Doporučení praktičtí lékaři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Klobouky u Brna

• Praktický lékař

„Vstřícný, dobrosrdečný, starostlivý a důkladný doktor. A velice vnímavý snaží se pomoct. Žádnej namachrovanec který jsem potkal v nemocnici. Pan Kousalik je pokorny Více

Benešova 437, Modřice Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Pan doktor má profesionální i lidský přístup, hodnotím ho velice dobře.

Komenského 77, Újezd u Brna Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Pana doktora znám bezmála 40 let, slušný, lidský, přátelský k pacietům, velice obětavý, pravý rodinný lékař, nikdy se za ty roky nestalo že by někoho z rodiny odmítl ošetřit mimo ordinační dobu on ji v podstatě má 24 hod. denně to platí i o sestře v jeho ordinaci !!!!!!!!! Více

Zámecká 7, Klobouky u Brna Mapa

• Praktický lékař

„K panu doktorovi chodím už téměř deset let a nemám si nač stěžovat. Vždy pozorně poslouchá co říkám, snaží se najít jádro problému a pokud je to možné, nenasazuje hned antibiotika, což velmi oceňuji. Rozhodně jej mohu doporučit. Více

Tyršova 324, Slavkov u Brna Mapa

Praktický lékař

• „Pani doktorka mi vždycky vyšla vstříc i s její milou sestřičkou, takže bych ji doporučila dále.

Hodonínská 1542, Dubňany Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Celá naše rodina je u paní doktorky Petrásové. Má příjemný smysl pro humor, vždy najde tu správnou myšlenku k potěšení. Její prohlídky jsou pečlivé, nic nepodceňuje. Za těch 10 let, co ji navštěvuji mohu říct, že bych neměnila ani za nic:-) Díky, paní doktorko! Více

Holásecká 31, Brno Mapa

Praktický lékař

• „Nejlepší paní doktorka, příjemná, chytrá, vstřícná, praktik se spoustou zkušeností! Poradí, doporučí, vysvětlí, kéž by takových bylo více! Více

Holásecká 31, Brno Mapa

Praktický lékař, akupunktura

• „Velmi dobrá lékařka. Dokáže říct otevřeně svůj názor a současně vyslechnout názor pacienta, aniž by ho jakýmkoliv způsobem dopředu zpochybňovala. V případě potíží doporučí odborná vyšetření. Pokud závěry a doporučené postupy léčby odborného lékaře nevedou k správným výsledkům, sama navrhne opakování odborného vyšetření. K problémům přistupuje citlivě. Faktem je, že nemá ráda pacienty, kteří dlouhodobě zanedbávají svůj špatný zdravotní stav a následně si myslí, že vše vyřeší jednou pilulkou. Více

Zámecká 7, Klobouky u Brna Mapa

Praktická lékařka

• Praktický lékař

„Nemůžu si na něho stěžovat. Je velmi schopný a má lidský přístup k pacientům !

Lipová 206, Dolní Bojanovice Mapa

• Praktický lékař

„Pomůže i mimo pracovní dobu.Nemůžu si stěžovat.Jsem spokojen.

č.d. 206, Kobylí Mapa

Ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař

„Super doktor, nemám s ním jediný problém. Momentálně jsem po nemoci, léky, které mi předepsal zabraly takřka okamžitě, takže je vidět, že rozumí tomu, co dělá! Navíc je milý. I když...jediné, co mi vadí, že když vás něco bolí, tak na bolestivé místo minimálně dvakrát zatlačí a pokaždé se ptá, jestli to bolí, přestože už máte slzy na krajíčku. Více

č.d. 1121, Mutěnice Mapa

• Praktický lékař

„PLNĚ SOUHLASÍM S PŘEDCHOZÍMI NÁZORY NA PANA DOKTORA. JEN TAK DÁLE. DĚKUJI.

Mírová 1124, Velké Bílovice Mapa

1 názor

„velmi příjemný lékař a vždy mi pomuže a poradí. Neměnila bych.

č.d. 18, Starý Poddvorov Mapa

• Praktický lékař

„S pani doktorkou jsem velmi spokojena. Vzdy mi pomohla a je lidska. Pokazde me vyslechla a neodbila me. Jsem za ni moc rada. Více

Školní 98, Velké Němčice Mapa

Soukromý praktický lékař