Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Růžena Štýbrová
Praktický lékař pro dospělé

náměstí Republiky 11, Tachov 34701

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

18 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Můj názor na paní doktorku,je opravdu dobrá,pokud potřebujete nějaké razítko,ale to je vše.
    Mého partnera místo řádného vyšetření zasílala na rehabilitace a psala léky na bolest zad,letos zemřel na rakovinu,a tu hlavní perličku.7.11.2016 si žádal o invalidní důchod,do 4.2.2017 nebyla schopna napsat zprávu pro posudkového lékaře,partner zemřel dřív,než ji napsala.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Souhlasím se zdejší kritikou. Paní Š. je tachovskou legendou. Pokud si chcete počkat pět-šest hodin než se vypovídá, probrat mezitím váš zdravotní stav se sestrou mezi dveřmi (jen ať si všichni ostatní poslechnou s čím tam sedíte, diskrétnost se u nás nenosí) a v ordinaci namísto řešení svých potíží poslouchat drby o Vomáčkové ze Lhoty, jste na správném místě. Jestli vás takovéhle radosti nelákají, jděte jinam.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • V

    Dlouhá doba v čekárně, poté následuje vyšetření v ordinaci, při kterém se mimo jiné p. doktorka věnuje drbům a telefonování, tím se vyšetření protahuje a lidé v čekárně čekají déle. Chaos a nesystematičnost v dokumentech pacientů - v dnešní době počítačů jsou nesmyslné papírové karty pacientů. Paní doktorka si hraje na věštkyni - poznává prý jen pohledem a odmítá některé současné vědecké objevy. Rádi jí navštěvují starší paienti, s kterými si pěkně popovídá.To je snad také "léčení".
    Škoda, že žijeme na malém městě a máme malý výběr - pro pacienty, kteří vážně nemarodí,jdou si jednou za rok pro neschopenku,určí si sami diagnózu a chtějí si popovídat je paní doktorka vhodná.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • P

    Popovídat si, to ano, ale jinak je návštěva v ordinaci totální ztrátou času !!!

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu