Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Vladimír Zvolský
Odborný neurolog

Purkyňova 36, Vyškov 68217

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Moje snoubenka se u doktora léčila necelý rok, kdy si stěovala na trnutí rukou a pozdějí nohou. Lékařem jibylo zděleno, že má potíže s páteří, dostala léky, které jsou jen od bolesti a za týde mi skončila hospitalizovaná v nemocnici s nepříjemnou diagnózou RS. Podotíkám, že jsme doktora uporoznili. že tato anemnéza v rodině byla, pokud by neudělal nějaké vyšetření. Bylo řeřeno, že nemusí, že to je problém zat. Podotíkám, že snoubenka, už skoro nechodila a doktor byl odměřený, až nepříjemný.
    Zvažte, zda tohoto lékaře navštívíte, který očividně nemé o neurologických potížích ani šajnu. GRATULUJI !!

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Tento rádo by "pan doktor" mě na 4 roky uplně odstavil.Diagnostikoval mi epilepsii i přesto,že jsem během zhroucení byl při vědomí bez jakých koliv příznaků epileptických záchvatů...dokonce jsem i komunikoval,ale "doktor" měl jasno.Zajel jsem si proto na doporučení jednoho mého známého do Brna k paní doktorce,která se specializuje na epilepsii a vše kolem této nemoci.Jezdil jsem k paní doktorce sice 3měsíce ale do ted toho nelituji a mooc ji děkuji,protože po různých vyšetření,které jsem u ní po dobu 3 měsíců absolvoval jednoznačně epilepsii vyvrátila.Takže nevím jestli by to pan doktor neměl raději zabalit,než udělá podobně neštastných pacientů více.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • H

    S panem doktorem nejsem spokojen, je to opravdu tak jak se zde píše. Jeho vyšetření je vždy ťuknutí kladívkem do kolenou a to je asi tak vše, hledám jiného neurologa, opravdu nespokojenost.Pracovní doba mnohdy v 11 končí, odpoledne se nemám šanci s ním potkat.Ani on a ani sestra nemají zdarvotnické oblečení, což mě vždy zaráží.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • N

    Hledala jsem ještě horší hodnocení tohoto lékaře, bohužel horší než je tento lékař není. Opravdu jej vřele nedoporučuji. Z horším přístupem k pacientovi jsem se ještě nesetkala. Žádné odborné vyšetření, předepisuje pouze tablety! Když má nechat provést řádné vyšetření, tak ho neprovede, aby si nezvedl náklady své ambulance!

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu