přijímá nové pacienty

Psycholog, Psychoterapeut Více

Praha, Nymburk 2 adresa

Odhadovaná doba odpovědi:
    Žitná 49, Praha

Pokud vám život přinese okolnosti, které zabrání dodržet objednaný termín, je třeba přijmout spoluzodpovědnost a při zrušení termínu 2 dny dopředu uhradit 30% z ceny, při zrušení během 24h předem 50% z ceny a při nedostavení se 100%.

• Adresy (3)

Individuální psychoterapie • 900 Kč

Partnerská psychoterapie • 1 000 Kč

Přijímám: dospělí, děti od 9 let

Způsoby platby: Bankovní převod

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Nejpozději 30 minut před návštěvou obdržíte SMS a e-mail s odkazem na zahájení online konzultace. Připojení bude možné pomocí prohlížeče v telefonu nebo na počítači.

Hotovost, Bankovní převod

800 Kč

130 Kč

130 Kč

Psycholog Praha a Manželská poradna

Setkávám se s Vámi pravidelně na Vinohradech v Praze a v Nymburce nebo online (všechny kalendáře naleznete níže)
    Práce je mým koníčkem, přestož...

Léčené nemoci

Publikace a články

Publikace (1)

Články (2)

Mohu jen doporučit.
    Paní Rovena my pohla uspořádat si hlavu a nastavit ji tak ,aby měl člověk zase radost ze života.
    Moc za to děkuji.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

S průběhem sezení jsem velmi spokojená a vřele doporučuji.

Umístění: Psycholog Praha a Manželská poradna individuální psychoterapie

Spolupráce s paní Štěpánková je výborná. Je schopna konzultaci přizpůsobit jakékoliv situaci, ve které se klient nachází. Nezažila jsem, že by mi nebyla schopna poradit, ať jsem byla v jakémkoli rozpoložení. Spolupráce si velice vážím i z toho důvodu, že na mě, jako jiný psycholog (vlastní zkušenost), netlačí do věcí, které jsou mi nepříjemné a o kterých vím, že mi budou delší dobu trvat, než je přijmu. Za mě velké díky!

Umístění: Psycholog Nymburk a Manželská poradna individuální psychoterapie

Přišla jsem na sezení velice smutná, chtěla jsem své problémy řešit pomocí terapie a ne pomocí antidepresiv. Bohužel, po tomto sezení jsem na tom byla psychicky ještě hůř a druhý den si šla pro antidepresiva. Neustále jsme řešili mé centrum lásky, ať si odpustím, ať nahlédnu do svého nitra atd., což si myslím, že v takovém stavu už nepomůže. Nejvíce mě potěšila věta “Vám už není pomoci”, kterou jsem si vyslechla v tom nejhorším emočním rozpoložení. Podle ostatních recenzí vidím, že paní Radana má jen naučené fráze, které říká každému bez ohledu na závažnost problému. Myslím, že psycholog má pracovat s každým individuálně. Paní Radana možná bude dostačující psycholog pro lidi, kteří se potýkají s krizí ve vztazích, v práci atd., ale rozhodně to není vhodný psycholog pro lidi, co mají panické či úzkostné poruchy a nebo deprese.

Mgr. Radana Rovena Štěpánková

Děkuji za upřímnou zpětnou vazbu. Chápu, že i takový pocit jste si mohla odnésti. Větu: "vám již není pomoci." si dovolím tvrdit, že jsem nemohla říci, neb to není v souladu s mým vnímáním člověka. Vím, že to, co se snažím člověku předat, nejsou pouze naučené fráze, ale zkušenosti z vlastního zacházení sama se sebou a jinými lidmi. Každý hledáme pro sebe vhodnou cestu - přeji i vám, její nalezení.

Umístění: Psycholog Praha a Manželská poradna individuální psychoterapie

Paní Radana je velice příjemná, pozitivní, profesionální. Poradila mi, jak řešit mou situaci a jak se vyrovnat s mými problémy. Velice děkuji za pomoc. Vřele doporučuji.

Umístění: Psycholog Praha a Manželská poradna individuální psychoterapie

S paní Štěpánkovou mám tu nejlepší zkušenost. Poprvé jsem její pomoc vyhledala asi před 4mi lety. A nyní, když jsem se dostala do emočně vypjaté situace, se kterou jsem si sama nevěděla rady, zamířila jsem znovu k ní. Je skvělé, jak se dokáže vcítit do situace klienta a pomoci formou vnitřní podpory, díky které se cítíte klidnější a silnější situaci sama řešit. Moc Vám děkuji.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Velice si vážím podpory a rad ze strany paní psycholožky.

