MUDr. Zdeňka Trhoňová

Gynekolog · Více o specializacích

Mladá Boleslav 1 adresa

55 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Zdeňka Trhoňová
Gynekologická ambulance

U stadionu 1233, Mladá Boleslav 29301

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

55 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • L

    Paní doktorka je úžasný člověk. Ví o. Mém strachu z lékařů a jehel a vždycky je u ní vše na jedničku. Můžu za ní přijít kdykoliv a vždycky se mi snaží pomoc. Tam kde už by jiní zlomilo hůl se ona stále snaží! Má úžasný přístup a cítím se u ní vždycky v pohodě a uvolněná. Když vidí že mám strach tak mě neokrikuje jako jiní ale dá mi čas vydychat to, řekne mi přesně jak bude postupovat atd. Lékařka jakých je velmi málo!

     • Gynekologická ambulance Jiný  • 

  • K paní doktorce chodím už nějaký ten rok a nemůžu si stěžovat. Jelikož jsem hlava děravá, tak velice cením smsky, která je mi poslána, pokud mám jít na prevenčku. Navíc, kdybych měla akutní problém, vím že tam můžu zajít. A věřte, že jednou jsem ten peoblém měla, sotva jsem dolezla do ambulance a paní doktorka i se sestřičkami mi v klidu poradily. Navíc byla paní doktorka starostlivá i mimo ambulanci, protože to byl tehdy pěkně rozběhnutý stav a hrozily menší komplikace v podobě zánětů močových cest. Dokonce mi ani nevadí, že to sem tam při vyšetření je nepříjemné, rozhodně lepší jak zubař, mírné nepohodlí k tomu patří.

     • Gynekologická ambulance  • 

  • Mám pocit, že tu místami čtu o jiné doktorce. K paní Trhoňové chodím od svých nácti let, kdy jsem měla veliké problémy s vaječníky, stále vracející se záněty atd. Paní doktorka se mi věnovala, nenechala to být, i do lázní mě poslala. O několik let později, kdy jsem já byla ta, která se vykašlala na nějaké preventivní kontroly a paní doktorka mě urgovala, a to několikrát, až mě tam konečně nahnala. A bylo to za 5 minut 12. Špatné výsledky cytologie a nutná konizace čípku. Měla jsem 2.stupen. Vše se mnou probírala, vše vysvětlila, na cokoliv jsem se jí mohla zeptat. Přímá, férová, žena. Velmi dobrá doktorka, ordinace perfektní.

     •  • 

  • vždy v dobre naladě pečliva chodim k ni 30let nikdy jsem neodešla se špatnym pocitem i když se mi tam vždy hrozně nechce.

     •  • 

  • K paní doktorce chodím už 3 rokem a nemohu si na ní stěžovat, lepšího gynekologa jsem nikdy neměla, vždy mi vše perfektně vysvětlí, když nastane nějaký problém pomůže. Kdyby nebylo pí. Trhonové, tak bych přišla o miminko co čekám, gynekolog co mi dělal UZ mi řek že mímo má dawnův syndrom a já byla z toho celá špatná. Tak jsem hned běžela k pí Trhonové, a ta mě uklidnila protože na UZ nic neviděla, ale pro jistotu mě poslala do Prahy na kliniku kde to také vyvrátili. Ted jsem v 7 měs malá je v pořádku, a kdyby nebylo paní doktorky tak bych šla na potrat. Já paní doktorku mam ráda, a kdybych mohla tak jí chválím kudy chodím, je to báječná doktorka :))

     •  • 

  • S paní doktorkou mám také ty nejlepší zkušenosti, vždy ochotná a vstřícná, stejně jako její sestry - porodní asistentky. Ordinaci má jako svůj druhý domov, podle toho to tam také tak hezky vypadá, zařízení na profesionální úrovni, já osobně tam chodím velice ráda. I při těhotenských komplikacích mi vždy poradila...stejně jako asistentky....a termín návštěvy si můžete zajistit mailem, což je výhoda:-)

     •  • 

  • Nechapu negativni hodnoceni nekterych pacientek.Pani doktorka je skvela,drive jsem chodila k doktorce Hulkove do Skoda Auto a nebyla jsem vubec spokojena.Doktorka Trhonova vse vysvetli,proc,nac,pokud mam problem nejen z gynek.hlediska,snazi se mi poradit i pomoct.Pri vysetreni je opatrna.Ze ma v ordinaci pejska,nikomu pomalu nevadi,jen skarohlidum,vubec o nem neni vedet.Rozhodne je videt,ze pokud ma rada zvirata,ma rada i lidi.to se o nekterych doktorech rici neda.Mam ji o to radsi,protoze miluji tez nejen pejsky.Spise mi vadi,kdyz vlezu do ordinace a zapacha to tam kouremTakze u ,mne ma vice nez dobre hodnoceni a vrele pani doktorku doporucuji.Jen nema rada arogantni a "chytre lidi",coz nema rad nikdo.A kdo by je mel rad??E. Kolinska

     •  • 

  • Nechápu jak někdo může říct že paní doktorka je příjemná dokud nemáte problémi.Já sama jsem chodila k paní doktorce Studičné kterou velmi obtěžovali moje problémi.Tak jsem se rozhodla přejít právě k paní doktorce Trhoňové která je a vždy byla velice ochotná a příjemná vyléčila mě a ted momentálně k ní docházím do těhotenské poradny a nemůžu si stěžovat.Jak paní doktorka tak i sestřičky jsou velice příjemné a ochotné a vždy mi vše vysvětlí.

     •  • 

  • k pani doktorce chodim jiz 7 rokem a nemohu ji nic vytknoput ba naopak vzdy mila uprimna a chapava vzdy pomohla. Vse radne vysvetli a poradi je to nejlepsi doktorka co znam

     •  • 

  • K paní doktorce chodím od svých nácti let.Nechápu, jak někdo může tvrdit, že jí vadí, když se někdo nechá vyšetřit u jiného odborníka. Já sama navštěvuji CAR a komunikujem spolu bez problému a vždy, když tam jdu na KO, dodá mi energii a optimismus do dalšího snažení. To samé se dá říct i o jejich sestřičkách. S takovou ochotou jakou se setkávám v této ordinace, sem se ještě nesetkala.A že vyšetření bolí? Od ní jsem to ještě nezažila. A když někomu vadí tak malej pejsek o kterým když vám někdo neřekne, tak ani nevíte, tak už vážně hledáte jen duvody proč být proti. A co tomu může říkat hygiena.To zakouřené ordinace jiných lékařu jsou na tom hůř, ne?
    Pomohla i mimo ordinační dobu, jinej lékař by vás poslal na pohotovost.
    "Kdo chce psa být, vždycky najde si hůl"
    Já paní dr. Trhoňovou můžu jen doporučit!!! M.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu