Dobrý den, potřebujeme vyšetření pedagogicko- psychologické u vnuka. Můžeme se objednat k Vám. Děkuji
Bc. Karel Červinka
Bc. Karel Červinka
Psycholog, Psychoterapeut
Praha
Dobrý den, bohužel psychologická vyšetření nedělám. Zkuste se obrátit na pedagogicko-psychologickou poradnu. Pokud chcete kvalitní vyšetření, kontaktujte dětské psychology na psychoterapeutické a psychosomatické klinice ESET, kontakt najdete na jejich stránkách, klinikaeset.cz
S pozdravem, Červinka

Mgr. David Panuška
Mgr. David Panuška
Psycholog, Psychoterapeut
Mladá Boleslav
Bohužel diagnostická vyšetření nedělám a s dětmi jsem se zatím rozhodl nepracovat. Chci počkat až moje vlastní děti vyrostou a já díky tomu budu schopen jim opravdu upřímně a niterně porozumět. (To bude až tak okolo roku 2030) Jinak teoretické základy mám a pokud byste vyloženě stáli o pohovor se mnou, je to možné - ovšem myslím si, že jsou zde určitě terapeuté v tomto ohledu mnohem zkušenější.

PhDr. Alena Uváčiková
PhDr. Alena Uváčiková
Dětský psycholog, Psycholog, Psychoterapeut
Praha
Dobrý den,

ano mohli by jste se objednat.Dělám diagnostická vyšetření dětí.Ale bylo by dobré, kdyby dítě objednali rodiče a ne Vy, jako prarodiče.
PhDr.Alena Uváčiková

Mgr. Marie Müllerová
Mgr. Marie Müllerová
Psycholog, Psychoterapeut
Opava
Dobrý den. Pro tuto formu vyšetření jednoznačně kontaktujte PPP nebo SPC dle potíží dítěte ve Vašem regionu. Žádost musí podepsat rodič, nikoli prarodič. Za vyšetření se nic neplatí.Dostanete doporučení i pro školu, školku, jak dítě s konkréním problémem podporovat ve vzdělávacím procesu.Nepíšete konkrétně, co dítě má za potíže,když žádáte pedagogicko psycholog.vyšetření,ale patrně bude potřebovat i nějakou podporu ve škole,školce,proto v tomto ohledu je nejkompetentnější školní poradenské zařízení PPP,SPC, které Vám pomůže,případně odkáže i na jinou formu pomoci či odborníky

Couldn't find the answer you were looking for? Ask another question!

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

  • Vaše otázka bude publikována anonymně.
  • Vytvořte jednu jasně formulovanou otázku a buďte struční.
  • tázku obdrží specialisté na tomto webu. Nikoliv pouze jeden konkrétní lékař.
  • Tato služba nenahrazuje konzultaci se zdravotníkem. Pokud máte potíže nebo akutní problém, navštivte svého lékaře nebo pohotovost.
  • Otázky týkající se konkrétního případu ani žádosti o druhé stanovisko nejsou povoleny.

Zvolte si odbornou specializaci lékařů, kterým chcete položit otázku
Použijeme ho k oznámení odpovědi. Nebude publikován online.
All the contents published in DocPlanner.com, especially medical question and answers, are informative and in no case must be considered a substitute for medical advice.