Praktický dětský lékař a pro dospělé
Dvořáčkova 997, Kamenický Šenov

praktický lékař pro děti a dospělé, všeobecný praktický lékař

Pan doktor sloužil v sobotu na dětské pohotovosti v České Lípě, která byla do 20:00. Přijeli jsme se synovcem v 19:40 s evidentní spálovou angínou, únava, bolesti v krku - krk červený, povlak na jazyku, na břiše a zádech červená krupicovitá vyrážka. Zřejmě jsme přijeli nevhod a pan doktor i se sestřičkou spěchali domů, či někam jinam, jelikož odcházeli rovnou s námi z ordinace a to bylo 19:50. Odjeli jsme s nepořízenou, že je to pouze počínající "nějaká viróza", že máme čekat. Jako diagnózu nám napsal akutní zánět nosohltnu. Do zprávy napsal, že krk je klidný, což nebyla pravda i mandle byly zduřelé. I laik by poznal, že se o spálovou angínu jednalo, také ji v pondělí dětská doktorka potvrdila a zahájila okamžitou léčbu penicilinem. Takže za nás zkušenosti hrozné, místo ordinování jsme si vyslechli, jak jsme měli ještě čekat, až se nemoc více rozjede, přitom jsme mohli antiotika už užívat o den dříve. Za nás hrůza, neochota, výsměch, samé poučování........

Umístění: Praktický dětský lékař a pro dospělé zdravotní potíže

Pán Mudr Prokop, je velmi ochotný a skvělí lékař.Vždy poradí pomůže a přidá i hezké slovo a úsměv.Velice si ho vážím jako člověka i jako lékaře mě velmi pomohl.V jeho ordinaci se cítím příjemně i díky milé a usměvavé sestřičce,Mohu každému jen doporučit,

Chodím k panu doktorovi jen krátce,od lonského roku.Je milý, vstřícný spolehlivý a vždy mi pomohl.Sestřička je příjemná.Takže tímto oběma děkuji..

Arogantní doktor nestála pracovní doba do které když se netrefím i o pár minut tak jsem vykázán bez ohledu nato v jak jsem vážném jsem stavu ( pokaždé mluvím o úředních hodinách ne mimo ne ) Nepozná rozdíl mezi zápalem plic a angínou . Sestra odmítá lidi i ve vážném stavu v pracovní době aniž by se jich zeptala co jim je . Proto nedoporučuji

Mohu jen doporučit.Chování bez arogance,i s trochou humoru.

Pan doktor je velmi dobrý lékář a když máme nějaké zdravotní komplikace tak dceruška ráda k němu jde.A ještě furt ho hladí po ruce.Umí všechno tak dobře a jasně vysvětlit.Co tomu mám ještě dodat. :-))

Minulý týden jsem se o tom zase přesvědčila,přesto,že jsem byla jen na odběru krve,kterou mi sám osobně odebral,že je opravdu ten nejlepší.Mám k němu bezmeznou důvěru.Mohu jen všem doporučit,nenajdete v blízkosti podobného lékaře.

je vynikající,spolehlivý a vždy pomůže.Má lidský přístup jak k dětem tak dospělým.
Je cítit,že svou ,,práci" dělá srdíčkem

vždy velmi vstřícný a pečlivý lékař s výborným přístupem k rodičům i dětem

Tohoto lékaře si velmi vážím,chodím k němu s dětmi již 18 let.
Nyní k němu chodím i já,jelikož je lékařem i pro dospělé pacienty.Je vstřícný k dětem i dospělým,je důsledný a co je hlavní,nechá člověka domluvit a sdělit všechny problémy,což jsem dříve u jiných lékařů nezažila,nepustili člověka ke slovu,tudiž sem si často připadala,že tam chodím zbytečně.Pan doktor Prokop,je tipem rodinného lékařea já sem mnoc spokojená.

praktický lékař pro děti a dospělé, všeobecný praktický lékař