Mgr. Radana Rovena Štěpánková

Děkuji za to, že mohu býti nápomocna i za příjemnou zpětnou vazbu

Umístění: Psycholog Praha a Manželská poradna individuální terapie, konzultace 1,5h

Paní Rovena je velmi soucitná, naslouchá, vždy se snaží vám poradit. Má lidský přístup, diskutuje s vámi o věcech, které zrovna řešíte a neřekne jen hmm, ok a co dál.

Umístění: Psycholog Praha a Manželská poradna manželská poradna cca 2h

Pro nas s manzelem byl psycholog takova posledni sance na zachranu naseho spolecneho zivota. Jsme spolu 15 let a je nam 30. Bylo pro nas nepredstavitelny jit od sebe, ale posledni roky zaroven i zit spolu.. Strasne dlouhou dobu jsme se odhodlavali udelat jen ten prvni krok a objednat se. Bylo to uplne zbytecne. Prvni sezeni je asi nejtezsi. Ale pokud si s psychologem sednete jako my s pani Radanou, tak Vas ceka velka uleva pri probirani problemu. Pri prvni volbe tomu tak nebylo a pak je lepsi hledat dal.. Radana je velmi lidska, chapava, sympaticka a je videt, ze svou praci dela srdcem a to je dle meho nejdulezitejsi Pomaha se divat na problemy i z jineho uhlu pohledu a mile vysvetluje danou situaci. Chodime ruzne spolu nebo kazdy zvlast. Uci vice vnimat sve vnitrni ja a za nas odvadi skvelou praci. Pomaha to, takze se staci jen odhodlat! Dekujeme Prejeme mnoho sil a pevne zdravi!

Mgr. Radana Rovena Štěpánková

děkuji - i mne je potěšením s vámi spolupracovat.

Umístění: Psycholog Praha a Manželská poradna individuální psychoterapie

Zkušenosti s paní psycholožkou mám velmi dobré. Navštěvuji její ordinaci už 3. rokem. Vždy odcházím s pocitem, že vše zvládnu a že své problémy dokážu vyřešit. Na sezeních se cítím slyšena a viděna - paní psycholožka je empatická a vždy ví jak poradit. Pomohla mi s vztahy s rodinou a se získáním sebevědomí. Vřele doporučuji! :)

21 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Proběhla 2 rande. Vypadalo to,že jsme si padli do oka. Napsal mě,že mě má svým způsobem rád a pak se na 4 dny odmlčel. První jsem se musela ozvat já,pak opět reagoval. Je takové chování normální? Nevím co jsi mám o něm myslet. Zda to myslí vážně a jak přistupovat k takovému muži. /je nám oběma 38/. Děkuji za radu.

Milá neznámá, to je téma, které nás baví a každý to vnímáme po svém. A pak se na něco psycholgů ptejte, že ;) . Doporučuji knihu Mars a Venuše si spolu začínají. Každopádně doporučuji citově být zdrženlivá, souhlasím s p.Forstem, že v tuto chvíli není nažhavený a pokud budete chtít jeho vyjádření ted, spíše uteče.Je třeba nechat muže jeho tempu a vnímat jeho iniciativu. Já bych hned nenastoupila s dotazem: "jak to vidíš?" Mohou být různé začátky - může to jít přes kamarádský vztah... v tom bych viděla potenciál - úskalí internetového seznamování je právě to, že lidé často čekají lásku na první pohled, snadno vylučují, ale v přirozeném seznamování funguje velmi často princip obeznámenosti. Držím palce.

Mgr. Radana Rovena Štěpánková

Dobrý den. V poslední době zažívám v práci velkou koncentraci stresu přibližně 3x týdně. Jedná se o rychlé pracovní tempo jednoduchých mechanických úkonů. Toto období ještě chvíli potrvá. Zajímá mě jestli se to může nějak projevit na fungování mozku, inteligenci.

Hezký den,
    dlouhodobý stres produkuje glukokortikoidy. Jejich škodlivost je prokázána např. ničí náš hipokampus, což souvisí s depresí i pamětí i snižuje kognici.
    Řešení je, přivést tělo i duši do stavu, že nebude situaci vnímat jako ohrožující... (pocit ohrožení je spouštěč stresové reakce organismu)
    V té věci mohu samozřejmě pomoci.
    Držím palce.