Psychiatr

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • „Paní doktorka Beránková mi zachránila život tím, že svoji práci milovala a dávala ji smysl. Naučila mě mít se ráda, mít ráda rodinu a přátelé. Přeji pokojné svátky a ráda bych se s ni ještě někdy setkala, Děkuji, Veronika Roztočilová Více

Skautská 1081, Ostrava Mapa

Dům duševního zdraví

• „Pan doktor je vnímavý lékař, profesionál každým coulem, který Vám chce pomoci, ale respektuje Váš názor a případný nesouhlas. Měl jsem štěstí, že své problémy mohu řešit právě s ním. Více

Údolní 393/18, Brno Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Pan doktor je velmi empatický a ochotný lékař. Po zkušenosti s více psychiatry mohu jen doporučit!

Praha 6 - Řepy, Praha Mapa

Centrum psychosomatické medicíny, spol. s r. o.

• „Pan doktor je sympatický empatický a fajn člověk dlouho spolu bojujeme díky jemu jsem se dostala na hospitalizaci do Třince kde bylo fajn. Po návratu me pan doktor pochválil a já mu poděkovala. A děkuju ješte jednou. Můžu jen doporučit. TÀŇA Více

Komenského 611/11, Karviná Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Moc mi pomohl a moc mě toho naučil

brno, Brno Mapa

Soukromá klinika

• „S paní doktorkou jsem velmi spokojená, i navzdory své vytíženosti má velmi citlivý a lidský přístup, nepředepisuje jen léky a nazdar. Skutečně mi pomohla a jsem jí za to vděčná. Více

Na Hradbách 4, Ostrava Mapa

Odborný lékař dětská psychiatrie

• Psychiatr, Adiktolog

1 názor

„Velmi vstřícný, lidský přístup. Vnímavý, chápavý, empatický, upřímný a starostlivý, zároveň přirozený a osobní. Je možnost se na cokoliv zeptat. Léky zabraly velice správně a dnes se po roce léčby a psychoterapie v přerovském Psychosociálním centru cítím snad nejlíp, jak jsem se kdy v životě cítila. A začalo to návštěvou u pana doktora, který správně vyhodnotil situaci a zahájil léčbu. Nemohla jsem si přát lepšího psychiatra a přála bych ho každému. Více

nám. Přerovského povstání 1, Přerov

Psychosociální centrum

• „Perfektní paní doktorka, jsem velmi ráda, že jsem na ní narazila. U paní doktorky se léčím s bulimií. I když není odborník na PPP, tak porozuměla mému problému. Opravdu se snaží pomoci pomocí antidepresiv a léků, u kterých se nezvyšuje tolerance. Díky ní jsem si odvykla i od silně návykového léku rivotrilu, který mi minulý lékař předepisoval ve velkém a neřešil, že si dávám několikanásobně větší dávky. Paní doktorka to ihned přerušila a léčbu zahájila pouze antidepresivy. Oceňuji i přístup celé psychiatrické ambulance. Kdykoli člověk může zavolat a přijít pokud je to opravdu akutní. Více

Lovosická 40, , Praha Mapa

Psychiatrická ambulance , ZB Sanima s.r.o. poliklinika Prosek

• „Paní doktorka je úžasný člověk. Mě do své péče přijala zhruba dva roky zpátky a pomáhá mi vyrovnávat se s úzkostmi způsobenými chronickou nemocí. Psychiatrickou léčbu kombinuje s psychoterapií a snaží se člověka podpořit veškerými možnými prostředky. Pro své pacienty se snaží udělat opravdu maximum od konzultací se specialisty z jiných odborností až po nutné zlo v podobě komunikace s čssz. Chtěl bych paní doktorce takto poděkovat, vážím si jí nejen jako lékaře, ale jako člověka :) Více

Ladova 7/2042, Praha Mapa

Psychiatrie, psychoterapie,psychologie

• „Skvělý lékař a velký ČLOVĚK s citem empatií porozuměním.A je aus Walachia... Můžu doporučit a srovnat.. Má renomé i jinde Kromeříž Brno atd. Postupně se člověk dozví jak na to. Více

Purkyňova 36, Vyškov Mapa

Psychiatrická ordinace

• „Pan primář Taraba, je lékař v pravém slova smyslu! Léčí, pomáhá a dává naději. Vždy vyslechne, poradí a udělá si na vás tolik času, kolik potřebujete, bez ohledu na plnou čekárnu...protože ví, že je pro vás důležité! Děkuji pane doktore Více

Rooseveltova 47, Opava Mapa

Odbor. lékař psychiatrie, psychoterap.

Englišova 526, Opava Mapa

Odbor. lékař psychiatrie, psychoterap.

• „Kdybych nepoznala paní doktorku, byla bych po jiných zkušenostech přesvědčena, že s psychiatry je těžká domluva. Zde se mi dostalo vlídného přijetí, mimořádné empatie, vstřícnosti a správné léčby. Paní doktorka se nad problémy svých pacientů skutečně zamýšlí a neváhá pomoci i nad rámec ordinačních hodin. Jen, vzhledem k výše uvedenému, je paní doktorka velmi přetížená. Paní doktorko, moc děkuji za skvělou péči! Více

Šustova 1930/2, Praha Mapa

Medifin a.s., Poliklinika Šustova

• „Znala jsem ho z dob, kdy působil ještě na Sosně, výborný lékař, citlivý, empatický s opravdovou snahou pomoci. Co ted vím tak ordinuje jen jeden den v týdnu, což je pro pacienty velká škoda. Většího "machra" v oboru jsem nepoznala. Více

Habrová 302, Třinec Mapa

Míru 275, Třinec Mapa

Integrovaný sociální ústav, Frýdek-Místek Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Paní doktorka je úžasná, pečlivá a starostlivá. Chodím k ní už mnoho let. Vždy pro mne měla maximální pochopení, i když to se mnou ze začátku nebylo jednoduché. Velmi mi pomohla. Nebyl problém ani pokud mi léky nevyhovovaly, nasadila mi jiné, než jsme našly ty pravé. Nikdy nečekám v čekárně, bere na čas a na pacienty má dostatek času, aby mohla vyslechnout, co opravdu potřebují a co je trápí. Nikdy bych neměnila. Více

Velkopavlovická 25, Brno Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Paní doktorka Janková je úžasný člověk. Moc mi pomáhá už několik let. Díky ní jsem vše zvládla ve svých těžkých chvílích života, kdy mi bylo hodně zle. Je to člověk, který říká pravdu a umí vždy poradit a pomoci. Kdykoliv mi pomohla. Doporučila jsem ji i jiným lidem, kteří potřebovali pomoc. Všichni byli moc paní doktorce vděční. Ochotná, milá, pozitivní , prostě fajn. Doporučuji.... Více

Karlovo náměstí 7/325, Praha Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Lidský a chápající přístup. Doktor na správném místě. Jeho kolegové se ještě mají hodně co učit, aby mu vůbec šahali po kolena. Více

Sušilovo náměstí 5, Olomouc Mapa

Vojenská nemocnice Olomouc

• „pan docent je výborný, účastný a empatický. Stejně jako jeho manželka. Jsou oba nejlepší. Ostatní psychiatři Vás ani nevyslechnou a sestra Vám napíše ve dveřích recept podle karty. Více

K Ovčínu 10/1519, Praha Mapa

Samostatná ordinace psychiatrie