Psycholog Praha

• Psycholog, Psychoterapeut

„Paní Papoušková je moc milá a empatická. Pokaždé mi dokázala utřídit myšlenky a pomoci. Poslední terapie probíhala online přes Skype a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen jak vše probíhalo hladce a efekt byl téměř podobný jako při osobním setkání. Více

Durychova 101/66, Praha Mapa

Terapeutické centrum Nové Dvory

Skalská, Praha Mapa

Terapie v přírodě Modřanská rokle

1 200 Kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„Terapeutka Markéta Rozsívalová byla mojí skvělou průvodkyní v době, kdy jsem potřebovala pomoct změnit svůj dosavadní život. Není jednoduché cizímu člověku otevřít svůj život, ale Markéta umí vytvořit velice intimní a chápající prostředí, kde dokáže člověk s důvěrou otevřít svoje já. Při terapiích mě někdy méně, někdy více navedla na skutečnosti, které jsem do té doby nedokázala vidět, a umět tak pochopit více svoji minulost a přetvářet současnost k lepšímu (není to fráze). Děkuji Markétě, že mě posunula, kam mě posunula. Více

Holečkova 31, Praha Mapa

• Psycholog

Opletalova 27, Praha Mapa

Praha, KBT, psycholog

Cena nebyla přidána

• „Paní Nikola mi pomohla ve chvíli, kdy jsem se cítila ztraceně. Navrhla mi několik technik pro zlepšení mého stavu a sezení s ní mě přiblížily k pochopení sama sebe. Ještě jednou bych jí tímto chtěla poděkovat a doporučit ostatním. Více

Turnovská 477/6, Praha Mapa

Epimeleia Terapeutické centrum

• Psycholog, Psychoterapeut

„skvěle pomohla, děkuji za uvědomění si skutečností a mých chyb, které jsem v minulosti udělal. velice si toho cením.

Holečkova 29, Mapa

Poradna Holečkova

900 Kč

900 Kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„Velmi sympatická mladá žena, věřím, že mé dceři pomůže. Dcera je také spokojená a těší se na další návštěvu.

Vyšehradská 49, Praha Mapa

Barbora Čeledová

Senovážné nám. 23, Mapa

Psychoterapeutické centrum Řipská

Viktora Huga 377/4, Praha Mapa

Mgr. Ulrika Sedláková

Individuální psychoterapie (50 minut)

800 Kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„Pana magistra jsem vyhledal na doporučení své manželky. Z počátku jsem se nemohl přenést přes velký věkový rozdíl, přesto jsme našli společnou řeč a cestu. Oceňuji vřelý a vstřícný přístup a pomoc při zvládání panických atak. Součástí konzultací byl nácvik relaxačních dovedností, které teď mohu uplatňovat ve svém životě. Doporučuji všem. Více

Václavské náměstí 21, Praha Mapa

Psychologie Můstek

• „Po opakovaných nepříliš úspěšných návštěvách různých psychologů jsem konečně narazila na psycholožku, která mi pomohla, můj život se naprosto změnil, z neurotického, věčně ustrašeného uzlíčku je ze mě člověk, který se umí radovat ze života a překonávat přikážky, které život přináší. Navíc mi ukázala i cestu do budoucnosti. Chtěla bych jí mnohokrát poděkovat a samozřejmě ji doporučuji všem lidem, kteří by potřebují pomoct a mají strach někam zajít, neboť zde se setkají s velmi vstřícným a empatickým člověkem. Michael Hodboďová Více

Na Poříčí 12, Praha Mapa

Kancelář v Paláci YMCA

• Psycholog, Psychoterapeut, D… ětský psycholog Více

„Paní doktorka mě vždy nasměruje správným směrem .Mám v ní velkou důvěru. Je vnímavá a chytrá. Po návštěvě u ní jsem vždy plná pozitivních dojmů a přesvědčena,že vše zvládnu. Více

V Jámě 8, Praha Mapa

Psycholog Mgr. Jitka Herzánová - prosíme se objednávat přes kalendář Equita Therapy

Psychoterapie

1 500 Kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„Pan Bartoš je profesionál s velmi empatickým a přátelským přístupem. Jsem mu moc vděčná za to, jak moc mi pomohl. Poprvé mi pomohl rychle se zorientovat v pro mě nejasné situaci, kdy jsem nevěděla jak dále postupovat a neviděla východisko. Byl mi velikou oporou v celém procesu a podporoval mě na každém kroku této cesty. Po čtyřech letech jsem se znovu na pana Bartoše obrátila ohledně úzkostí a osobního rozvoje. Moc mu děkuji za jeho úžasný přístup a energii, kterou jeho terapie vždy provází. Po každém sezení jsem cítila zlepšení v oblastech, na kterých jsme společně pracovali a moc mu děkuji za to jak mi vždy pomohl a byl mi v minulých letech velkou oporou. Moc pana Bartoše doporučuji a děkuji mu za jeho pomoc! Více

