Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Olga Šustová
Samostatná ordinace PL - pro dospělé

Unhošťská 2533, Kladno 27201

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

16 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Jsem spokojen.Pecliva prace lekarky. Sestricky si take vazim, je velmi ochotna.

     •  • 

  • K paní doktorce Šustové chodím 10 let. Nedám na ní dopustit, je velmi pečlivá, pozorná, ohleduplná....Mám k ní velkou důvěru. Sestřička je také bezvadná, pochopení a vstřícnost zde vždy najdu.

     •  • 

  • K paní doktorce chodím 3 roky, co jsem se přistěhovala do Kladna a jsem velmi spokojená. Je laskavá a trpělivá, sestra je také velmi příjemná. Nevyhovuje mi jen objednací systém, zapsat se ten den ráno v čekárně do notesu na určitý čas - raději bych zavolala a termín si dohodla, nebydlím zrovna za rohem a když onemocním, nemám sílu běhat sem a tam, ale zase tak často k lékaři nechodím, abych se tím nechala odradit.

     •  • 

  • !!!!

     •  • 

  • Paní doktorku Šustovou si velmi vážím a považuji ji za svoji "rodinnou" doktorku. Chodím k ní víc než 25 let a vždy jsem se setkala nejen s profesionálním přístupem, ale i lidským. Tak jak si to všichni přejeme. Vyslechne, vyšetří, řekne v čem je chyba, co je potřeba udělat, proč se tak stalo, zkrátka mluví s námi česky. Můžu se s ní otevřeně poradit i o alternativních způsobech léčby.
    Anna Dolejšová

     •  • 

  • Poslání= nekonečná práce a veliká trpělivost s nemocnými.kdo si to nevyzkoušel na vlastní kůži,těžko spravedlivě hodnotí.Po 25 letech s lékařkou v ordinaci už nějaké zkušenosti mám a neměnila bych. Jen prosím pacienty buďte trpěliví, v ordinaci se každý zdrží jak momentálně potřebuje, ne vždy "jen" deset minut. Peterová.

     •  • 

  • S touto paní doktorkou jsem velmi spokojena... není nad odborný přístup doktora... mohu jen doporučit...

     •  • 

  • Super doktorenka

     •  • 

  • N

    Je to velice hodná paní doktorka,neměnil bych.

     •  • 

  • P

    Velmi hodná a milá lékařka,která vyslechne pacienta a nezanedbá žádné vyšetření,které vyloučí či potvrdí možnou nemoc

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu