Psychiatr

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • „K paní doktorce Zalabákové jsem se dostal jako nezaměstnaný, kterému se úplně zhroutil svět. Nejenže mi během pár týdnů odpomohla od stavů úzkosti a pocitů marnosti, ale přesvědčila mě i ke změně profese, což se brzy ukázalo jako to nejlepší řešení mých problémů. A za to jí budu do smrti vděčný. Ivoš Více

Žitavského 497, Praha Mapa

Poliklinika Zbraslav

• „Dobrý den, k panu doktorovi chodím už hodně let a on jediný mě uzdravil.Je velmi milý a vstřícný a rozumí svému oboru.Mam ho moc ráda a vždy se těším u něj na konzultaci že mi poradí.Preji mu hodně zdraví a těším se na něj příště.Marta Vackova Více

Jiřího z Poděbrad 290, Kutná Hora Mapa

Mělník Mapa

• „Také musím velice poděkovat panu doktorovi Je vstřícný a především lidský . mohu jen doporučit samozřejmě i jeho asistent je moc fajn ačkoliv je dost mladý a to mě ze začátku dělalo problém jsem se styděla mluvit ale už jsem si na něho zvykla a musím říct že je moc fajn . Prostě oba jsou moc dobří . Děkuji za vaší pomoc a to né jen mě ale i mé rodině .S přáním všeho dobrého . Drahomíra H. Více

Josefská 577/10, Teplice Mapa

Psychiatrická ordinace

• „K paní doktorce chodím asi 6. rokem a mám ji ráda. Určitě bych neměnila a ráda ji doporučuji. Opravdu má snahu léčit a snaží se vyjít vstříc. Dokonce i respektuje můj názor. Nikdy mě neodbyla a vždy se mi snažila pomoct. Kéž by všichni doktoři byli takoví. Více

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Psychiatrická ordinace LTM-PRO s.r.o, Poliklinika Prosek a.s., vedlejší budova, dveře 1-1

• „Již dlouhou dobu mne tento vynikající lékař pomáhá s mými depresemi a panickými poruchami. Jeho trpělivé naslouchání, empatie a schopnost rozpoznat pravé důvody, které nás pacienty sužují, jsou dány vždy jen kvalitním lékařem a to pan doktor bezezbytku je. Jen díky němu, jsem našla sílu překonávat těžká údobí a za to mu patří můj obrovský DÍK. Více

Železniční 1, Karlovy Vary Mapa

Soukromá psychoterapeutická praxe

• „Paní doktorka ma zlaté srdce. Skvělá a příjemná. Dokázala mi okamžitě pomoci navedla me na cestu psychoterapie, kde se muj stav zlepsil neuvěřitelným způsobem. Obrovské díky patří jak doktorce tak i psychoterapeutovi... Více

Kounicova 26, Brno Mapa

Odborný lékař - psychiatr

• Psychiatr, Dětský psycholog,…  Psycholog Více

Na Hutmance 16, Praha Mapa

Psychosomatické centrum Praha s.r.o.

• Psychiatr, Psychoterapeut, P… sycholog Více

1 názor

„Lenka mi velmi pomohla při řešení naší partnerské krize, díky ní se náš rodinný život vrátil opět do harmonie. Skvělý přístup a ohleduplnost. Moc děkuji a určitě ji všem, kdo potřebují pomoc doporučuji. Více

