Doporučení psychologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Kojetín

• Psycholog, Psychoterapeut

„Pani doktorka je empatická, vždy ochotná, profesionální, má bohatou praxi a osobní pristup. Pomohla mi a naší rodině v mnoha směrech. Velice si jí vážím. Určitě se na paní doktorku obraťte. Mohu jen doporučit. Více

Sladovní 1286, Kojetín Mapa

PhDr. Jiřina Lukáčová

• Psycholog, Psychoterapeut

1 názor

„Oceňuji profesionální a přitom laskavý přístup paní magistry Kolaříkové. Velká spokojenost, během několika sezení jsme odstranili moje problémy a naučil jsem se, jak si pomáhat sám. Více

Mostní 4, Přerov Mapa

Mgr. Petra Kolaříková - Poradna pro život

Psychologické poradenství

Cena nebyla přidána

• „Po první návštěvě mohu říci jen to nejlepší. Například, dcera ráda kreslí.. Paní doktorka si toho ihned všimla a pěkně využila tento mostek ke komunikaci s dcerou. I když je velmi vytížená, během sezení se plně soustředí na klienta. Více

Komenského 27, Přerov Mapa

Ordinace klinické psychologie

• „Jsem nadšená. Paní doktorka je odborník na pravém místě. Dozvěděla jsem se přesně to, pro co jsem přišla. Odešla jsem naprosto spokojená a plná krásné energie. Děkuji mnohokrát a těším se na další návštěvu. Takový poradce duše, je vhodný pro každého, kdo má nějaké nezodpovězené otázky a vůbec nemusí jít o vážný duševní problém, respektive tomu tímto můžete třeba i předejít. Dostanete ze sebe to, co vás tíží a co nikdo jiný, není schopný poslouchat. Třeba váš partner...,děti..., rodiče..., protože to není v jejich silách. Děkuji paní doktorce za to, že je. Více

Třída Osvobození 1388, Otrokovice Mapa

Klinická psychologie

• „Ráda bych doporučila pana doktora všem, kdo řeší stejně jako já změnu pohlaví. Setkala jsem se u něho s krásným lidským přístupem, porozuměním a snahou pomoci, za což bych mu ráda poděkovala. Neobávajte se objednat se na vyšetření na základě požadavku vašeho sexuologa. Více

Komenského 4142/6, Prostějov Mapa

• nám. Přerovského povstání 1, Přerov Mapa