Řipská 15, Praha Mapa

Psychoterapeutické centrum Řipská

Individuální psychoterapie

1 500 Kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„Zatím jsme byli s mužem jen jednou, ale už teď víme, že P.R. je super a chceme pokračovat. Dokázal mluvit s mužem tak, že to i on zvládl a nebylo to tam pro něj snadné. Mluvit na ráz se dvěma úplně odlišnýma lidma není snadné. A také se mi líbilo prostředí, má opravdu hezký prostor, člověk se tam cítí moc dobře (pro mě je tohle také důležité). Více

Slezská 856/74, Praha Mapa

Mgr. Pavel Rataj - www.pavelrataj.cz - Psychoterapie Praha | Párová terapie Praha | Manželské a rodinné poradenství Praha

• Psycholog, Psychoterapeut, D… ětský psycholog Více

„před necelými dvěma lety jsem začala docházet na KBT terapii k paní doktorce z důvodu celkového vyčerpání, úzkostí a panických atak, které mě postihly po smrti rodičů. Paní doktorka mi velice pomohla, obzvláště v začátcích, kdy jsem nevěděla kudy kam, jsem se na každé setkání vysloveně těšila. Souvztažně s terapií jsem užívala i antidepresiva, která jsem v průběhu terapie postupně vysazovala. Nyní jsem již bez léků, bez terapie a paní doktorce VELICE DĚKUJI za její přistup a pomoc, kterou mi poskytla! Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat pomoc psychologa, vím kam se obrátit. Více

Senovážné náměstí 23, Praha 1, Praha Mapa

KBT - Bělohlávková

• Psycholog, Psychoterapeut

„K panu doktorovi Novákovi jsme chodila několik let. Mé problémy byly z dětství a bylo moc těžké a složité se tam vracet, ale nebyla jsem na to sama. Pan doktor se mi po dobu terapie stal tím nejbližším člověkem, kterému mohu říct úplně všechno a nestydět se sama za sebe. Těšila jsem se na každou terapii, protože alespoň hodinu týdně mi bylo dobře. Práce se mnou byla velice těžká a zdlouhavá, ale pan doktor svou empatií, laskavostí a humorem přemohl mé ego a ukázal mi, jaká opravdu jsem a co skutečně cítím. Strašně moc mu děkuji za to, že nyní můžu plnohodnotně žít a cítit se dobře. Pana doktora 100 % doporučuji, je to úžasný psycholog a milý člověk. Více

Vyšehradská 49/320, Praha Mapa

Partnerská psychoterapie

1 400 Kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„Psychoterapie s Tomášem mi pomohla především rozumět vlastnímu životnímu tempu a přizpůsobovat ho situacím tak, abych se nevyčerpávala a mohla dobře fungovat. Na začátku jsem si k němu hledala déle cestu, protože byl jiný než psychoterapeuti, se kterými jsem se do té doby setkala - přímočařejší - ale poté jsem tuhle vlastnost velmi vítala a odnáším si díky ní mnoho poznání. V těžkých tématech jsem cítila pevnost, o kterou se dalo opřít a maximálně citlivý přístup, díky čemuž se zahojila některá velmi stará zranění a uvolnil se prostor pro nové uchopení a prožití. Když by bylo třeba, opět se na Tomáše v budoucnu s důvěrou obrátím. Více

Máchova 21, Vinohrady NEPLATNÉ, Praha Mapa

Soukromá psychoterapeutická praxe - starší NEPLATNÁ adresa

V Hůrkách 1292/8 - Stodůlky, Praha Mapa

Soukr. psychoterapeutická praxe Nové Butovice

od 1 000 kč

Individuální psychoterapie (50 minut)

• Psycholog, Psychoterapeut

„Paní doktorka je velmi empatická a milá. Opravdu mi hodně svými pohledy na můj problém pomohla. Netlačí, ale příjemně vás povede, abyste sami přišli na řešení, které vám bude vyhovovat. Řekla bych, že se řídí citátem: Cokoliv slyšíme, je názor, nikoliv fakt, cokoliv vidíme , je úhel pohledu, nikoliv pravda. Moc děkuji. Více

Jana Masaryka 48, Praha Mapa

ordinace klinické psychologie