MUDr. Saša Sofronieski

Zubař · Více o specializacích

Moravský Beroun 1 adresa

15 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Saša Sofronieski
Praktický lékař stomatolog

Karla IV. 36, Moravský Beroun 79305

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

15 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • N

    Úžasný pan doktor, citlivý přístup, velká spokojenost, hlavně dětí.

     • Praktický lékař stomatolog Jiný  • 

  • A

    Krásne ošetrené a bielé zúbky :-) už to musím len zachovat aj doma.

     • Praktický lékař stomatolog Jiný  • 

  • J

    Nejlepší pan doktor, ochotný, laskavý, kéž by bylo více takových lékařů.

     • Praktický lékař stomatolog Jiný  • 

  • Mám pro něj jen slova chvály. Vstřícný, ochotný, pečlivý a umí. Dělá vše pro to, aby pacient necítil bolest. Mám pocit, že jen málo zubních lékařů by mu mohlo konkurovat. Jednoznačně: palec nahoru !!! Jednoznačně doporučuji, i když pan doktor má plný diář !

     •  • 

  • Nejlepší pan zubař, jakého jsem kdy navštívila :) Děkuji za kvalitní služby a doporučuji všem z okolí, kdo hledají skvělého zubaře.

     •  • 

  • Njelepší zubař co znám! Chodím tam pravidelně a je fakt hodný, nikdy mě u něj nic nebolelo a když už, tak malinko. Dokáže si s tím fakt pohrát.Můžu doporučit!

     •  • 

  • Úžasný zubař, už nemám strach z vrtačky, i kdyz zaludek me bolí vždycky. Jinak je super moc hodny a ochotny..lepší už snad nikde není :-) i 14měsíční dcerka je v klidu :-) Markéta Šimková - Krnov

     •  • 

  • Zbavil mě strachu ze zubařů za což mu velmi děkuji, i když vrtačka mi dělá pořád problémy. Velmi příjemný pan doktor, personál i prostředí. Doporučuji.

     •  • 

  • První zubař, ke kterému se nebojím jít :-) A ani můj dvouletý syn k němu nejde se stresem, s dětma to fakticky umí výborně. Úžasný přístup!

     •  • 

  • Výborný lékař, velmi příjemné chování, vstřícnost, ochota.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu