Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

Kartouzská 204/6, Praha 150 98

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

29 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • R

    Jsem u p.doktorky 22let a nikdy nebyl problém. Naopak spokojenost, má hodně klientů a někdy se čeká, ale to na tramvaj taky. Mám ji rád a jsem spokojený na 1000%. Fay

     • POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ Jiný  • 

  • Paní doktorka umí být někdy rázná, ale rozhodně ne arogantní nebo povýšena, jak se zmiňují některé komentáře přede mnou. Dle mého je mimořádně pečlivá, nic nezanedbá a nepodcení, mám v ni důvěru i co se týče odbornosti, ví co dělá.

     • POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ  • 

  • K paní doktorce chodím 5 let a nikdy jsem s ní neměla žádný problém. Teď jsem se právě vrátila z vyšetření a jsem spokojená. Paní doktorka dokonce chvilkama vtípkovala a měla příjemný přístup. Vše si řádně prohlédla a prověřila, ověřila v dokumentaci a věci, které jsem chtěla po sestřičce jsem ani nemusela říkat a přinesla mi je automaticky. Jediná výtka je čekací lhůta v čekárně, ale to se nedá nic dělat, alespoň paní doktorka vezme objednané a neobjednaným se věnuje sestra a domluví s nimi termín.

     •  • 

  • Vekmi dobrá lékařka s vysokou odborností a dlouholetou praxí. Pokud je třeba pošle vás na laboratorní vyšetření, ke specialistovi nebo do nemocnice. Asi také pozná předstírané potíže nebo nebo hypochondrii ...

     •  • 

  • Za sebe musím prohlásit, že jsem s paní doktorkou spokojen, jsem u ní přes 10 let a i když jsem se nedávno dostal do vážných zdravotních potíží, podržela mě, pomohla, poradila ...

     •  • 

  • Tato paní doktorka je lékařka mojí maminky a musím říci,že jsme velmi spokojené.

     •  • 

  • K paní doktorce chodím již dlouho a jsem s její prací spokojen. Kritiku dokáže napsat každý, ale pochvalu málokdo...

     •  • 

  • G

    s pani doktorkou jsem spokojena, zadne problemy nebyly

     •  • 

  • M

    paní lékařka se ke mně chovala vždy slušně, nemohu si na ni v žádném případě stěžovat - dokonce mě upozorňovala na nevyzvednutá doporučení a vůbec.

     •  • 

  • F

    Paní doktorka je vynikající specialista, velice pečlivá, důsledná. Korektně, spravedlivě a velice slušně se chová ke všem pacientům. DOPORUČUJI !!!

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu