Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jiří Mareš
Odborný lékař ortopedie

Marušky Kudeříkové 1559/1a, Havířov 736 01

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

19 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Jedním slovem velká tragédie. Déle než vyšetření kotníku s kterým jsem tam přišel, trvaly otázky typu, proč jsem nebyl na operaci kolene u nich, proč si nejdu s kotníkem za doktorem, který mi operoval koleno, proč když jsem z Orlové jezdím do Havířova, a proč sebou nemám dokumenty o operaci kolene. No hrůza a děs, už vím proč byla čekárna prázdná. Nikdy více a třešnička na závěr a to jsem zažil poprvé. Pan doktor mi provedl prohlídku kotníku, aniž by u toho řekl jediné slovo poté mě hned poslal do čekárny a výsledek mi oznámila sestra v čekárně. Hrůza, opravdu jděte asi kamkoliv jinam, vše už musí být lepší.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • je to postrach okolí :D Za trest opravdu... taky nechápu, jak tento člověk může navzdory tak velké kritiky ze všech stran ještě ordinovat!!!

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Před několika léty jsem se s dr.Marešem setkal a dodnes na něho nemohu zapomenout.Měl posoudit můj zdravotní stav pro odváděcí komisi na vojenskou presenční službu.Jeho první slova po vstupu do ordinace byla:Simulant, nechce se ti na vojnu,budeš odveden.Bez žádné prohlídky a s jeho již známým vulgarismem ,odchod" jsem byl zdravý jak řepa.V 8.letech jsem prodělal operaci kyčelního kloubu s nahradou krčku a byl jsem upozorněn,že v budoucnu můžu mít komplikace.Ve škole a v zaměstnání jsem musel mít omezení.Nemohl jsem provozovat sport.č.a práce zatěžující kyčel.Po několika dnech příjmače na vojně jsem začal mít bolesti a byl jsem odvezen do vojenské nemocnice v Brně a po několika dnech propuštěn s vystavením modré knížky.Při vyšetření v Brně se divili,že jsem byl s touto nemoci odveden a co to tam máme za voly.(Je to hodnocení na Vás p.Mareš slovy vyšetřujících.)Divím se,že ještě dodnes provozuje s.praxi.Doporučuji,běžte do důchodu a zpytujte svědomí.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • P

    Při vyšetření mojí dcery bylo jí 6 jí bral několikrát vodu z kolene dcera plakala.Pán doktor mí řekl že by zasloužila rákoskou.Po několika letech mi vyskočilo rameno a pán doktor mi do ramene dával injekci.Když jsem nevydala ani hlásku abych taky nedostala rákoskou mně seřval že tam ležím jak by mi mazal chleba s máslem .Tak si potom vyberte.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • S

    nebudu se dlouho rozepisovat, ale fakt, že mě "léčil" tak úspěšně, až jsem přišel o nohu, mluví za vše!!! UTÍKEJTE OD NĚJ PRYČ!!!!

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • J

    Jeho špatné chování k pacientům by člověk přehlédl pokuď by byl dobrý lékař. Ale to není. Po měsíci bezvýslédné "léčby" mi řekl že po ortopedické stránce je vše v pořádku ! Přešel jsem k jinému ortopedovi a po týdnu došlo hned k zlepšení a nakonec k vyléčení.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • M

    nejhorši lekař ktereho ,jsem zažila,chovani,strašne,jakto že ješte děla_,.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • L

    Mám na toho pána velmi nepříjemné vzpomínky z dětských a mládežnických let. Léčit bych k němu poslal leda svého nepřítele. A trochu se divím, jak je možné, že na svém pracovišti pořád ještě působí.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • J

    Ten lékař zná snad jen punkci.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu