Psychiatr

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • „Výborná lékařka, moc mi pomohla a i sestřička je skvělá! Doporučuji vřele! Opravdu pomůže kdykoliv!

Smilova 405, Pardubice Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - psychiatrie

třída Karla IV. 834/4, Hradec Králové Mapa

Psychiatrická ambulance

• „K panu Dr. Knoppovi jsme chodili cca 8 let, i s maminkou - zpětně musím uznat, že je to výborný a opravdu vzácný lékař, s přímým a velmi lidským přístupem, ochotný, pečlivý, stručnější, ale opravdu skvělý - nyní jsme již v jiné péči, bohužel, hledat náhradu za Dr. Knoppa bude náročné. Profesionální přístup, prima sestry, přesná vyšetření na hladiny z krve atd. Snad jedině návštěvy jsou kratší, protože má opravdu uctyhodný počet pacientů, takže není tolik času vše probírat, ale to podstatné jsme vyřešili vždy. Zpětně Vám, milý pane doktore, moc DĚKUJEME, bylo nám ctí Vás poznat - byly to dobré roky a rádi na Vás vzpomeneme :) Srdečně z jihu, z přáním pěkného adventu a Božím požehnáním Vám, i Vaší rodině, Více

Zahradníkova 2/8, Brno Mapa

pol. Zahradníkova

• „Pani doktorka je strašně fajn. Je kvalitní doktorka a taky kvalitní člověk. Přátelsky s váma jedná a pozorně naslouchá. Roubová Ľubica Více

Čechova 2641/44, Plzeň Mapa

Poliklinika Bory s.r.o.

• „jsem velmi spokojen

Tázlerova 747, Turnov Mapa

MUDr. Stegerová s.r.o.

• „K paní doktorce Lichnovské jezdím s chlapcem 7 let opravdu s vědomím, že nás vždy vyslechne, poradí a pomůže, i přesto, že bývá občas v časovém presu, neboť k ní jezdí mnoho pacientů z širokého okolí. Nikdy nás neodbyla, vždy je přívětivá , trpělivá a důsledná. Nepochybně je odborník na svém místě a za její přístup a profesionalitu jsem velmi vděčná. Více

Bezručova 2, Nový Jičín Mapa

Odborný lékař dětská psychiatrie

• Psychiatr, Psycholog, Psycho… terapeut, Kouč, Terapeut Více

Online konzultace, Mapa

Relaxhudba

• „Pan doktor je odborník na svém místě. Docházím k němu už řadu let a vždy se na naše setkání moc těším. Mám ráda jeho smysl pro humor, inteligenci, lidskost .... byl to první člověk, který se ke mně choval dobře a také mě přesvědčil, že si to zasloužím. Více

Osvoboditelů 91, Zlín Mapa

• „K paní dokrorce Blahutové velice ráda chodím! Vyzkoušela jsem už více lékařů v Praze,ale tady se cítím v klidu a bezpečí.Je jemná vše si trpělivě vyslechne (což je pro mě velice příjemné)a pak i vysvětlí a ráda poradí.Tak mě i zklidní a já pak od ní odcházím a vždy se lépe cítím...děkuji paní doktorce. Více

Olšanská 2666/7, Praha Mapa

Olšanská poliklinika

• „Znám pani doktorku Procházkovou a za sebe mohu naprosto jednoznačně doporučit !

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• „Dobrý den, panu lékaři více děkuji, protože mě svými dotazy a podněty, které občas dráždí mé ego, podporuje ve více vnitřní práci-uzdravování se. Ano, trvá to, je to více dřina, bolí to, ale má to větší smysl ! Držme si palce! Krásný den vám všem ! Go go ours lives ! Josef, Krnov Více

Sušilova 1/1751, Opava Mapa

AGAPÉ psychiatrická ambulance s.r.o.

• Psychiatr, Internista, Logop… ed, Neurolog, Ostatní, Psycholog Více

Vsetínská 20/527, Brno Mapa

Nádražní 10, Blansko Mapa

Karlovo náměstí 15/292, Praha Mapa

Náměstí Míru 149, Židlochovice Mapa

Merhautova 118, Brno Mapa

Horníkova 34, Brno Mapa

Soukromá klinika LOGO s.r.o.

• „Jsem nesmírně vděčná za setkání s paní doktorkou Lemanovou. Osobní přístup, empatie, vnímámí pacienta jako celku... To vše společně s profesionalitou přineslo úlevu, naději a cestu. Děkuji :-) Více

Hlavní 83, Brno Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Pani doktorka je skvela, konzultace u ni byla pohlazenim na mou rozbolavelou psychiku a verim, ze v jeji peci a s jeji pomoci zvladnu vaznou nemoc v rodine. Ziskala si naprosto moji duveru a to je urcite pri teto lecbe dulezite. Více

Na Dlouhém lánu 11/563, Praha Mapa

Psychiatrická ambulance

• „"Já jsem Brůha, psychiatr." Pan doktor mě zachránil před odvozem do Bohnic, byla jsem na maximální amplitudě bezmoci a vzteku, (sebe)destrukce ("Vy ale vypadáte dobře.") a absolutně jsem odmítala s kýmkoli mluvit. "My tady máme takovou výslechovou místnost." Měl tu moc, rozšířit moje osobní dno o pobyt na samotce, kde by mě přivázali a nadopovali nechutnýma práškama, ale neudělal to. Více

Vejvanovského 1610, Praha Mapa

klinika ESET