Zprávy

Žitná 49, Praha

Pokud vám život přinese okolnosti, které zabrání dodržet objednaný termín, je třeba přijmout spoluzodpovědnost a při zrušení termínu 2 dny dopředu uhradit 30% z ceny, při zrušení během 24h předem 50% z ceny a při nedostavení se 100%.

• Adresy (3)

Individuální psychoterapie • 900 Kč

Partnerská psychoterapie • 1 000 Kč

Přijímám: dospělí, děti od 9 let

Způsoby platby: Bankovní převod

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Nejpozději 30 minut před návštěvou obdržíte SMS a e-mail s odkazem na zahájení online konzultace. Připojení bude možné pomocí prohlížeče v telefonu nebo na počítači.

Setkávám se s Vámi pravidelně na Vinohradech v Praze a v Nymburce nebo online (všechny kalendáře naleznete níže)
    Práce je mým koníčkem, přestož...

Léčené nemoci

800 Kč

130 Kč

130 Kč

Umístění: Psycholog Praha a Manželská poradna Běžný termín

Paní Štěpánková je velmi chápavý a vřelý člověk. Objednání proběhlo bez komplikací, následná sezení byla příjemná, měla jsem vždy dostatek prostoru na vyjádření, důkladně jsme vše prodiskutovaly, a to i nad rámec standardní časové dotace. Mohu doporučit.

Umístění: Psycholog Praha a Manželská poradna

Špatná zkušenost. Paní Štěpánková si při našem prvním setkání načmárala nějáke nesouvislé, nečitelné poznámky, které mi pak na konci sezení dala. Při druhém sezení si samozřejmě nepamatovala, co jsme probíraly. Ukončit sezení s novým pacientem tak, abych mu šáhla na hlavu/rozčepířila vlasy jako malému děcku je neslýchané... obvzlášt když pacient naznačil, že má problém s fyzickým kontaktem.
    Pokus o meditaci a dostání se do mého podvědomí rušil její vibrující mobil a nepřítomný hlas. Neuklizený stůl uprostřed ordinace (čaj, svačina, papíry) dával dojem, že jsem u někoho neznámého v bytě.

Po této zkušenosti jsem definitivně ztratila zájem vyhledat jakoukoliv ,,odbornou" pomoc.

Mgr. Radana Rovena Štěpánková

Když člověk nemá dost vůle, aby ji zaměřil do svého nitra a nechá se rozptylovat nepodstatnými detaily ve vnějším světě, tak pravděpodobnost, že nalezne řešení své situace, je velmi malá. Řešení leží uvnitř - nikoliv vně.

Umístění: Psycholog Nymburk a Manželská poradna

Paní Rovena je skutečný profesionál. K ní jsem přicházel sklesle, kdežto od ní nabytý novou energií, elánem a směrem, kterým se ubírat. Ten, kdo v životě neví, jakým směrem se vydat nebo pokud ho něco trápí, by měl zajít právě za ní.

Umístění: Psycholog Nymburk a Manželská poradna Běžný termín

Navštívila jsem zatím pouze 1x, ale mohu říct, že paní Mgr. Štěpánková je moc příjemná paní , která se umí vžít do bolesti a snaží se pomoct. Děkuji za domácí úkol :)

Umístění: Psycholog Nymburk a Manželská poradna

Jsem ráda, že mohu touto formou dát ostatním vědět, že paní Radana je jedním slovem úžasná. Moc mi pomohla. Trpím různými strachy, fobiemi, a už po prvním setkání se mi ulevilo. Vždy jdu od ní tak silná, že mám pocit, že zvládnu úplně všechno na světě. Je to "obyčejná", přitom neuvěřitelná žena. Nemám strach jí říct úplně vše. Pochopí, povzbudí, s optimismem vše vysvětlí. Doporučuji :-) a DĚKUJI, že mi pomáháte Radano :-) Diana

Umístění: Psycholog Nymburk a Manželská poradna partnerská psychoterapie

Pohovor s pani Stepankovou byl pro me jednoznacnym prinosem. Resim svuj partnersky vztah a nyni se citim lepe pripraven podniknout kroky k jeho zlepseni a udrzeni.

Mgr. Radana Rovena Štěpánková

Děkuji za milé překvapení i že jsem mohla býti nápomocna :) .

