Praktický lékař Svratka

„Výborná doktorka

Tyršova 175, Polička Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Paní doktorka je výborná lékařka!!! Vždy mi pomohla, že se musí někdy čekat? To je snad u každého lékaře, který se snaží svým pacientům důkladně věnovat. A že, jak zde někteří psali, nenapíše lék o který si člověk řekne??? No nejste v obchodě u pultu na salám. Vždy se sanží najít vhodnou alternativu léčby. Velmi ocňuji její lidský přístup a profesionalitu!!! A sestřička je taky skvělá. Hedvika F. Více

Poliklinika Žďár nad Sázavou

• „Jsem dlouholetá pacientka pana doktora. Je pečlivý lékař, který umí poradit a léčit, vysvětlit a je společně se setřičkou dobrý tým. Více

• Praktický lékař

„Pan doktor je pečlivý, ochotný. Určitě dělá víc než musí, evidentně nechce nic zanedbat. Mluvím i za svoji mámu, která je rovněž pacientka pana doktora. Více

Drobného 1308, Nové Město na Moravě Mapa

MUDr. Lukáš Koutný

• Praktický lékař

„Výborný diagnostik, moc nám pomohl, náš rodinný lékař !

Smetanova 55, Polička Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Velmi dobře jedná k nám starším.

Rubešova 641, Skuteč Mapa

• Praktický lékař

„Příjemná, milá, vyslechne, poradí, neměl jsme s paní doktorkou doposud žádný problém. Zdejší hodnocení, pokud jsou psána více lidmi (ve smyslu, že se jedná o více různých případů) mě dost překvapila. Na druhou stranu je fakt, že jsem člověk mladý, zatím bez vážnějších zdravotních problémů. Více

• Praktický lékař, Internista

„je to odborník který by měl radsi delat na zachrance v ambulanci je ho skoda

Libušina 174, Svratka Mapa

Ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař

„za mně..nebýt pana doktora tak bůh ví jak jak to se mnou bylo, před ním mi nikdo nepomohl až tento pan dokotor!

Poděbradovo nám. 11, Hlinsko Mapa

Praktické lékařství pro dospělé

1 názor

„Přestože nebyl manželův ošetřující lékař, poskytl mu první pomoc, určil správnou diagnozu, čímž mu hodně pomohl.

U Parku 144, Nasavrky Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Paní doktorka Zahnášová je dle mého soudu velice dobrá lékařka,která se snaží dělat pro své pacienty vše co je možné.je velice pečlivá a důsledná chce pro každého pacienta jen to nejlepší. Já osobně na paní doktorku nedám dopustit moc mě pomohla a mohu si jen přát aby takových jako je paní doktorka Zahnášová bylo co nejvíce . Více

č.d. 327, Lubná Mapa

Praktické lékařství pro dospělé

1 názor

„Vynikající praktický lékař. Vždy mi řekne, jaké máme možnosti, co přesně jak funguje, nic nevnucuje. Nikdy jsem neměla pocit, že by na mě neměl čas. Jak se na člověka povívá (vyšetří ho) hned ví co mu je. Já i celá moje rodina máme dobré zkušenosti. Více

1 názor

„Nejlepší lékař, kterého znám. Vždy nechá člověka vyšetřit na vše, co se dá a je velice příjemný. I přesto, že se člověk načeká, to za to opravdu stojí!!!! Více

Nové Město na Moravě Mapa

• Praktický lékař

„moc toho nenapovídá, ale po doborné stránce výborný

č.d. 383, Dolní Újezd Mapa

„Jsem spokojen,skvělý přístup,komunikace,doporučuji.

č. d. 187, Miřetice Mapa

Sam.ord.PL pro dospělé

• Praktický lékař

„Pani doktorka je velmi dobrá. Trvá to sice delší dobu, ale není to tak hrozné, jako například u p. doktorky Dočkalové- dříve Křížové. Paní doktorka Stará je velmi precizní. Jen tak dále!!! Více

č.d. 87, Kameničky Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Velmi lidský a empatický přístup, komplexní péče - pamatující na všechny eventuality i možné kompikace (využití odborných vyšetření). Zkušená praktická lékařka v každém ohledu. Více

č.d. 265, Jimramov Mapa

Praktická lékařka

• Praktický lékař, Internista

„Velmi ochotný a spolehlivý.

Rubešova 417, Skuteč Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Bohužel pravdou je, že sestra má v ordinaci velkou zátěž. Je však velmi ochotná,vstřícná a odborně na výši. Paní doktorka je dle mého názoru velmi dobrý odborník a snaží se každému pomoci dle svých možností. Pacienti si neuvědomují, že jím situaci ztěžují svým chováním, nedochvílností nebo úmyslnými hádkami.Pokud jsou v čekárně normální pacienti, běží vše jak na drátku. Více

Poděbradovo náměstí 11, Hlinsko Mapa

• Mikuláše Střely 420, Krucemburk Mapa