Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresy (2)

Martin Vališ
Neurologická ordinace

Nezvalova 265/15, Hradec Králové

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

POLIKLINIKA CHOCEŇ, a.s.

Smetanova 830, Choceň 56501

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

25 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • J

    Bohužel musím vyjádřit svou nespokojenost s přístupem pana doktora Vališe. Doprovázel jsem svou 76letou maminku na vyšetření a byl jsem velmi zklamaný jeho chováním. Pan doktor byl arogantní, neochotný a mluvil s ní neuctivě, jako by byla obtíží. Očekávali jsme profesionální a lidský přístup, ale místo toho jsme zažili nepříjemné jednání, které starší člověk opravdu nemá zapotřebí. Takové chování by se ve zdravotnictví nemělo objevovat!

     • jiné místo Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • T

    Nevyslechnout pacienta a hned nasadit prášky, to už je asi standart.
    Komunikace opravdu “na úrovni”, pan doktor má ego vysoké až do nebes, urážet pacienta taky není dobrou vizitkou.
    To nekomentuji objednací dobu - poprvé šel člověk do ordinace až hodinu a půl po objednání a podruhé se doktor dostavil až hodinu po ordinačních hodinách a plná čekárna lidí.
    Sestra taky k nezaplacení, ta by se svou všetečností mohla ordinovat sama.

     • POLIKLINIKA CHOCEŇ, a.s. Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Pan doktor mne lidsky zklamal. Při debatě v čekárně (!) s ostatními pacienty jsem vyslovil názor, že není správné, když sestra objednává více pacientů na stejný čas. Pan doktor to asi (?) zaslechl a v ordinaci mi sdělil, že kvůli tomu mne odmítá léčit, že na to má právo. Nevěřil jsem vlastním uším. Bohužel takto se zachoval i k mé matce, která je již v pokročilém věku a byla z toho velmi špatná, že ani spát nemohla. Nemohla uvěřit, že po letech co k němu dochází, se může pan doktor takto zachovat. Pan doktor by se měl stydět.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Pan doktor je arogantní a chová se dobře jak se mu hodí. Léčím se v Hradci již od 2009,ale popravdě jsem poznal mnohem příjemnější lékaře. Z pana doktora arogance je čiší. Kouba Martin

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • U něj je skoro každý zdráv a nebo na problémy je příliš mladý.... Snažím se mu vyhýbat, ale někdy to bohužel nejde.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu