Praktický lékař Ronov nad Doubravou

„Doporučuji.Obětavý a vstřícný.

č.d. 36, Libice nad Doubravou Mapa

„vynikající lékař

Karlov 197, Kutná Hora Mapa

Ord. praktického a závodního lékaře

• Praktický lékař, Internista

„Paní doktorka se starala již o naší maminkui až do jejích 93 let. Dosud jsem kromě paní doktorky Kunáškové nepoznala obětavějšího lékaře. Přišla ke stařence kdykoli na zavolání bez ohledu na své osobní volno. Dokázala jí uklidnit, dělat jí společnost do odeznění problému. Nikdy jsme nevycítili jakoukoli aroganci nebo neochotu naopak, přinesla i léky, aby nemusela zajišťovat přes Animu donášku z lékárny. Nyní jsme v Čáslavi a tak jsme také přešli do její péče a jsme oba velmi spokojeni. Obdobně docházela paní doktorka i k paní Boženě Veselé, paní Ludmile Evanové, čehož jsem byla osobně svědkem, zejména jejího vstřícného chování s těmto stařenkám. Děkuji Více

Husova 128/2, Čáslav Mapa

Poliklinika Čáslav

1 názor

„V únoru a červenci 2018 jsem navštívila ordinaci paní doktorky Gajdošové v Malči kvůli vyšetření prsou metodou termoscreeningu. Paní doktorka má velmi profesionální a lidský přístup. S celkovým přístupem i objektivní vyšetřovací metodou jsem byla velmi spokojená a vřele doporučuji všem ženám. Lída Tůmová Více

č.d. 100, Maleč Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Velmi dobrý lékař,chápavý a solidní člověk,kterého znám řadu let. Mohu doporučit.

náměstí T. G. Masaryka 323, Chotěboř Mapa

• Praktický lékař

„Tak jsem si náhodou přečetla názory některých pacientů a je mě z nich špatně! Nechodím k ní zaplať Pánbůh často, je pravda, že se čeká dlouho, staříčci si prostě musí popovídat, ze starého člověka je těžké někdy vypátrat přesné informace o problému se zdravím. Ale ten, kdo je slušný, nemusí dávat žádné prezenty a dostane ošetření jaké potřebuje. A že je doktorka trpělivá a vyslechne trápení pacientů není ze zvědavosti, ale i to patří k lékařské práci - mít důvěru pacientů!!! Více

Kostnická 898, Pardubice Mapa

• Praktický lékař

„Výborný, věcný, logicky uvažující. Neřeší kraviny, ale pokud je člověk nemocný, jedná rychle a správně! K lékaři chodím, pokud jsem nemocná a ne pokud si chci pofňukat a popovídat!!! Více

Libušina 203, Přelouč Mapa

Přeloučská Poliklinika a.s.- EUROCLINICUM a.s.

• Praktický lékař

„Paní doktorka je velice ochotná a profesionální,vždy si najde dostatek času na pacienta.

J. Ressla 2257, Pardubice Mapa

• Praktický lékař

„Praktik, krom běžných znalostí a zkušeností provádí i léčbu homeopatiky a akupunkturou. Jsem u něj registrován dlouho a jsem spokojen. Více

č.d. 157, Zdechovice Mapa

Ordinace PL pro dospělé

č.d. 17, Licibořice Mapa

Seč Mapa

Libušina 203, Přelouč Mapa

Přeloučská Poliklinika a.s.- EUROCLINICUM a.s.

Jiráskova 669, Chotěboř Mapa

Poliklinika Chotěboř