Doporučení praktičtí lékaři s Oborová zdravotní pojišťovna Libáň

• „p. Doktorka se o me stará již 18 let . Je to človíček s velkým srdcem. A vždy když jsem do ordinace přišel a to přijdu třeba po 3letech věděla kdo jsem nepotřebovala si číst dopředu jméno. At už jsme mel jaký-koli problem vždy vše perfektně vyřešila. Mohu p. Doktorku vřele doporučit. Více

Jungmannova 57, Jičín Mapa

• Praktický lékař

„Velmi ochotný,má velmi dobrý přehled o zdravotním stavu pacienta.Lze s ním konzultovat zdravotní stav i po telefonu ( i po pracovní době ). Více

Bolzanova 512, Jičín Mapa

1 názor

„Pan doktor je prijemny, umi naslouchat, je peclivy, nemá narvanou cekarnu - pekne to "odsejpa"... Ordinace je sice zastarala, avsak Dr. i sestricka jsou super. Více

Milíčeves 26, Slatiny Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Pan doktor Macoun je skutčně odborník a znalec a velký znalec lidského srdce a vždy je ochoten pomoci, vstřícný, ochotný, prostě nejlepší. Více

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Velmi ochotná, vstřícná k pacientům ,neněmila bych.

Jungmanova 90, Jičín Mapa

Sdružení lékařů - poliklinika Jičín

• Praktický lékař

„Je to velmi ochotný lékař, sestřička je také velmí příjemná a ochotná. To pak člověk chodí k lékaři velmi rád.

náměstí Svobody 271, Železnice Mapa

• Praktický lékař

„Pani doktorka Kuželová i sestřička jsou opravdu velmi milé. Pani doktorka vždy všechno vysvětlí a je opravdu moc trpělivá,milá a hodná. A já jim za vše moc děkuju. Více

Hradišťská 193, Kněžmost Mapa

Ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař, Pediatr

„Úžasná paní doktorka. Jezdím k ní s dcerou a mám k ní důvěru. Vše vysvětlí, vždy nám pomohla jak s léčbou tak s konzultaci. Je to paní doktorka s velkým D. Více

Jičínská 300, Sobotka Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• Praktický lékař

„Co říci víc než děkuji, není nad lékaře s letitou praxí.Z lékařského hlediska šlo o malý problém, já byla bolestí šílená . Dostala jsem na chirurgii odlehčovací dlahu. Telefonická rada a léky od pí doktorky, která s účastí poslechla můj problém, mne velmi ulevily, a proto píši tohle hodnocení s velkým vděkem.Olga Čadilová Více

Jičín Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Vyníkající PAN DOKTOR, znám ho už léta, nikdy jsem s ním neměli problém já ani lidé z blízkého okolí! PS Hezké Vánoce a Štastný Nový Rok pane doktore.M Více

náměstí Svobody 17, Libáň Mapa

• Praktický lékař

„Vzorný a zodpovědný lékař.

Dělnická 159, Jičín Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Za celé roky, kdy k němu chodím, byl velice profesionální a ochotný

Tomáše Svobody 141, Kopidlno Mapa

• Praktický lékař

„Výborný lékař s velkým pochopením je v tandemu s báječnou sestrou a spolu tvoří bezvadný tým. sestrou

č.d. 1, Radim Mapa

• Praktický lékař, Veterinář

„Mireček je bezva doktor. Náš rodinný. Nedáme na něj dopustit. A co dělá mimo ordinační hodiny je snad jeho věc, ne?

Přemysla Otakara II. 309, Městec Králové Mapa

Soukromá ordinace praktického lékaře

„perfektni a spolehliva

• Praktický lékař

„Je to můj lékař a jsem s ním naprosto spokojená. Nikdy u mě nic nezanedbal. Ba naopak. Ševčíková Petra

U Barborky 374, Rožďalovice Mapa

Soukromá ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař, Onkolog

„Doktor úžasný, pečlivý bylo vidět že má zkušenosti změřil tlak atd. jediné mínus čekací doba v čekárně ale doktora doporučuji pro ty co nejsou spokojeni se svým lékařem. Více

náměstí Svobody 17, Libáň Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Velmi dobrá lékařka s příjemným vystupováním, ochotným přístupem k lidem. Je hodná, obětavá. Prostě člověk na svém místě. Jsem rád, že je to moje ošetřující lékařka. Více

č.d. 71, Lhotka Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• Praktický lékař

„Velmi si vážím pana doktora Hamáčka, jedná se o lékaře, který má k pacientovi velmi lidský přístup. Žádné podežření nenechává náhodě, jedná se o velmi kvalitního diagnostika. Více

Školní 144, Valdice Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Nechci nic zakřiknouti,ale paní lekařku osobně znám,2O let,máma rakovina slinivky před 11lety,spolupráce výborná,otec vážně nemocný,spolupáce s rodinnym příslušnikem v pohodě,což se o jiných lékařich bohužel říci v roce 2016 nedá!!!Má pacientů plno,i převzatých od jiných lékařů!!!Kdybyste viděli,neb byli přitomni,jako pacienti,ve vetších městech,neb se pohybovali profesně,neb civilně v soc,oblasti,neb zároven v zdravotnickem sektoru,tak byste teprve viděli,co to je být paciet,a nechat si dirigovat o vašem zdravi rozhodovat,nevim jak dotyčne správně nazvat,empatie žádná atd,S pozdravem duše z Mladé Boleslavi!!! Více

Zahradní 617, Dolní Bousov Mapa

Ordinace praktického lékaře