Doporučení praktičtí lékaři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Libáň

• Praktický lékař

„Na paní doktorku jsem dostala tip od přítele. Velice milá, ochotná a vše vysvětlí. Sestřička též. Byla jsem v šoku z tak příjemné vstupní prohlídky. Recept vám pošle do SMS nebo na email i komunikace po emailu je hned. A hlavně berou telefony nebo ihned zavolají zpět. Plus pěkné prostředí. Velice doporučuji a přeji ať se Vám jen a jen daří Více

Tyršova 1298, Jičín Mapa

MUDr. Petra Bílková

• Praktický lékař, Internista

„Pan doktor Macoun je skutčně odborník a znalec a velký znalec lidského srdce a vždy je ochoten pomoci, vstřícný, ochotný, prostě nejlepší. Více

Jičínská 300, Sobotka Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Velmi ochotná, vstřícná k pacientům ,neněmila bych.

Jungmanova 90, Jičín Mapa

Sdružení lékařů - poliklinika Jičín

• Praktický lékař

„Pana doktora vřele a ze srdce doporučuji..chodíme k němu celá rodina a vždy perfektní přístup a péče....a sestřička je anděl:-)..Není co dodat..prostě TOP Více

Jičín Mapa

• Praktický lékař

„Je to velmi ochotný lékař, sestřička je také velmí příjemná a ochotná. To pak člověk chodí k lékaři velmi rád.

náměstí Svobody 271, Železnice Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Jsem pacientem mnoho let . Nikdy jsem nebyla nespokojena . Při poslední návštěvě jsem byla dobře poučena jak a čím ošetřovat úraz nohy . Noha se zhojila a já jsem spokojená. Paní doktorku bych nevyměnila. Více

J. Š. Kubína 531, Jičín Mapa

• Praktický lékař, Pediatr

„Úžasná paní doktorka. Jezdím k ní s dcerou a mám k ní důvěru. Vše vysvětlí, vždy nám pomohla jak s léčbou tak s konzultaci. Je to paní doktorka s velkým D. Více

Jičínská 300, Sobotka Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „Jsem se svým rodinným lékařem velmi spokojen a za celou rodinu přejeme,aby se mu dařilo v životě a praxi lékaře.

Tyršova 89, Městec Králové Mapa

Soukromá ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař

„Co říci víc než děkuji, není nad lékaře s letitou praxí.Z lékařského hlediska šlo o malý problém, já byla bolestí šílená . Dostala jsem na chirurgii odlehčovací dlahu. Telefonická rada a léky od pí doktorky, která s účastí poslechla můj problém, mne velmi ulevily, a proto píši tohle hodnocení s velkým vděkem.Olga Čadilová Více

Jičín Mapa

• Praktický lékař

„Výborný lékař s velkým pochopením je v tandemu s báječnou sestrou a spolu tvoří bezvadný tým. sestrou

č.d. 1, Radim Mapa

• Praktický lékař

„Vzorný a zodpovědný lékař.

Dělnická 159, Jičín Mapa

• Praktický lékař

„Jedná se o vysoce kvalifikovaného lékaře s nevšedním a obětavým přístupem k pacientům.Řádnou a včasnou prevencí předchází chorobám.Takový přístup jsem ještě ve svých 66 letech nezažil. Více

č.d. 617, Dolní Bousov Mapa

Ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař

„Je to můj lékař a jsem s ním naprosto spokojená. Nikdy u mě nic nezanedbal. Ba naopak. Ševčíková Petra

U Barborky 374, Rožďalovice Mapa

Soukromá ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař, Onkolog

„Doktor úžasný, pečlivý bylo vidět že má zkušenosti změřil tlak atd. jediné mínus čekací doba v čekárně ale doktora doporučuji pro ty co nejsou spokojeni se svým lékařem. Více

náměstí Svobody 17, Libáň Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Velmi dobrá lékařka s příjemným vystupováním, ochotným přístupem k lidem. Je hodná, obětavá. Prostě člověk na svém místě. Jsem rád, že je to moje ošetřující lékařka. Více

č.d. 71, Lhotka Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• Praktický lékař

„Velmi si vážím pana doktora Hamáčka, jedná se o lékaře, který má k pacientovi velmi lidský přístup. Žádné podežření nenechává náhodě, jedná se o velmi kvalitního diagnostika. Více

Školní 144, Valdice Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Nechci nic zakřiknouti,ale paní lekařku osobně znám,2O let,máma rakovina slinivky před 11lety,spolupráce výborná,otec vážně nemocný,spolupáce s rodinnym příslušnikem v pohodě,což se o jiných lékařich bohužel říci v roce 2016 nedá!!!Má pacientů plno,i převzatých od jiných lékařů!!!Kdybyste viděli,neb byli přitomni,jako pacienti,ve vetších městech,neb se pohybovali profesně,neb civilně v soc,oblasti,neb zároven v zdravotnickem sektoru,tak byste teprve viděli,co to je být paciet,a nechat si dirigovat o vašem zdravi rozhodovat,nevim jak dotyčne správně nazvat,empatie žádná atd,S pozdravem duše z Mladé Boleslavi!!! Více

Zahradní 617, Dolní Bousov Mapa

Ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař, Chirurg

„Perfektní přístup v současné době plné covidu. Info na webových stránkách, registrace na antigenní test online a vše bylo přesně na čas. Více

Tomáše Svobody 141, Kopidlno Mapa

1 názor

Přátelství 391, Jičín Mapa

• „Chci tímto poděkovat za veškerou péči. Paní doktorka je už v důchodu. neordinuje. Vždy jsem byla spokojená ale stále více poznávám jaká byla skvělá lékařka. Záleželo jí na pacientech. Byla pečlivá, lidská, nad rámec svých povinností, pomáhala. Moc děkuji. Více

Poliklinika, Jungmanova 54, Jičín Mapa