Doporučení psychiatři s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Frýdek-Místek

• „Skvělá lékařka a zlatý člověk s lidským přístupem. Škoda jen, že už paní doktorka odešla do zaslouženého důchodu. Přeji ji ještě spoustu krásných let prožitých ve zdraví , klidu a pohodě. Více

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Dnes jsem se svym strycem navstivil ordinaci pana doktora v Modrem pavilonu v Ostrave. Kdyby takhle se chovali a jednali vsichni lekari, tak nase zdravotnictvi muze vyucovat cely svet. Naprosto perfektni lidsky pristup, vse vysvetli, poradi, snazi se pomoct a vyhovet. Tusim ze jsem nekde cetl i nejake negativni komentare, nedokazu si predstavit na zaklade ceho vznikly, ale myslim si ze jsou od lidi kteri maji problem hlavne sami se sebou nez s panem doktorem. Za me top lekar a davam 20 z 10 :) Více

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Pro mne výborná, léky trefila a na hospitalizaci poslala když to fakt nešlo jen lékama. Pomohla mi velmi. Tam je problém, jak si pacient sedne, zvláště já s potížema s autoritama. Paní doktorka je třída. To její z. sestra grrr. Jsem moc senzitivní, jen se mi přišlo echt, že hlásí čekárně moji diagnózu a další "příhody" s jejím jemným chováním. Naposled mi přišla naopak velmi příjemná, jsem za to rád... Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „tato paní doktorka je opravdu velice dobra dělá svou práci velmi zodpovědně. Za celou dobu léčby jsem se přesvědčila ne jen o tom že přistupuje ke každému svému pacientovi s úctou a respektem bez rozdílu milé a klidně, ale také o tom ze ji mohu věřit umí člověku podat pomocnou ruku ale také jej v čas upozornit na chyby. podle potřeby umí byt i přísná. Doporučila bych ji všem kteří chtějí na sobě pracovat a potřebují pomocí. Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.