Světlogorská 2764, Tábor
Ordinace PL - stomatologa

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Jen poznámka na začátek - pod rouškou anonimity se očividně někteří lidé "předvedou".

Doktor Němeček je odborník, zkušený a schopný lékař, to myslím potvrdí naprostá většina jeho pacientů.

Na druhou stranu daní za oblíbenost pana Němečka prostě bývala trochu delší čekací doba (dříve, jak je to nyní nevím).

Š

Svělý doktor a velice šikovný :-) moc se těším až budu mít díky němu rovný úsměv :-) je to šikulka má můj obdiv :-)

velmi příjemný přístup k pacientům,jak dětským tak dospělým
než přistoupí k individuální léčbě informuje podrobně o průběhu a způsobu léčby,má dobřě sehraný personál.díky

Pane doktore.

Doktor Přemysl Němeček je velmi zkušený a schopný lékař, který svému oboru dobře rozumí. Velmi příjemný. Mohu jen doporučit. Ani od jiných pacientů jsem nikdy neslyšel žádnou stížnost.

Je jednička.Velmi dobrý přístup k malým i velkým pacientům.

Jsme velmi nadšené přístupem nejen lékaře, ale i sestřiček. Nemohu souhlasit s názorem, že pan doktor je uchvátaný. To je neskutečná hloupost. Je velmi zručný , příjemný a vždy nám všechno ochotně vysvétlí. Dojíždíme za ním z Jindřichova Hradce a rozhodně se to vyplatí. A čekat jsme ještě nemusely.

Pana doktora mohu vřele doporučit... Srovnal mi horní i dolní zoubky do latě. Vyšetření u něj byla vždy příjemná, pan doktor se vždy mile usmíval a byl ochotný odpovědět mi na jakýkoliv dotaz.

vyborny a velmi prijemny lekar.diky nemu ma dcera jiz po 3mesicich temer rovne zuby.Ochotny a dukladne diteti popisuje postup lecby tak,ze se dcera konecne neboji jit k zubari.

velmi dobrý odborník, který napravil chyby ostatních :-)
doporučuji

Ortodoncie je velmi žádaná, tomu odpovídá situace v čekárně, ale dr. je to dobrý a s velkými zkušenostmi, a hlavně - ten pocit, když vám sundají rovnátka, stojí za to!!