Doporučení praktičtí lékaři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Sázava

• „K paní doktorce už chodím několik let. Je pečlivá.Vždy jsem byla spokojená.Doporučila jsem jí i svým známým,kteří se přistěhovali do Benešova a hledali praktického lékaře. Více

Žižkova 2040, Benešov Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Rád bych alespoň touto cestou chtěl poděkoval za skvělý a profesionální přístup, ochotu a max.snahu pomoci, celému týmu tohoto zdrav. zařízení. Děkuji Jiří H. Více

Sokolská 27, Praha Mapa

Medicina Centrum s.r.o., MUDr. Ethel Ludvíková

• „Paní doktorka je velice příjemná mám s ní velice dobré zkušenosti a mohu ji jen vřele doporučit...zatím jsem se u ní s žádnými problémy nesetkal.!!!JEN TAK DÁL!!! ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Sklářská 359, Sázava Mapa

Sam. ord. PL pro dospělé

• „Paní doktorka a sestřička jsou úžasné osoby. Snaží se maximálně pomoci a vždy vyjdou vstříc. Rozhodně doporučuji!

Pražská 325, Mnichovice Mapa

Sam. ord. PL - pro dospělé

• Praktický lékař

„Zatím mám jen dobré zkušenosti s paní doktorkou Koudelkovou. Byla jsem u ní jen párkrát a s ničím vážným, ale vždy byla příjemná a mé zdravotní problémy vyřešila. Jediné mínus je, že u ní se vždy čeká několik hodin. Je dobře, že se každému pacientovi věnuje na 100%, ale mnozí jsou u ní i půl hodiny (já byla vždy do 10 minut hotová, nechápu to). Více

Štefánikova 415, Říčany Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dosp.

• „Milý,hodný,svědomitý a trpělivý....jinak by se u něj nestály takové fronty.

Malé náměstí 1500, Benešov Mapa

• Praktický lékař

„Velice dobrá a profesionální, sestřička taky. ordinace pěká a žádné dlouhé čekáni, vědí si to všechno rozplánovat

• Praktický lékař

„Po smutném skonu mé paní obv.doktorky, jsem hledal výjimečného praktika. Jsem bohužel velmi a dlouhodobě nemocný. Měl jsem štěstí. Pan doktor Hejduk jím bezesporu je. Má můj obdiv! Odborník, profesionál a současně hodný a empatický člověk s velkým profesním záběrem. Kéž by bylo více takových! Jsem zde velmi spokojen a cítím se být ve velmi dobrých, zodpovědných rukou. Více

Ruská 585, Kouřim Mapa

Samostatná ordinace PL pro dospělé

• „Ahojky všem,kdykoli jsem potřeboval pomoci a nebo ošetření tak se mi dostalo 100% péče a zato moc děkuji.

Žižkova 2040, Benešov Mapa

Sam.ord. PL pro dospělé

• Praktický lékař

„Nejlepší lékař kterého jsem kdy navštívil. Vždy je upřímný, ochotný a nic nezanedbá. Vřele doporučuji!

Revoluční 383, Strančice Mapa

Sam. ordinace PL - pro dospělé

Na Ohradě 190, Mirošovice Mapa

Sam. ordinace PL - pro dospělé

• Praktický lékař

„Je to skvělá lékařka,jsem s ní moc spokojená.Je pečlivá,hodná a za jinou bych ji nevyměnila !I sestřička zaslouží pochvalu. Více

Lidická 1715, Vlašim Mapa

• Praktický lékař

„Paní doktorka je velice pečlivá, vezme v úvahu i názor pacienta a vždy vše došetří důkladně. A že je přepracovaná - ano je, když je má tolik pacientů, kteří se jí ani neodvěčí za péči...zkuste se vžít do její role. A pochopíte třeba i že si dá kafe nebo se chce nejíst, jak občas slýchám řeči v čekárně... :-( Více

Sukova 127, Čerčany Mapa

Ord. prakt. a int. lékařky pro dospělé

• Praktický lékař, Internista

„Paní doktorka Hofmanová je velmi empatický člověk. Určitě bych neměnila. Je pečlivá, starostlivá. Bohužel má plno,a tak již nemůže přijmout i mou druhou dceru. Se svou milou a chápajicí sestřičkou tvoří bezvadný tým. Více

• Praktický lékař

„Michal je super...profesionál...nezanedbává ani starší lidi ani kolegy od železnice. Mám zkušenosti s lékaři ze všech koutů naší republiky a musím říci: Važme si ho, že ho máme tady...Zdraví Jiřina Více

Nádraží 26, Čerčany Mapa

Sam. ord. PL pro dospělé

• „velice dobrá,milá,ochotná a zkušená lékařka,vždy mi rychle a ochotně pomohla,a člověk nemusí čekat celý den v čekárně,takových lékařů by bylo potřeba v našem zdravotnictví více Více

nám. Smiřických 46, Kostelec nad Černými Lesy Mapa

Na zlodějce 320, Stříbrná Skalice Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Pečlivost a vzácně pozitivní přístup pana doktora ke všem pacientům je naprosto skvělý a velmi pečlivý, a i proto občas člověk musí počítat s delší čekací dobou. A přístup sestřičky? Patřím mezi seniory, takže už jsem "pár" ordinacemi prošel, ale málokdy jsem se setkal s tak fajn přístupem, organizační schopností a perfekcionismem. Jan M. Více

• Praktický lékař

„Cela nase rodina je s pani doktorkou velice spokojena.

Bečváry 185, Bečváry Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dosp.

• Praktický lékař, Internista

„Paní doktorku mohu jen a jen doporučit. Chodí k ní babička, mamka, od dětské jsem k ní přešla i já a teď k ní půjde i moje sestra. Sestřička je milá, povídá si s vámi a celé je to takové milé. Když přijdu k paní doktorce s nějakým problémem, vyšetří mě, je šetrná a skoro pokaždé se mě zeptala i na problém, se kterým jsem tam byla předtím. Jestli je už vše v pořádku apod. Jsem s ní velmi spokojena. Více

Sukova 127, Čerčany Mapa