U lesa Karviná ráj, Karviná Mapa

Cesta relaxace

Online konzultace, Mapa

Relaxhudba

Online konzultace, Mapa

Cesta relaxace

• Psychiatr, Psychoterapeut

„Vyzkoušela jsem řešit své i rodinné problémy na více místech, ale teprve v Gaudii a u dr. Kunertové jsem po létech zkoušení spousty RŮZNÝCH metod, zařízení, lékařů atd. uspěla až zde a chodím k ní dlouhá léta já, dříve i moje rodina a partner. Vše úspěšné. Nehraje si na namyšlenou lékařku, nevnucuje to, co pacient nechce, neupřednostňuje pouze léky jako většina psychiatrů na pojišťovnu. Je to člověk, kterého evidentně baví to, co dělá, dělá to už dlouho a dobře. Má přehled o nových trendech. Nyní máme terapie po Skype, což je bezvadné. Její zařízení Gaudia se věnuje i péči o tělo tj. psychosomatice, hloubkovým masážím, což je dle mého názoru velmi důležité. Kurz asertivity a efektivní komunikace od Gaudie byl zřetelně lepší než ty, které jsem postupně absolvovala i v různých zaměstnáních. Dr. Olga Kunertová není ani zdravotně-pojišťovenský byrokrat ani tvrdý medicinský obchodník, jestli mi rozumíte. :-) Podle mne dokáže dobře pracovat s mužem i ženou a to jakéhokoliv věku. Udělala jsem za těch 12 let, co k ní chodím nesmírné pokroky a to již po prvních několika měsících a letech - začala jsem své problémy totiž řešit až po čtyřicítce a moc mi to nešlo rychle. Jiným, co znám bylo zde u pí doktorky pomoženo třeba po roce, dvou apod. :-) Čili DOPORUČUJU ÚPNĚ NEJVÍC. :-) Více

Jeseniova 47, Praha Mapa

Psychoterapeutické centrum Gaudia

• „K paní doktorce již chodím několik let a jsem moc spokojená.Dovede naslouchat,poradí,uklidní,je příjemná.V žádném případě bych neměnila.Děkuji za její péči. Více

Halasovo náměstí 1, Brno Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Paní doktorka je velice příjemná,vyslechne člověka.Mě pomohla na 100%,za to jí mooc děkuji Martina

Opavská 6116, Ostrava Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Velmi vnímavá a lidská lékařka individuálním porozuměním. Vyjadřuji velkou vděčnost za to, co pro mě za roky návštěv pro mě udělala. Děkuji Vám Alenko Více

Snemovni 11, Mala Strana Mapa

• Psychiatr, Alergolog, Chirur… g, Dermatolog, Diabetolog, Endokrinolog, Gynekolog, Imunolog, Internista, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ostatní, Plicní lékař, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Matice školské 1786/17, České Budějovice Mapa

Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

• Psychiatr, Gynekolog, Neurol… og, Oční lékař Více

Skrétova 47, Plzeň Mapa

MEDIKA-CENTRUM spol. s r.o - EUROCLINICUM a.s.

• „Pan doktor mi vrátil život. Měla jsem obrovské úzkosti a panický strach z lidí, že jsem nemohla do MHD, nakoupit si a nakonec jsem nemohla ani z bytu, protože po každé jsem měla panický záchvat. Měla jsem neskutečný strach z omdlení od jisté doby, co jsem omdlela. Tři roky jsem nechtěla žít, až pan doktor mi předepsal antidepresiva. Po zvýšení dávky dvakrát jsem schopná fungovat, cestovat, chodit do práce, mít interakci s lidmi, mít radost ze života a dělat normální úkony jako zdraví lidé. Moc si doktora vážím. Naslouchá, zajímá se, jak se mám. Respektuje pacienta a narozdíl od mnoha psychiatrů řekne, že můžu kdykoliv volat a kdykoliv přijít, kdyby se mi přitížilo. Jsem mu neskonale vděčná. Více

Jana Zajíce 16/924, Praha Mapa

Psychiatrická ambulance

• „patrím do ,,problémovej,,skupiny pacientov,tzv. závislých .Po počiatočnom pochopitelnom odstupe a nedovere mi ozaj pomohol .Znížil hladinu mojho denného stresu o viac ako 50 percent. Dakujem pán doktor aj pani sestrička. Dušan Více

Hradební 159, Příbram Mapa

Soukromá psychiatrická ambulance

• „Výborná lékařka,vždy pomůže. Za mně jednička. Příjemné prostředí i sestřička. Dlouho se nečeká. Prostě super.

Smilova 405, Pardubice Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - psychiatrie