Psychiatr

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • „Úžasný lékař! Jsem sice ještě uprostřed léčby, ale i za ten krátký časový úsek se cítím mnohem lépe. Ve výsledku mi pan doktor svou laskavostí dal novou šanci na život :). Více

Kytlická 21/758, Praha Mapa

SANIMA zdravotnické zařízení

Poliklinika Prosek a.s, Lovosická 440/40, Praha Mapa

SANIMA Zdravotní zařízení

Poliklinika Prosek a.s.

• „Pan Doktor je inteligentní a má smysl pro humor. To mi pomohlo, že jsem svoje problémy nebrala tak vážně.

Na Pankráci 40 , Praha Mapa

Psychiatrie, psychoterapie

• „Myslím že netřeba dlouhých slov. Paní doktorka je prostě vynikající specialista svého oboru. Pomohla mi nejednou a za to sem ji velmi vděčná. Více

Dlouhá 34, Olomouc Mapa

Odborný lékař psychiatrie, AT poradna

• „Příjemný, milý, snaží se vždy najít co nejvíce optimální řešení. Rozhodně do vás léky "necpe" a nechává vám volnou ruku. Více

Smrková 23, Plzeň Mapa

MUDr.Jiří Bláhovec-psychiatrie a dětská psychiatrie

• „MUDr. Podzimková je jednak skvělý člověk a vynikající odborník, kdyby nebyla tak už jsem dávno........, naprosto s přehledem mě vrátila do normálního života, díky Více

Riegrovo náměstí 914, Hradec Králové Mapa

MEDIKA Hradec Králové, s.r.o.

• „Nejlepší psychiatr, kterého si člověk může přát. Poprvé jsem dorazila s velkým problémem a to po epileptickém záchvatu s miminkem, o které se musím starat, což je velice náročné, když máte psychické problémy. Bylo mi doporučeno chodit na KBT metodu a dostala jsem účinné kapičky, které mohu používat i při kojení. KBT metoda mi byla "ušitá" jak na míru. V podstatě mi zachránila paní psychiatrička život. Neustále mě kontaktuje, jak se mi daří a když mám jakýkoliv problém, tak okamžitě jedná a ihned pomůže. Je to až zázrak, s jakým přístupem jedná. Mám v ní neskutečnou oporu. Vím, že i kdyby se dělo cokoliv, tak tu pro mne bude a pomůže mi. Dokonce jí mohla zavolat i moje mamka a poradit se s ní o tom, jakým stylem má ke mně přistupovat, aby mi pomohla a paní doktorka jí zavolala a poradila jí. Děkuji moc i takto veřejně za záchranu mojí psychiky a toho, že jsem pro moji dceru konečně máma, která se dokáže plnohodnotně starat. Děkuji za vše! Více

Poliklinika Prosek a.s.

• „Prostě paní DOKTORKA. Dokázala to, že jsem opět začal žít i s mou diagnózou plně hodnotný život. V toto jsem už ani nedoufal. Moc děkuji Více

Žižkova 244, Písek Mapa

Psychiatrická ordinace MUDr. Žahourka

• „Paní doktorka Perničková je mi při mých dlouhotrvajících obtížích velkou oporou. Od chvíle, kdy jsem se svěřila do její péče, se můj zdravotní stav neustále zlepšuje, mohu se jí se vším svěřit nejen v ordinaci, ale také telefonicky, a svým trpělivým přístupem, zájmem o pacienta, vlídným slovem i vhodně zvolenou medikací má mou naprostou důvěru. Její ordinaci mohu jen doporučit! Více

17.listopadu, Ostrava Mapa

FNSP. Poruba

Panelová 6119/15, Ostrava Mapa

Psychiatrické a psychosomatické centrum s.r.o

• „Velmi dobrá odbornice ve své profesi psychiatra, důkladná a vstřícná!

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• „Doprovázím k ní svého příbuzného. Až mi jednou cvakne, nikam jinam nepůjdu. Je to dobrá lékařka s citem pro věc. Latentí mešuge. Více

Opavská 39/962, Ostrava Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Výborná paní doktorka, moc mi pomohla. O pacienty má opravdový zájem a je vždy ochotná. Vím, že se na ni můžu s důvěrou vždy obrátit. Více

Chrlické náměstí 2, Brno Mapa

Odborný lékař psychiatr

• Psychiatr, Anesteziolog, Chi… rurg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Huťská 211, Kladno Mapa

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

• Psychiatr, Ostatní, Fyzioter… apeut Více

„Tento doktor moc dobrý. Pomohl mě v těžké chvíle. Doporučuji všem kdo má vopravdů problémy.

J.Wolkera 603, poliklinika, Brandýs nad Labem Mapa

MUDr.Zdeněk Fűzék - Ordinace psychiatrie, psychoterapie a AT

Vašátkova 818, Čelákovice

MUDr.Zdeněk Fűzék , Oddělení komplexní rehabilitační léčebné péče, ALAID Centrum psychorehabilitační péče

Vašátkova 818, Brandýs nad Labem

MUDr. Zdeněk Fűzék - Ordinace psychiatrie a psychoterapie, ALAID Centrum psychorehabilitačný léčebné péče

od 120 kč

• „Má dobrý vyšetřovací talent a chodit k ní je i tak lepší než ke komukoli jinému. Nezlehčuje pacientovy problémy a nešetří léky. Také chce vidět člověka třeba i jednou za čtrnáct dní, což je i přes výše zmíněnou vytíženost lepší než jednou za měsíc. Více

Poliklinika Prosek a.s.

• „Pan doktor je dobrý. Viděl mi do duše a přesně věděl okamžitě, jak to se mnou je i když jsem mu nic pořádně neřekla. Je pravda, že citlivky rozbrečí. Mě rozbrečel dost, ale pomohl mi. Můžete si myslet, že je arogantní a jeho řeči jsou občas brutální. Je to docela pravda, ale zároveň je to dobrý vtipálek a je velice inteligentní. Řekne vám upřímně pravdu a to snad chcete, ne? Řekne vám vše, co slyšet potřebujete i když to nemusí být hezký. Je velice intuitivní a ví přesně co a jak. Určitě vám ho doporučuju. Taky mi odhalil ADD, což mi měli zjistit už když jsem nastupovala do školy. Hlavně teď pro rodiče. Když začne být “hnusný” na vaše dítě a to dítě začne plakat, tak hned nebuďte na pana doktora naštvaní. On ví co dělá. Potřebuje z dětí vytáhnout reakce. Chápu, není příjemný na to koukat, ale udělá vše proto aby vám/vašim dětem pomohl. Opravdu jediný “problém” byla ta brutální upřímnost, ale bez ní by to asi ani nešlo. Více

Nezvalova 852, Hradec Králové Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - dětský psychiatr