kde jsem měl na starosti realizaci nejvhodnější...

Léčené nemoci

• Bolest ramene
  • Bolesti kloubů
  • Bolest kyčle
Zobrazit všechny léčené nemoci

1 000 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz

U pana Hubinky jsem byla v minulosti, avšak se mi již nepodařilo s ním spojit, je úžasný odborník. Pomohl mi od bolesti, profesionál. Jen mohu doporučit, neznám lepšího fyzioterapeuta . Ráda bych se u něj objednala znovu.

Pana fyzioterapeuta Hubinku mohu jen doporucit. Za jednu navstevu mi pomohl s problemem chodidla, ktery mi temer znemoznoval chuzi a se kterym mi ortoped nepomohl. Zaroven mi doporucil vhodne cviky nejen k danemu problemu, ale pro celkovou kompenzaci meho sportu. Narozdil od mnou navstiveneho ortopeda mel cas si vyslechnout co nejvice o tom, jak sportuji a jak se jinak bezne pohybuji a na zaklade toho udelit doporuceni.

Doporucuji urcite vsem sportovcum, ale i dalsim, kdo chteji problemy sveho pohyboveho aparatu skutecne resit a idealne jim i predchazet.

Radek Hubinka

Dobrý den. moc Vám děkuji za hezké hodnocení.Přeji Vám mnoho úspěchu jak ve sportovním tak i v osobním životě.Ješte jednou děkuji.Hubinka

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Po dlouhé době jsem narazila na kvalitního fyzioterapeuta. Oceňuji zkušenosti ze sportovního světa a skvělý přístup k pacientovi. Je vidět, ze mu na lidech záleží a chce vyřešit jejich problém :)

Neskutečně dobrý a senzitivní fyzioterapeut. Celou dobu se věnuje každému svalu, radí, jak pracovat na zdraví i sám. Netlačí do dalších návštěv, perfektní profesionál!!!

Výborný specialista.
Příjemný, otevřený. Nesnaží se pouze odstranit problem, šle též nalézt příčinu a snaží se poradit i zde. Velmi mi pomohl.
Mohu pouze doporučit.

Dobrý den. Moc Vám děkuji.Hubinka

Panu Hubinkovi dekuji za pomoc. Snazil se vsemoznymi prostredky, aby mi rameno spravil. Je to velmi prijemny clovek, ktery se snazi člověka dat dohromady a zbavit bolesti. Dekuji!!!

Dobrý den. Moc Vám děkuji.Hubinka

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi profesionální přístup. Po první návštěvě cítím citelnou úlevu. Děkuji a všem vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan Hubinka je velký profesionál. Moc si vážím jeho přístupu a odbornosti. Odblokoval mi páteř a hned po zákroku jsem se cítila výborně. Děkuji velice. Pokud budu mít další problém, vždy se na něj obrátím!!!

Jsem s panem Hubinkou naprosto spokojen, dělá svoji práci dobře a naplno. Díky mu za to a ostatní jeho služby vřele doporučuju

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Chválím milý a profesionální přístup. Pan Hubinka vše názorně ukáže a vysvětlí, ukáže vám cvičení. Zatím jsem na návštěvě byla jen 2x, poprvé s problémem levého kyčle, podruhé s tím samým, jen se mi po cestě stala nehoda, že jsem se na zmrzlém chodníku natáhla a narazila si kostrč. I s tím mi moc pomohl, domů jsem neodcházela tak bolavá. Děkuji a doporučuji.

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

chtěla bych se zeptat, jestli se dají vyléčit ploché nohy.

Dobrý den.Plosky nohou se dají ovlivnit cvičením.tvz.míčkováním a vložkami do bot.Doporučuji také kinesiotaping.Děkuji a pěkny den.Hubinka

Radek Hubinka

Dobrý den, již jsem u vás na fyzioterapii byla, pomohl jste mi s kyčlem. Jenže ted mě trápí jiný problém, od pondělí mě bolí v záda v bedrech. Byla jsem předtím nemocná, ležela jsem a v pondělí jsem se rohodla si záda trochu protáhnout. Hned po protažení jsem v zádech ucítila divný pocit a ted mám možná skříplý nerv v zádech na pravé straně v bedrech. Když jsem několik hodin v klidu anebo poránu, tak mě to nebolí, ale když vyběhnu schody a nebo večer, tak je bolest zpět. Co s tím? Děkuji předem za odpověd.

Dobrý den.pokud Vás zada bolí po nějaké akivitě tak doporučuji cca 14 klid a teplé obklady.Pokud se budete chtít protáhnou tak jedině za tepla tzn.po nějakém lehkem telesném cvičení.dávejte pozor na prochladnutí.Vaše tělo po nemoci potřebuje ješte trošiču se zotavit.Kyby Vás bolest stále pronásledovala tak mě kontaktujte a já Vás telefonicky navedu.Po nemoci je vždycky tělo náchylnější na urazy.pokud by se po teplych obkladech Váš stav zhoršoval tak to přerušte.Děkuji Hubinka

Léčené nemoci

• Bolest ramene