Doporučení praktičtí lékaři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Planá nad Lužnicí

• Praktický lékař

„Pan MUDr. Luňák je velice dobrý praktický lékař. Pečlivý, odborně zdatný a lidsky chápavý. Organizačně je jeho ordinace velice dobrá a vždy personálně výborně obsazená. Dělá poctivé lékařské povolání s nejlepším svědomím a vědomím pro prospěch svých pacientů. Děkuji. Ing. J.C. Více

Světlogorská 2764, Tábor Mapa

• Praktický lékař

„Jsme s manželem s paní doktorkou velice spokojeni, je moc ochotná a vstřícná. Ordinační hodiny jsou přijatelné.

Nádražní 400, Chýnov Mapa

Praktický lékař pro dospělé MUDr. Jitka Vovsová

• Praktický lékař

„Velmi svědomitá. Jsem velice spokojená.

Stránského 2510, Tábor Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Svědomitý,empatický, vstřícný, trpělivý,erudvaný,schopný diagnostik.

č.d. 89, Choustník Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

• „Maximální spokojenost.

Dobrovského 665, Tábor Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dosp.

• „výborný přístup k pacientům

č.d. 81, Chotoviny Mapa

„Pro mne ten nejlepší. V ž d y mi pomůže. Díky, že zůstáváš. Stanuška

č.d. 54, Malšice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Pani doktorka Vanacova je velky professional ve Vseobecnem Lekarstvi a Kapacita ktere se malo ktery Prakticky Lekar vyrovna ma lidsky pristup a nez urci Diagnozu udela podrobne vysetreni a pak teprve stanovi Lecbu pred lety jsem na doporuceni jineho lekare k ni presla a nelituji toho spis naopak hodne moc mi pomohla. Dekuji. Více

Husovo náměstí 530, Tábor Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „jak sestřička tak i pani doktorka za výbornou

Petra Voka 159, Soběslav Mapa

Poliklinika Soběslav

• Praktický lékař

„Velice milý doktor, soucítí s pacientem a hlavně pomůže. Známe ho už dlouho a jsme rádi, že tu máme lékaře kterého nám můžou jiní pacienti závidět. Děkujeme pane doktore. Více

Světlogorská 2764, Tábor Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Paní doktorka je milá,lidská.s profesionálním přístupem a vždy usměvavá s fajn sestřičkou.neznám lepší a vůbec mi nevadí za ní dojíždět z Tábora.všem doporučuji jsem rád,že jí máme.Tomáš Z. Více

č.d. 43, Borotín Mapa

Ordinace PL pro dospělé

„Velmi milí

Čechova 298, Bechyně Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „opravdu nejlepší lékařka kdo ma tu možnost at se sem určitě zapíše

nám. Míru 313, Deštná Mapa

• Praktický lékař

„Pan doktor je velice vstřícný, ochotný a snaží se vyhovět a najít problém. Je to lékař na úrovni a výborný specialista. Celé naší rodině vždy ochotně pomohl a stále pomáhá...chtěli bychom mu za to moc poděkovat. Více

Obecní úřad 204, Obrataň Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Paní doktorka Šimková je velice zkušená a kvalitní lékařka .Vděčíme jí za záchranu života naší 25 leté dcery díky její přesné a hlavně rychlé diagnóze krvácení do mozku. Po příchodu do ordinace paní doktorka během několika minut diagnostikovala podezření na krvácení do mozku a zajistila vyšetření na neurologii. Dcera byla poté transportována na neurochirurgii do ČB, kde asi po 7 hodin trvající operaci mozku dceru zachránili. Nemusím připomínat, že v takovýchto případech se čas měří ne na hodiny, ale na sekundy. Proto zdůrazňuji, že hlavně díky rychlé a přesné diagnóze a zkušenosti paní doktorky Šimkové naše dcera žije a je bez trvalých následků. Jen pro informaci uvedu, že den předem byla dcera na pohotovosti v táborské nemocnici a tam jí službu konající pan doktor odbyl injekcí na zablokovanou páteř, čímž její stav ještě zhoršil. Ještě jednou touto cesto paní doktorce Šimkové děkuji za záchranu mé dcery a velmi si jejích zkušeností a lidskosti vážím. Mohu ji jej a jen doporučit. Mgr.Jan Kopp Tábor Více

Klokotská 744, Tábor Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Velmi ochotně vstřícné a velmi přesně vždy stanoví diagnózu.Musím ji jen chválit.Přešel jsem k ni od jiného obvodního lékaře jezdml k ni 25 km. Více

Náměstí 167, Jistebnice Mapa

Ordinace lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„Pani doktorka je příjemná, nic nepodceňuje, vyslechne vaše problémy a pokud je třeba doporučí k odborníkovi. Je to vlastně první dr., který mne posílá na pravidelné prohlídky k odborníkům i když si na nic nestěžuji. Setřička má přehled o pacijentech a spoustu admin.věcí vyřídí sama a tak zde zbytečně nečekáte. Více

Farského 1529, Tábor Mapa

• Praktický lékař

„-jsem nesmírně spokojen! Otevřu-li dveře ordinace, již v tu dobu se cítím lépe! Děkuji BA

Dr. E. Beneše 279, Soběslav Mapa

• Praktický lékař

„K panu doktorovi chodím již několik let a nemůžu si jeho péči vynachválit. Asi před půl rokem jsem se přestěhovala, ale odmítám si hledat nového lékaře v blízkosti a radši si k panu doktorovi dojedu. Ta cesta mi za to stojí! Více

Vožická 2068, Tábor Mapa

• Praktický lékař

„výborný a znalý doktor, nebojí se nových metod, nemá problém když si není jist poslat k specialistům. Je upřímný a nepřetvařuje se. Akorát chodí do ordinace o něco později, takže se někdy musí čekat Více

Průmyslová 848, Planá nad Lužnicí Mapa