Psychiatr

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • „pan docent je výborný, účastný a empatický. Stejně jako jeho manželka. Jsou oba nejlepší. Ostatní psychiatři Vás ani nevyslechnou a sestra Vám napíše ve dveřích recept podle karty. Více

U nemocnice 1161, Ostrov Mapa

Nemocnice Ostrov

• „Paní doktorka je super,moc mi pomohla. Má velmi lidský přístup,je to člověk kterému na první pohled věříte...

Slovanská 27, Plzeň Mapa

Privátní psychiatrie, psychoterapie

• „Je skvělá lékařka,profík.zdenka

Šustova 1930/2, Praha Mapa

Medifin a.s., Poliklinika Šustova

Online konzultace, Mapa

Relaxhudba

Cesta relaxace

• „Nejlepší psychiatrička jakou jsem kdy zažila. Nic není problém na všem se dá domluvit. Je velice hodná a sestřička je anděl. Více

Politických vězňů 40, Beroun Mapa

Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

• „Pan doktor je vážně výborný, navíc se jako jeden z mála zaměřue i na ADHD u dospělých. Trpělivě vše vysvětlí, vyslechne, nerozhoduje o vás bez vás, ale vše s vámi diskutuje. Více

Martinkova 253/7, Brno

Ambulance s rozšířenou péčí s.r.o.

• „Nejlepší paní doktorka! Má pochopení, vyslechne, poradí, pomůže. Umí uklidnit. Je moc hodná. Snaží se opravdu pomoci. Více

Jablonského 34, Plzeň Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Mohu jen doporučit. Své práci rozumí a má přehled. Je vidět, že má o pacienta zájem. Mohu jen doporučit.

Bezručova 413/2, Nový Jičín Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Pani doktorka je velice ochotna, empaticka a po odborne i lidske strance nejlepsi. Pacientovi se venuje na 100% a to i na ukor sveho casu. Pacientovi pozorne nasloucha a hleda nejlepsi reseni lecby. Vse vysvetli, poradi a hlavne pomuze. Nikdy zadneho pacienta neodbyde. Ona neni doktorem, ktery jen pise recepty. Více

Jugoslávská 13, Brno Mapa

• Psychiatr, Internista

„K panu doktorovi hodím již několik let a oproti mému prvnímu psychiatrovi mi dokázal pomoct a našli jsme i medikaci, která mi více méně funguje. Konečně v noci spím . Navíc je to u něj jako doma v obýváku ☺️ jen TV tam chybí . I to je důvod, proč se u něj člověk cítí dobře. Doporučuji. Více

Sokolovská 304, Praha Mapa

interní a geriatrická ambulance

• „K MUDr. Záleskému jsem docházela jen krátkou dobu, než (nejspíše) skončil ve své funkci. Moc nejsem na ten počáteční small talk při každé návštěvě, ale to patří ke spoustě povolání. Každopádně to je nejspíše lepší než sedět jen v tichosti a čekat na recept. Zřejmě srdečný člověk, svou práci dělá, jak dělat se má. Nikdy jsem se nezdržela dlouho, vždy jsem pověděla, co je jinak, a případně jsme změnili léky. Za mě skvělá zkušenost. Více

Spálená 12, Praha Mapa

Psychiatrická ordinace

• „Dobrý den.Jmenuji se Šárka Čunátová a již 22 let se léčím u pana profesora Paclta.Když mě začal léčit byla jsem ve velmi špatném psychickém stavu.Moje nemoc se mi projevila v 19 letech./Biopolární deprese+maniodepresivní stavy./Do doby,nežli jsem se dostala k tomuto úžasnému panu profesorovi,jsem prošla pod rukama nejméně 20 lékařů,kteří mě léčili velkým množstvím léků,ale bohužel nemoc se mi stále vracela.Byly to zoufalé a dlouhodobé stavy a už jsem neděděla kudy kam.Až díky panu profesorovi,jsem začala žít od mých 40 let plnohodnotný život.Je pravda,musím brát stále léky,ale bez toho to opravdu nejde.Také je pravda,že po některých lékách přiberete na váze,ale co je lepší?Nežít a živořit,nebo mít radost z každého dne?Pane profesore děkuji vám,zachránil jste mě.Vaše věrná a již dlouholetá pacientka ˇˇSárka Čunátová DĚKUJI VA'M!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Více

Anny Drabíkové 534/1, Praha Mapa

Provoz privátní psychiatrické ordinace

• „Pan doktor je dle mého názoru velmi dobrý psychiatr. Aktivně se zajímá o můj život, posuny v něm a o vypořádání se s problémy. Vede dialog a ptá se, což mi samo o sobě několikrát pomohlo se na problém podívat z jiného úhlu a zjednodušilo se jeho řešení. Rozhodně necpe hned prášky, i když jsem k nim časem musela přistoupit, nedělá si ze mě pokusného králíka a medikaci mi zvolil nebo vyměnil vždy velmi nenásilně. V případě problému mě byl schopen přijmout během dvou dnů, dovolat se mu dá prakticky kdykoliv a v jeho čekárně se čeká maximálně 5-10 minut. Rozhodně doporučuji. Více

Koněvova 221, Praha Mapa

Psychiatrie

• „Paní doktorka mi opravdu pomohla. Jsem cizinka, mluvím česky, ale kvůli sociální izolaci moje čeština není na dostatečně dobré úrovni. Velmi jsem se bála, že kvůli jazykové bariéře mi žadný psychiatr nebude moc rozumět a nedokáže správně vyřešit můj problém. Ale paní Votýpková je trpělivá, snáží se pochopit, najít vhodná slova, každá věc je pro ni důležitá , je to vidět. A s léčením jsem spokojena už dlouho. Doporučuji. Více

Počernická 16/1427, Praha Mapa

CLINTERAP s.r.o.

• „K pani doktorce chodim uz 4 roky a jsem maximalne spokojena,je to odbornik se srdcem na pravem miste. Nekdy je navsteva kratsi nekdy delsi, vzdy podle potreby. Doporucuji Více

Přátelství 64, Praha Mapa

Psychiatrie

• Psychiatr, Psycholog, Psycho… terapeut Více

Elišky Krásnohorské 249, Frýdek-Místek Mapa

Beskydské centrum duševního zdraví

• „Paní doktorka se o mě stará už dobrých pár let, nikdy jsem si nemohla stěžovat, vždycky mě vyslechla ač jsem se kolikrát tak rozmuvila, že třičtvrtě hodina utekla ani nevíme jak... ráda k ní chodím, protože se můžu vypovídat ze všech problémů co kde mám a ač jsem teď už plnoletá, stále mě příjmá na konzultace. Za hodně jí vděčím... Více

Tomešova 1, Brno Mapa

Psychiatrická ordinace pro děti

• „Doktorka Pánková je velmi pozitivní a má příjemné jednání. Naslouchá mým přáním i obavám, co se týče medikace a vše spolu konzultujeme. Za mě skvělá psychiatrička. Prostředí čekárny a ordinace je útulné a uklidňující. Více

Na Vlčnovce 2573/2c, Praha Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Dnes jsem u paní doktorky byla poprvé a mám z toho dobrý pocit - vnímala co říkám a myslím, že mě chápe. Je důležité, aby vám lékař sednul. Více

Jeronýmova 750/1, Hradec Králové Mapa

Poliklinika I Ulrichovo náměstí