Ceník
Informace o službách a cenách nejsou k dispozici
Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.
Adresa
Purkyňova 36, Vyškov 68217
Dostupnost
Na této adrese online kalendář není aktivní
Názory
12 názorů
-
Váš účet byl odstraněn
Moje snoubenka se u doktora léčila necelý rok, kdy si stěovala na trnutí rukou a pozdějí nohou. Lékařem jibylo zděleno, že má potíže s páteří, dostala léky, které jsou jen od bolesti a za týde mi skončila hospitalizovaná v nemocnici s nepříjemnou diagnózou RS. Podotíkám, že jsme doktora uporoznili. že tato anemnéza v rodině byla, pokud by neudělal nějaké vyšetření. Bylo řeřeno, že nemusí, že to je problém zat. Podotíkám, že snoubenka, už skoro nechodila a doktor byl odměřený, až nepříjemný.
Zvažte, zda tohoto lékaře navštívíte, který očividně nemé o neurologických potížích ani šajnu. GRATULUJI !!• • •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
-
Pacient
Tento rádo by "pan doktor" mě na 4 roky uplně odstavil.Diagnostikoval mi epilepsii i přesto,že jsem během zhroucení byl při vědomí bez jakých koliv příznaků epileptických záchvatů...dokonce jsem i komunikoval,ale "doktor" měl jasno.Zajel jsem si proto na doporučení jednoho mého známého do Brna k paní doktorce,která se specializuje na epilepsii a vše kolem této nemoci.Jezdil jsem k paní doktorce sice 3měsíce ale do ted toho nelituji a mooc ji děkuji,protože po různých vyšetření,které jsem u ní po dobu 3 měsíců absolvoval jednoznačně epilepsii vyvrátila.Takže nevím jestli by to pan doktor neměl raději zabalit,než udělá podobně neštastných pacientů více.
• • •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
-
H
Honza
S panem doktorem nejsem spokojen, je to opravdu tak jak se zde píše. Jeho vyšetření je vždy ťuknutí kladívkem do kolenou a to je asi tak vše, hledám jiného neurologa, opravdu nespokojenost.Pracovní doba mnohdy v 11 končí, odpoledne se nemám šanci s ním potkat.Ani on a ani sestra nemají zdarvotnické oblečení, což mě vždy zaráží.
• • •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
-
N
neléčený pacient
Hledala jsem ještě horší hodnocení tohoto lékaře, bohužel horší než je tento lékař není. Opravdu jej vřele nedoporučuji. Z horším přístupem k pacientovi jsem se ještě nesetkala. Žádné odborné vyšetření, předepisuje pouze tablety! Když má nechat provést řádné vyšetření, tak ho neprovede, aby si nezvedl náklady své ambulance!
• • •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
Jste tento lékař?
Upravit nebo spravovat profil