Paní Radana, je úžasný Člověk. Velmi ochotný, vstřícný, chápající a vlídný. Vždy, když mám nějaký problém, poradí a podpoří. A já jí tímto nesmírně moc chci poděkovat. Mája

Umístění: Psycholog Praha a Manželská poradna Stres, nejistota (sportovní aerobik)

Sezení u p. Štěpánkové mi velmi pomohlo. Věnuji se vrcholovému sportu, kde je stres a nejistota podávána na talíři na každém rohu. Paní Štěpánková mě dokázala uklidnit, zbavit stresu a získat sebedůvěru. Moje stříbrná medaile z MS tedy patří i jí. Chtěla bych moc poděkovat a věřím, že když bych měla s něčím problém, na paní Štěpánkovou se mohu spolehlivě obrátit.

Návštěvu psychologa jsem odkládala spousty měsíců. Bála jsem se a styděla se vyhledat odbornou pomoc. Nechtěla jsem brečet před někým cizím a bylo mi proti srsti říkat někomu koho neznám mé trápení. Jsem ráda, že jsem se nakonec rozhodla kontaktovat právě paní Štěpánkovou. Už jak jsem vkročila do místnosti, tak to ze mě spadlo, moc hezké prostředí. Paní Štěpánková je velice příjemná, dokázala mě uklidnit a hlavně vždy skvěle a stručně pojmenovala problém. Začala jsem řešit hlavně sama sebe. Po každém sezení jsem toho měla spoustu k přemýšlení. Jen díky ní jsem konečně začala mít ráda sama sebe, to byl jeden z mých největších problému už od dětství. Děkuji za setkání, moc jste mi pomohla uvědomit si spoustu věcí, které se snažím aplikovat do života. Pokud bych se někdy v budoucnu necítila dobře nebo potřebovala meditaci, určitě se Vám zase ráda ozvu. Vaše meditace mě vždy dokázala uklidnit, uvolnit a zbavila mě úzkostí. A brečet jsem se před Vámi také nestyděla... :-)

Skvělá poradkyně, která mi pomáhá řešit složité životní situace. Dvě konzultace obvykle nestačí, ale nakonec se k pozitivnímu výsledku vždy dostaneme...

Díky, Jakubjr ;)

21 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Proběhla 2 rande. Vypadalo to,že jsme si padli do oka. Napsal mě,že mě má svým způsobem rád a pak se na 4 dny odmlčel. První jsem se musela ozvat já,pak opět reagoval. Je takové chování normální? Nevím co jsi mám o něm myslet. Zda to myslí vážně a jak přistupovat k takovému muži. /je nám oběma 38/. Děkuji za radu.

Milá neznámá, to je téma, které nás baví a každý to vnímáme po svém. A pak se na něco psycholgů ptejte, že ;) . Doporučuji knihu Mars a Venuše si spolu začínají. Každopádně doporučuji citově být zdrženlivá, souhlasím s p.Forstem, že v tuto chvíli není nažhavený a pokud budete chtít jeho vyjádření ted, spíše uteče.Je třeba nechat muže jeho tempu a vnímat jeho iniciativu. Já bych hned nenastoupila s dotazem: "jak to vidíš?" Mohou být různé začátky - může to jít přes kamarádský vztah... v tom bych viděla potenciál - úskalí internetového seznamování je právě to, že lidé často čekají lásku na první pohled, snadno vylučují, ale v přirozeném seznamování funguje velmi často princip obeznámenosti. Držím palce.

Mgr. Radana Rovena Štěpánková

Dobrý den. V poslední době zažívám v práci velkou koncentraci stresu přibližně 3x týdně. Jedná se o rychlé pracovní tempo jednoduchých mechanických úkonů. Toto období ještě chvíli potrvá. Zajímá mě jestli se to může nějak projevit na fungování mozku, inteligenci.

Hezký den,
    dlouhodobý stres produkuje glukokortikoidy. Jejich škodlivost je prokázána např. ničí náš hipokampus, což souvisí s depresí i pamětí i snižuje kognici.
    Řešení je, přivést tělo i duši do stavu, že nebude situaci vnímat jako ohrožující... (pocit ohrožení je spouštěč stresové reakce organismu)
    V té věci mohu samozřejmě pomoci.
    Držím palce.

Mgr. Radana Rovena Štěpánková

Práce je mým koníčkem, přestož...

Léčené nemoci

• Krize ve vztahu