Doporučení praktičtí lékaři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Mirotice

• „Nic nezanedbá, raději Vás pošle na více vyšetření, než aby něco nedořešila.

č.d. 68, Radomyšl Mapa

Ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař

„Velice příjemná paní doktorka,která dokáže člověka podržet i v těžkých životních situacích. Je rázná a rozhodná a my jsme vděčni za to, že ji máme. Paní doktorko,moc děkujeme a přejeme,aby jste ještě dlouho měla své pacienty a oni Vás. Více

Radomyšlská 336, Strakonice Mapa

Soukr.ordinace-prakt.lékař pro dospělé

„Maximální spokojenost:::)))

Jana Wericha 502, Blatná Mapa

Poliklinika Blatná

• Praktický lékař, Internista

„Chtěla bych především vyzdvihnout neuvěřitelnou empatii, ochotu, vstřícnost a milé jednání p. sestřičky. V dnešní době se to jentak nevidí a nezažije, je to doslova poklad na svém místě! U paní doktorky jsem několik let a též moc moc chválím, mockrát mi velmi pomohla, je lidská, schopná a oceňuji, že má své "hranice", což vede k naprostému fér jednání s pacienty. Více

Masarykovo náměstí 75, Mirovice Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Pokud člověk překousne dlouhé čekání, pak výsledek stojí zato. Skvělá akční sestřička a zkušený lékař jsou zárukou dobře odvedené práce Více

Chelčického 50/49, Písek Mapa

• Praktický lékař

„Navštěvuji již řadu let a jsem naprosto spokojený, pan doktor mi vždy pomohl, vřele doporučuji všem.

Chelčického 72, Písek Mapa

„jsem nadmíru spokojená

Chelčického 50/49, Písek Mapa

„velmi dobry :-)

Mirovice Mapa

Ord.prakt.lékaře pro dospělé a děti

• Praktický lékař

„moje zkušenosti - ochotná, přímá, odpoví, vysvětlí, .. jo a taky vyléčí ;o)

č.d. 51, Mirotice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Musím jen potvrdit předešlá hodnocení je opravdu velice důsledný a pečlivý opravdu můžu jen doporučit.

Sadová 618, Březnice Mapa

Poliklinika Březnice

• Praktický lékař

„Lékař, který léčí danou nemoc se nedá až tak nazvat kvalitním lékařem. Z vlastní praxe vím, že Mudr. Milan Bazgier hledá příčinu dané nemoci a za to je právem titulován doktorem. Názor pacientů, že je arogantní, náladovej atd ani v nejmenším nesdílím...vždy mě přijal s úsměvem a naprostým klidem. Plná čekárna problémem opravdu občas bývá, ale to opravdu asi lékař ovlivnit nemůže, zkuste nařídit kolik pacientů může v danný den přijít :-) Já osobně jsem ráda, že jsem před lety měla možnost k němu přejít ( přála bych Vám narazit na úplně jiné doktory! ) a již dnes vím, že až moje děti dovrší dospělosti k jinému lékaři je nevemu :-) Více

Nádražní 325, Strakonice Mapa

Ord.praktického lékaře + akupunktura

• „Jsem ta jistá Jana Prokopcová a za chválou paní doktorky Kotroušové si stojím, ač se to někomu nelíbí. Vždycky mi pomohla, je pečlivá, díky její péči jsem bez otravných zdravotních potíží, které mne provázely mnoho let. Po přechodu k ní a díky její správné diagnoze a doporučené léčbě jsem v pořádku a tak si jí za to moooc vážím. A pomohla nejen mě, ale mnoha členům naší rodiny. Navíc díky jejím znalostem a péči prodloužila život mému těžce nemocnému příteli a dopřála nám tak více společných dnů. Takže znovu říkám, že pro mě je to lékařka nešikovnější, nejpečlivější a jsem moc ráda, že jsem v její péči. Více

Jana Wericha 524/524, Blatná Mapa

Soukr.ordinace PL pro dospělé

• Praktický lékař

„Paní doktorka Herinková je velmi empatická a obrovská odbornice, takže Vám věnuje spoustu času a vždy vyjde vstříc se vším, co potřebujete. Nikdy nebyl žádný problém. Sestřička moc milá a hodná, ráda a ochotně pomůže a nejlépe nabírá krev, že to ani necítíte. Jejich povolání bych v této těžké covidové době nedělala ani za nic a oni to zvládají a ještě s úsměvem. :) Více

Drlíčov 149/16, Písek Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Nejsem u pani dokrotky kdo ví jak dlouho, ale neměla jsem problém ani s ní, ani se setřičkou, obě dámy jsou příjemné a nebyl problém se na čemkoli domluvit... asi záleží s jakým přístupem tam člověk jde, buďmě upřímní... Kdo je zvědavý na nabručenou ženskou, která ví co jí je a na názoru lékaře jí nezáleží? Více

Lidická 169, Strakonice Mapa

• Praktický lékař

„je to skvely lekar.vydy pomuze a poradi,ma vyborný pristup k pacientum.

Chelčického 49/50, Písek Mapa

• Praktický lékař

„Je výborný lékař, ale vždy se najdě někdo kdo není spokojený, nevím co by lidé ještě chtěli.

Třebízského 382, Písek Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dospěl

• Jan Staffa

Praktický lékař, Internista

„Zkušený lékař. Léta mne léčí a nemám důvod ke stížnostem. Do ordinace k němu chodí mnoho pacientů, kdy toto se po zavedení 30,-Kč poplatku poněkud zlepšilo - důchodci šetří. K shorauvedeným poznámkách o aroganci mohu říci, že tomuto nevěřím. Je pravda poněkud přepečlivý což nekdy zdržuje, ale vždy v zájmu pacienta. Policisté a hasiči mají u něj jakožto jejich závodního lékaře vyhrazenou jednu hodinu po začátku ordinace takže, kdo umí číst přijde později. Více

Harantova 1360, Písek Mapa

Ordinace prakt.a interního lékaře

• Praktický lékař

„Naše paní doktorka je moc šikovná. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Horní Záhoří 35, Záhoří Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospěl

• Praktický lékař, Pediatr

„Prima přístup k pacientům.

č.d. 33, Čížová Mapa

Ord.prakt.lékaře pro dospělé a děti

č.d. 145, Kluky Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé