Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Aleš Hep
Gastroenterologická ambulance

Jihlavská 20, Brno 63900

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Pan doktor a sestřička se chovali velmi profesionálně a měli lidský přístup. I když je vyšetření gastroskopie nepříjemnou záležitostí, zvlášť pro toho, kdo na ni jde poprvé a neví, co čekat, dokázali mě jako pacientku uklidnit a společně jsme to bez problémů zvládli. Nemohu si stěžovat, doporučuji.

     •  • 

  • Nejlepsi lekar,co znam. A taky bezvadny clovek. Neuveritelne vytizeny, a presto porad velmi ochotny a vstricny. Na pacienta se diva jako na cloveka a ne jako na chorobu, snazi se vnimat celek. Vzdy poradi, pomuze. Opravdu vrele doporucuji!

     •  • 

  • Pacienti mohou mít různé pocity získané při kontaktu s lékařem; někdy (při přetížení lékaře) může být tento pocit i negativní. Pan Profesor MUDr. Aleš Hep, P.T., patří (dle mého hodnocení lékaře) mezi špičkové odborníky této republiky a ppod. i mimo ni. Přes nesmírné přetížení prací však zůstal v našich lékařských srdcích výborným kolegou a skvělým odborníkem. Pacienti by si jej měli "hýčkat", aby nám ve své profesi vydržel co nejdéle a aby vychoval sobě podobné pro budoucnost mediciny v ČR ! MUDr. A. Pučálka

     •  • 

  • Špičkový lékař!Vykouzlil mi na hrudníku krásné poprsí.Ženy co si chtějí nechat zvětšit prsa pomocí implantátů tak doporučuji pana doktora.

     •  • 

  • S

    U pana doktora jsem byla na vyšetření dvakrát a v obou případech se ke mě choval velice pěkně a ochotně. Za posledního půl roku jsem prošla pod rukama spousty doktorů, ale takový přístup neměl jediný. Je to zkrátka člověk na svém místě.

     •  • 

  • P

    Mám ty nejlepší zkušenosti. Jsem jeho pacient již léta a nevěřím, že by byl někdy na pacienty jiný než ochotný a soutředěný na něj. Vím ale, že je neúměrně vytížený a že měl svého času velmi težké období. "Nespravedlivé" pracovní prostředí dovede s člověkem zamávat, zejména když jeho pracovní doba začíná (věřte nevěřte, již mnohdy v 5 ráno) a tak chápu, že někdy něco z přepracování unikne. Přesto tvrdím, že kdyby takových pracovitých a odpovědných lidí bylo ve vládě, máme se jak v ráji.

     •  • 

  • Odborník nejvyšších kvalit, velice pečlivý, nevidí jen jednu stránku, ale člověka jako celek, nic neopomine. Ochoten kdykoli pomoci.

     •  • 

  • Š

    Je to člověk na svém místě! Poradí, pomůže! Můžete se na něj spolehnout. Ví o čem mluví!!!!!

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu