Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jaromíra Mládková
Oční ordinace

Zlatnická 4, Praha 11000

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech

  • Paní doktorce Mládkové děkuji za péči, kterou mně věnuje po řadu let, kdy k ní chodím na vyšetření. Věnuje se mi s mimořádnou pozorností a vždy dokáže maximálně vyhovět. Nejen po odborné, ale i po lidské stránce vyslovuji absolutní uznání.
    Dr. Jaroslav Líska, Praha
    30.11. 21022

     • Oční ordinace Jiný  • 

  • J

    Paní doktorka je milá, jemná, precizní. Po dvou zákrocích, při kterých mi pomohla s vleklými ječnými zrny, mohu jen doporučit.

     • Oční ordinace Jiný  • 

  • B

    K paní doktorce chodím asi 15 let, po celou dobu je velice milá, vždy se pacientovi věnuje s maximální pozorností, vše vysvětlí, nepospíchá, mluví zřetelně. S její péčí jsem velice spokojena.
    Po odborné stránce mohu vyslovit velké uznání

     • Oční ordinace Jiný  • 

  • Já i dcera jsme jejími pacientkami deset let a jsme s jejím přístupem k nám velice spokojeny.Velice ochotná, příjemné chování, pacientovi vše vysvětlí, pomůže i poradí.

     •  • 

  • K paní doktorce chodím přes 10 let, je moc milá, vstřícná, vždy vše vysvětlí... Nikdy se ani slovem nezmínila o tom, že na prohlídky chodím dost nahodile - vlastně jen když něco potřebuji, to je od ní velmi taktní (znám lékaře, kteří Vám za to doslova vynadají)

     •  • 

  • Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé a vřele doporučuji. Čekání asi deset minut, příjemný a profesionální přístup. Navíc ordinace dostupná v centru!

     •  • 

  • K paní doktorce Mládkové chodím už tři roky a je opravdu moc milá, přátelská a vždy mi pomohla od problému. Paní sestřička je taky moc fajn.
    Doporučila jsem ji i svému manželovi a kamarádce a jsou také moc spokojeni.

     •  • 

  • I

    Výborná lékařka, výborný přístup k pacientům, není co dodat - doporučuji!

     •  • 

  • S péčí paní doktorky jsem maximálně spokojena, její přístup k pacientům je příkladný, je odpovědná a její způsob komunikace s pacientem je dokonalý.

     •  • 

  • E

    Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé.Je evidentně pečlivá a odborně zdatná a věřím, že se jí podaří můj problém brzo vyřešit.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu