Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Marcela Horáková
Praktický lékař pro dospělé

č.d. 761, Hovorany 69612

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

36 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Paní doktorka na mě osobně bylo vždy milá. Po vsi se šíří řeči, že staré lidi neléčí, ráda na vše napíše penicilin a podobné záležitosti. Nevím, jestli tomuto věřit, nebo jsou to řeči od lidí, co si nadšeně udělali sami diagnózu doma a když se neshodovala s její odbornou diagnózou, pomluvili ji. Já ale bohužel hodnotím pouze na základě vlastních zkušeností. Doktorka je to určitě dobrá, myslím, že léčit umí, ale taky mám jako někteří pochybnosti o tom, že se jí chce. Sama jsem měla od dětského lékaře diagnózu, u které bylo třeba mě pravidelně kontrolovat a posílat k odbornému lékaři. Roky se nic nedělo, i když jsem chodila pravidelně na kontroly a ona můj spis prohlédala. Ani jeden potřebný odběr krve. Až o to výslovně žádala moje matka, odběr mi udělali a teprve mě zhrozeně poslali k odborníkovi. Můj stav ale mohl být celou dobu pravidelnou péčí z její strany podchycen.
    Kamila

     •  • 

  • Z vlastní zkušenosti velmi náladová paní doktorka o jejíž odborných znalostech a stálém vzdělávání mám velké pochybnosti. Spousta lidí, včetně mě, od ní odešla nejen kvůli jejímu chování, přístupu a způsobu léčby (kdy zpravidla nepsala recepty, jen rozdávala letáky na výrobky farmaceutických firem, k hodně starým lidem se nechovala seriozně,...) ale také kvůli jejím občasným problémům s alkoholem. To, že tady najednou několik lidí (které v naší vesnici ani okolí snad nikdo nezná) píše pochvalná hodnocení, možná souvisí s aktivitou manžela paní doktorky (muž mnoha jmen).
    Doporučuji proto spíše než dát na tato hodnocení zeptat se alespoň několika lidí, kteří s paní doktorkou mají zkušenosti (včetně starších obyvatel) a udělat si vlastní obrázek. Pro otrlejší jedince s potřebou zažít pořádnou dávku adrenalinu pak návštěvu přímo v ordinaci. Po několika návštěvách uvidíte sami...

     •  • 

  • K

    Přijde mi,že tu mluvíte o někom jiném a né o té Mudr Horákové co znám já.Prohlídky dělá zběžně a ničím se nezdržuje.Od starých lidí čeká pozornost finanční a nebo ve formě alkoholu,kterému taky ráda holduje.Mě před lety tak odbyla,že jsem skončila na pohotovosti se zápalem plic.V žádným případě nedoporučuji!!!!

     •  • 

  • B

    Paní doktorka je velmi náladová,neochotná, má jen své oblíbené pacienty, kterým vyjde vstříc - z důvodu vlastního prospěchu. Starým lidem odnímá léky předepsané odborníky a sama vysazuje léky např. na cukrovku, vysoký tlak apod. V důsledku toho mají staří lidé velké zdravotní potíže. Její návštěvy v domácnostech většinou nejsou nezištné. Pacienti si stěžují, že se s ní mnohdy nemohou domluvit. O jejích kvalitách svědčí neustálý odliv pacientů.

     •  • 

  • Paní doktorka je náš závodní lékař a můžu říct,že při preventivce,která se koná jen od stolu a člověk je u ní necelých pět minut a ona za to bere nehorázný peníze,při tom vás vůbec nezná a hned se angažuje do změny léků,,,tak to si myslím,že není vůbec dobrý lékař.To samý je při očkování,když očkovala proti chřipce tak pichala injekce pod kůži a né do svalu a chudáci lidi které očkovala.Ještě,že očkuje jen ze začátku,protože pak na to "nemá čas" a tak to pak píchá nadřízený(sestra) a ona má z toho pěkně body.....tohle pro mě není lékař a radši bych ty preventivky brala od svojeho obvoďáka co mě zná a vím,že to udělá pořádně a neodflinkne to od stolu jako ona!

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu