Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Miluše Uhlířová
Praktický lékař pro děti a dorost

Školní 2, Střelice 66447

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • M

    S paní doktorkou jsem moc spokojená. Má hezký přístup k dětem i sestřička je velmi milá a vstřícná.

     • Praktický lékař pro děti a dorost Jiný  • 

  • S paní doktorkou i sestrou jsem spokojená. Má v péči obě mé děti, v minulosti měla i mne. Pokud je třeba, nechám si poradit i telefonicky. panuje tu vzájemn respekt a úcta.

     • Praktický lékař pro děti a dorost  • 

  • S dokttorkou jsem velmi spokojená. Je moc příjemná, vyptává se, poradí... Z mého hlediska je jedna nevýhoda, a to, že v Troubsku ordinuje jen pár hodin týdně.

     •  • 

  • Paní doktorku velice doporučuji. Je velmi milá, vstřícná a k pacientům má dobrý přístup. Léčila jako dítě již mne a nyní i všechny naše děti.

     •  • 

  • Paní doktorka je vynikající po odborné stránce, ale i její vstřícnost a ochota při komunikaci s rodiči je výborná.
    K lékaři jdu s dítětem na ošetření a ne do hracího koutku. Nechápu matku, které chybí v čekárně hračky. Každé dítě má mít svoji hračku a to z hygienických důvodů. Nedo její dítě nemá svoje hračky, že ji chybí v čekárně?

     •  • 

  • P

    Konstatuji, že kritické hodnocení popsané níže dostálo svému účelu a my byli příjemně překvapeny - paní doktorka byla při naší poslední návštěvě velmi vstřícná a příjemná. Ochotně zodpověděla naše dotazy a informovala nás o možných variantách řešení problému. V ordinaci, čekárně a přilehlých prostorách bylo čisto, objevily jsme tu i nějaké hračky. Paní doktorko, jen tak dál, musím uznat, že jste nás maminky touto pozitivní změnou překvapila - jste dobrá!

     •  • 

  • J

    S paní doktorkou mám jen dobré zkušenosti,vše vysvětlí,očkování nabízí a vzhledem k tomu,že má 2 ordinace,tak se nedivím,že není vybavení úplně super.Přesto ale je funkční a že nejsou hračky v čekárně se nedivím,protože si nedovedu představit,že by si děti hračky předávali mezi sebou bez řádné desinfekce - a to je technicky nemožné.Maminky by si také měly uvědomit,že po svých dětech by měly také pastelky,letáky,papíry a časopisy uklidit.

     •  • 

  • S

    Paní doktorka má velmi pěkný přístup k dětem.Svým milým chováním děti upoutá.Dospělý doprovod informuje o nemoci, jejím průběhu a léčení.Na naše dotazy ochotně odpovídá a informuje nás i o možnostech nadstandardního očkování a preventicních opatřeních.

     •  • 

  • I

    Paní doktorka je velmi příjemná, ochotná a svědomitá, milá k dětem i rodičům. Doporučuji všem.

     •  • 

  • S autorem negativního popisu ordinace a přístupu MUDr. Uhlířové si dovoluji nesouhlasit, poněvadž je MUDr. Uhlířová lékařka mých dvou dcer a nemůžu říct špatné slovo co se týče nabízeného nadstandartního očkování. Na mé dotazy vždy bylo zodpovězeno a doporučeno to či ono. Co se týče vybavení, nemyslím že by to bylo tak příšerné jak se zde anonym zmiňuje, i starší nábytek přece svoji funkci splňuje, já s tím teda problém nemám, nebo spíše mi to ani nijak nepřipadne důležité se o něčem takovém zmiňovat. Můj názor je, že tyto stránky vznilky hlavně kvůli tomu, aby zde člověk dal názor na ošetřující personál a ne na to, jestli mají ordinaci vyvoňenou. Jak s MUDr.Uhlířovou, tak se sestřičkou jsem spokojená, neměnila bych. Když se to někomu nelíbí, může přece dobrovolně odejít, nemá to nikdo dané že tam musí chodit ne??

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu