Psychiatr

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • „Za mě super odborná a empatická paní doktorka moc mi pomáhá a příjemně se s paní doktorkou povídá. Neměnila bych

Pod tratí 833, Blovice Mapa

psychiatrická ambulance MUDr. Markéta Regentová

• „Úžasná lékařka, která mi jediná pomohla vrátit syna do normálního života, moc děkuji a doporučuji všem! Její lidský přístup a jednání se už ve zdravotnictví nevidí Více

Bozetechova 79, Brno Mapa

Psychiatrická ambulance pro dospělé

• „Erudovaná, pečlivá a empatická lékařka. Svým laskavým přístupem odbourává bariery u všech pacientů. Kéž by bylo víc takových lékařů. J.P. Více

Na Mlejnku 26/992, Praha Mapa

Psychiatrie

• Psychiatr, Psychoterapeut

„Profesionální, empatická, hodná, nesoudí, poslouchá, poradí, je chápavá, vzdělaná a připadá mi, že se neustále sebevzdělává dál. Nikdy mi neřekla nic, co by mě zranilo nebo mi zhoršilo den, vždy naopak. Je to nejlepší psycholožka/psychiatrička, kterou jsem s mohla prát. Více

U Malvazinky 7, Praha Mapa

Zámeček Malvazinky

• Psychiatr, Ostatní, Psycholo… Více

Jeseniova 47, Praha Mapa

Psychoterapeutické centrum Gaudia

Brandlova 4, Brno Mapa

Psychoterapeutické centrum Gaudia

• Psychiatr, Psychoterapeut

„Pan doktor Raszka je velmi příjemný a hodný člověk. Pracuje na oddělení kde podmínky nejsou růžové a za to ho oceňuju, doporučuji. Více

Zámecké náměstí 26, Frýdek-Místek Mapa

www.michalraszka.cz

• „Empatická, trpělivá, milá, chápající....a hlavně opravdový odborník. Už několikrát mi neskutečně pomohla.

Zdeňka Chalabaly 2, Ostrava Mapa

Psychosomatická ambulance s.r.o., Zdravotní středisko Mediland

• „Tato dáma, vždy pomůže a vyhoví...moc díky za vše...je dáma na správném místě a již pomohla nesčetně mnoha lidem...

č.d. 202, Hrabyně Mapa

Odborný lékař psychiatrie ústav soc. Péče

• „1.dobry pristup. 2.ochotny. 3.uzdravi. 4. poradi.dr.freml , dr.humenska a dr.ferus skutecni lekari. Vsem doporucuji. Více

Hlavní 263, Mariánské Lázně Mapa

Psychiatrická ordinace

• „Pan doktor Kotek je nejlepší lékař, jakého jsem poznala. Jeho přístup k pacientovi je až neuvěřitelný - je milý, taktní, zdvořilý, o pacienta projevuje opravdový zájem. Je možné mu říci cokoliv, aniž by měl člověk pocit, že ho obtěžuje nebo zdržuje. Vždy se snaží pacienta povzbudit, pomoci mu nalézt východiska z jeho problémů a dává mu naději, že jeho situace i zdravotní stav se v budoucnosti zlepší. Při medikaci je uvážlivý, vždy bere zřetel i na názory a zkušenosti pacienta. Je mu zkrátka opravdovou oporou. Více

Koněvova 1942/27, Ústí nad Labem Mapa

• Linhartova 243/25, Kosmonosy Mapa

MUDr. Stegerová s.r.o.

Tázlerova 747, Turnov Mapa

MUDr. Stegerová s.r.o.

• Psychiatr, Psycholog

1 názor

„Úžásná paní doktorka,která se snaží pomoci.Pacienta vyslechne a poradí. Vyzařuje z ní energie a síla.

Havlíčkova 34a, Jihlava Mapa

Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

Psychologické poradenství

600 Kč

Havlíčkova 34a, Jihlava Mapa

Psychiatrie Vysočina

Psychiatrické konzultace

600 Kč

• „K paní doktorce docházím myslím 3.rokem a bez nadsázky můžu říci, že funguji díky ní, Jako asi hodně lidí, jsem myslela, že svoje problémy "nějak" vyřeším sama až už to prostě nešlo....k paní doktorce Sýkorové jsem se dostala na doporučení a je úžasná. Jak přístup , tak medikace mi moc pomohly a jsem jí za to velice vděčná. Více

Na Bojišti 1950/2, Praha Mapa

Soukromá psychiatrická ordinace, s.r.o.

• „S paní doktorkou jsem velmi spokojená, vždy mi pomohla a její přístup je nadmíru empatický. Přestěhovala jsem se, ale i tak za ní budu ráda dojíždět nadále. Více

Hviezdoslavova 1600, Praha Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Pana doktora mohu vřele doporučit, když jsem k němu přišla s obtížemi agorafobie s panickými atakami, konečně mi někdo sdělil název mé nemoci, změnil mi léky a poskytl rady, jak se dá s nemocí pracovat. Díky němu žiji v podstatě normální život s občasnými výkyvy, které jsou zapříčiněny různými stresovými situacemi. Není to lékař, který jen předepíše léky, ale je to i lékař, který poradí, jak s nemocí pracovat, což je mnohdy důležitější než léky samotné. Je velmi milý a příjemný a kolikrát mě v těžších chvílích uklidnil jen svou přítomností a přístupem. Opravdu doporučuji!!! Více

Terronská 580/19, Praha Mapa

Psychiatrická ordinace

• „Pan doktor je rozumný, vnímavý a lidský, i přes zatížení vysokým počtem pacientů se snaží věnovat potřebný čas. Předepsané léky mi pomáhají. Více

třída Tomáše Bati 3705, Zlín Mapa

Zlínská poliklinika a.s.

• „Vynikají lékař. Ochotný, empatický... Rychlý termín konzultace. Okamžitá reakce u pomoc. Naprostá důvěra.

Senovážné nám. 2, České Budějovice Mapa

Psychiatrická ambulance