Psycholog

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • Psycholog, Psychoterapeut

„Paní Miluška je výborná terapeutka a skvělá žena v jednom. Během několika měsíců mi moc pomohla. Na návštěvy jsem docházela 1x za dva týdny. Sezení, ačkoliv často psychicky náročné, byly obrovsky obohacující a rady a názory paní terapeutky byly neocenitelné. Pomohla mi najít v životě směr a překonat složité období. Mohu jen doporučit. Více

Praha 1 - Florenc, Těšnov 5, Praha Mapa

Mgr. Miluše Suntychová

• Psycholog, Psychoterapeut

„Paní doktorka je velice pozorná, milá a profesionální. Docházím k ní na terapii už několik měsíců a cítím se mnohem lépe. Moje úzkostné stavy se zmenšily natolik, že už nepotřebuji léky od psychiatra. Oceňuji rovněž velice milé a hezké prostředí. Mohu jenom vřelé doporučit. Více

Zenklova 340/22, Lékařský dům Palmovka, 5 patro, Praha Mapa

Psychologická ordinace

Běžný termín

1 200 Kč

• Psycholog, Psychoterapeut, D… ětský psycholog Více

„Pan doktor byl pozorný jak při rozhovoru se mnou, tak vůči chování syna (3 roky, podezření na poruchu autistického spektra). Byla to první návštěva, proto se jednalo spíše o komunikaci mezi námi, přesto si všímal, jak syn reaguje na různé podněty a kromě pravděpodobné diagnózy poskytl vysvětlení a rady pro další práci. Celkových 75 minut uběhlo velmi rychle a příjemně. Více

Ordinace v Léčebném domě, Lipová-lázně Mapa

Psychologická ordinace a poradna - PhDr. Petr Beroušek, Schrothovy léčebné lázně se sídlem v obci Lipová-lázně, Lázeňská 248; dočasně jen po předchozím ujednání; možno i on-line (Skype: psycholog.ok)

Osobní psychoterapie

od 1 200 kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„Pani doktorka je skvela v tom co dela . Na první sezeni jsem jela se znacnou mirou skepse a z donuceni mych pratel . Postupne jsem ji zacala duverovat a ona mi moc pomohla. Je moc empatická, umí naslouchat a velice citlive situaci zhodnotit a poradit. Mohu jenom doporucit .. Více

Ostrovského 253/3, Ženské domovy - tel, Praha Mapa

Individuální konzultace (60 min.)

1 000 Kč

• „První návštěva ve mě nechala pocit důvěry, odbornosti a profesionality. Tedy po dvou dnech od setkání jsem si domluvil termín další návštěvy.Dle mé první zkušenosti je p.R.Rovena lékařka na svém místě a nebál bych se jí doporučit. Více

Žitná 49, Praha Mapa

Psycholog Praha a Manželská poradna

Konzultace pro páry

Nám. Přemyslovců 169, Nymburk Mapa

Psycholog Nymburk a Manželská poradna

Konzultace pro páry

900 Kč

600 Kč

• „Terapii s Lucií jsem vyhledala kvůli neurčitým pocitům úzkosti, o kterých jsem toho sama moc nevěděla. Postupem času jsme společně odkrývaly jejich příčiny, hledaly jádro pudla a systematicky je začaly řešit. Nyní už dokážu přijít na zdroje nespokojenosti sama, což považuji za jeden z našich největších úspěchů. Naše spolupráce trvala okolo 10 měsíců, a za tu dobu bylo takovýchto úspěchů mnoho – jsem spokojenější sama se sebou, sebevědomější a asertivnější, dokážu se lépe slovně vyjádřit, mám méně zbytečného strachu, se strachem teď také umím pracovat mnoho a mnoho dalších skvělých věcí… Terapie probíhala kvůli pandemii z velké části telefonicky, to však nemělo na její efektivitu žádný dopad, není proto nutné ani v dnešní době nijak váhat nad vyhledáním pomoci. Velmi jsem také ocenila její doporučení knih, které mi padly jak ulité, a taky skvělou knihu, kterou sama napsala. Rozhodnutí objednat se právě k Lucii bylo jedno z nejmoudřejších, které jsem kdy udělala a velmi ji za poskytnutou pomoc a péči děkuji :) Více

