Přidat názor

Nika Konečná, fyzioterapeut Hrabyně

Mgr. Nika Konečná

Fyzioterapeut
Ordinaci lékaře jsem navštívil po nehodě na sjezdovce v lednu tohoto roku. Přestože se zprvu zdálo zranění neškodné, po týdnu mě začalo velmi zlobit a potřeboval jsem kontaktovat specialistu. Doktor správně diagnostikoval můj případ a doporučil mi návštěvu dobrého fyzioterapeuta. Po dvou měsících rehabilitace jsem připraven vrátit se zpět ke sportu. Úžasný ortopedický chirurg. Vřele doporučuji!
První doktor, který úspěšně diagnostikoval můj stav. Doktor provedl řadu lékařských vyšetření, které mám povolené v rámci NHF (porucha srážlivosti krve) a předepsal mi několik léků. Ukázalo se však, že jeden z nich nemohu brát z důvodu alergie na hlavní látku. Během návštěvy lékaře jsem na to upozornil, ale možná na to zapomněl, protože byl trochu ukvapený a ukončil návštěvu příliš rychle. Dávám neutrální názor, protože doktor mi i tak pomohl.

Jak napsat názor, aby byl zveřejněn?

Názor by měl:

• být kultivovaný a obsahovat hodnotné informace,
  • být napsán slušně, bez vulgarismů a urážlivých výrazů,
  • obsahovat detaily popisující návštěvu jednoho konkrétního lékaře nebo specialisty,
  • popisovat pouze Vaše osobní zkušenosti,
  • hodnotit pouze odbornou zdravotní péči, bez zasahování do soukromé sféry specialisty.

Jak správně přidat názor, chcete se dozvědět více? Klikněte zde.