2 500 Kč

• „S paní doktorkou se scházím již rok. Je to neskutečný člověk, který mi moc pomohl a pomáhá! Je velmi empatická, pozitivní, ochotná pomoci a nasměrovat. Ačkoli ještě nejsem na konci cesty, tak díky ní jsem po tom roce udělala obrovský pokrok. Prvního sezení jsem se trochu bála, nejsem příliš otevřený člověk. Ale již po prvních pěti minutách jsem věděla, že chci v terapii pokračovat. Snad nikdy jsem se nedokázala někomu tak otevřít. Cítila jsem se velmi příjemně a bezpečně. A vždy se těším na další sezení :) Paní doktorce moc děkuji a ostatním mohu jen vřele doporučit. Více

Wellnerova 3b, Olomouc Mapa

Olomouc

Individuální konzultace/terapie

• Psycholog, Psychoterapeut

„Pan Andres je skvělý. Již po první hodině jsem cítila zlepšení. Během prvních pár sezení mi pomohl uvědomit si důvody mého chování v určitých situacích, na které jsem sama nedokázala celé roky přijít. Vyhovuje mi jeho klidný a empatický přístup, rozhodně doporučuji. Více

Vyšehradská 49, Praha Mapa

Mgr. Jan Andres

• Psycholog, Psychoterapeut

„Pan Vladimír má vždy dobrou náladu, říká věci narovinu a umí se dostat k jádru problému. Je to zkušený profesionál. Již po první návštěvě jsem si dokázala uvědomit, co dělám "špatně" díky dobře kladeným dotazům. Když vám není nejlépe, tak vás dokáže rozesmát svým skvělým smyslem pro humor. Určitě doporučuji. Více

Máchova 21, Praha Mapa

Vladimír Jarošík - Máchova

od 1 000 kč

• Psycholog, Terapeut, Ostatní

„Navštívila jsem několik jiných psychologů, takže mohu porovnat. U Martina H. se mi moc líbila upřímná snaha pomoci, kterou jsem jasně viděla. Překvapil mne pečlivostí, s jakou studoval podklad, který jsem dodala. Cítila jsem se v jeho péči jako hodnotný člověk a ne jako zdroj příjmu (jako u některých jiných). Děkuji a vřele doporučuji. Více

Turnovská 477/6, Praha Mapa

Terapeutické centrum - Poradna (nejen) pro rodiče

800 Kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„Katarína je skvělá terapeutka a k tomu moc fajn člověk :) Na sezeních dokázala vytvořit velmi bezpečné prostředí, kde jsem mohla sdílet naprosto cokoliv bez jakýchkoliv obav, pomohla mi zorientovat se ve vlastních myšlenkách a emocích a lépe s nimi pracovat, také sama sebe lépe poznat. Pomohla mi zároveň projít náročnější životní období a bylo skvělé mít ji jako oporu. Moc děkuji za vše, věřím, že z našich sezení budu čerpat celý život a že příznivě ovlivnily celou mou budoucnost. Dávám minimálně 100 hvězdiček z 5 :)) Více

Pekařská 84, Brno Mapa

Soukromá psychologická praxe

Individuální psychoterapie (50 minut)

2 000 Kč

2 000 Kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„K Dr. Tylovi se vždy těším a z každého sezení si odnesu něco hodnotného. Již za několik málo návštěv se mi podařilo udělat značný pokrok, což se nedá říct o mém předchozím terapeutovi, kde jsme se točili do kolečka měsíce. Pokud potřebujete zapracovat na růstu své osobnosti nebo přijít na to, co vás vlastně trápí a v životě brzdí (nemusí to být na první pohled zřejmé), u pana doktora budete na správném místě. Více

• Psycholog, Psychoterapeut

„Nikoho lepšího jsem za 20 let všelijakých terapií nepotkala. Myslela jsem, že už se mnou nic nehne. A to jsem se sakra spletla. Za 9 měsíců jsme odvedly víc práce než za posledních 12 let. Více

Pekařská 44, Brno Mapa

Psychologická ambulance, Psychoterapie

od 800 kč

Psychoterapie

700 Kč

• „Cord je velmi pozitivní, pohodový a profesionální. Pomáhá mi porozumět sobě samé, ukazuje mi jinou perspektivu na život a motivuje mě se posouvat. Určitě bych Corda doporučovala všem co hledají popostrčit nebo najít směr v životě. Určitě nebudete litovat Více

1 400 Kč

• Psycholog, Psychoterapeut, D… ětský psycholog Více

„Jsem moc nadšena. Po návštěvě u pani magistry pocítila jsem velkou psychickou úlevu. Pani magistra je moc empatická, otevřená. Pozorně naslouchá, a slyší mě. Moc děkuji. Těším se na další hodinu terapii. Více

Předboř č.e. 18, Strančice Mapa

Equita Therapy, z.s.