Doporučení praktičtí lékaři s Oborová zdravotní pojišťovna Kamenice nad Lipou

• „Po letech váhání jsem se odhodlala změnit praktického lékaře - a udělala jsem dobře. Byla jsem mile překvapena vstřícností, zájmem o pacienta a tolik náběrů na testy jsem nikdy v minulosti nezažila, jen doporučuji. Více

Žirovnická 442, Počátky Mapa

MUDr. Miloš JF BEUTL s.r.o.

• „Velmi vstřícná , ochotná , spolehlivá , přátelská a hlavně , co je v dnešní době veliký bonus , a co mnozí praktičtí lékaři postrádají - profesionalita a praxe..Doporučuji Více

• Praktický lékař

„Velmi milá, příjemná, nearogantní.

Praktický lékař pro dospělé

• „Svědomitý,empatický, vstřícný, trpělivý,erudvaný,schopný diagnostik.

č.d. 89, Choustník Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

• „Hodnější pani doktorku jsem nepoznal. Nemámám slov nad její precizní prací. Lékařka jak má být a z ní ať si vezmou všichni příklad. Více

Studenská 286, Strmilov Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Z důvodu přestěhování jsem se musela od paní doktorky přeregistrovat. Nemám z toho dobrý pocit. Paní doktorce jsem věřila, má mnoho zkušeností. Vždy byla milá a snažila se pomoci. Moc ji za péči děkuji. Více

Horní 90, Počátky Mapa

Praktická lékařka pro dospělé a dorost

• Praktický lékař, Internista

„Chodím k pani doktorce už 9 let, jsem celkem hypochondr, pro mě funguje i jako psycholog, vzdy me uklidni a vysetri na cokoliv a kdykoliv. Je moc hodná a člověku hned přiroste k srdci. Nikdy mě nenechala ve štychu a mohlo být klidně 10 večer, pani doktorku Ševčíkovou mám moc ráda! Více

Horní 90, Počátky Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „dnes jsem na pohotovosti v Dačicích narazila na tohoto pana doktora. jsem jak alenka v říši divů. pan doktor naprosta jednička. milý, vstřícný, a hlavně jsme měla pocit, že mě opravdu vyšetřuje, hledá možnosti příčin mých obtíží (jelikož to je jaksi nejasné) a opravdu se mě snaží léčit! mou ostatní zkušeností od obvodního lékaře je, že se mě snaží spíše co nejrychleji odeslat zpět ze dveří s krabičkou léků, které dostává snad každý na cokoliv. nyní přemýšlím, že bych moc ráda chodila k tomuto panu doktorovi a to ikdyž je to 20 km vzdáleno. Více

Počátecká 312, Studená Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „příjemný a vstřícný pan doktor, oceňuji jeho důsledné vyšetření, které provádí mnohdy pečlivěji než odborný lékař (!) a hlavně milá a ochotná sestřička, která vždy ráda vyjde vstříc, i ,když je objednáno hodně pacientů a také poradí- jen tak dále ... Více

Žižkova 1051, Pacov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „opravdu nejlepší lékařka kdo ma tu možnost at se sem určitě zapíše

nám. Míru 313, Deštná Mapa

• Praktický lékař

„Velmi pečlivá při vyšetřování, po stránce odborné i praktické , při jednání s pacienty velmi příjemná, člověk má velmi dobrý pocit, že je o něj dobře postaráno a hlavně že paní doktorce na nás záleží Více

Benátky 672, Kardašova Řečice Mapa

PL pro dospělé

• Praktický lékař

„SLUSNY CLOVEK A ODBORNIK.

Havlíčkovo náměstí 51, Žirovnice Mapa

Prakt. lékař pro dospělé a internista

• Praktický lékař

„Pan doktor je velice vstřícný, ochotný a snaží se vyhovět a najít problém. Je to lékař na úrovni a výborný specialista. Celé naší rodině vždy ochotně pomohl a stále pomáhá...chtěli bychom mu za to moc poděkovat. Více

Obecní úřad 204, Obrataň Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka Závitkovská byla mojí obvodní lékařkou víc jak 20 let. Vždy byla příjemná, obětavá - nehleděla na čas, nikoho neodmítla s radou či doporučením.....Je mi 92 let a mohu říci, že s takovým přístupem se v dnešní době člověk hned tak nesetkává.Mnoha lidem bude asi líto, jako mně, že odchází. Josef Nechvátal Více

• Praktický lékař, Internista

„Paní doktorka je skvělá. Poradí, pomůže, je milá a vstricna!! Hlavně je taková lidská a já jsem moc ráda, ze mě vzala k sobě do stavu i přes naplněnou kapacitu.Jsem nadmíru spokojená. Více

Pelhřimov Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Paní doktorka je velice pečlivá a z mé zkušenosti vím, že nikdy nic nezanedbala, naopak snaží se předcházet možným komplikacím! Zachránila mému manželovi život! A mě diagnostikovala onemocnění přesně, bez nejmenších pochybností!! Následující vyšetření vše jen potvrdila! Více

Osvobození 1755, Pelhřimov Mapa

• Praktický lékař

„Spokojenost dodrží čas objednání nemusí se dlouze čekat tak jako v jiných ordinacích dodržuje termíny preventivní péče a problémy rychle řeší velká pochvala paní doktorce i milé sestřičce Více

U Nádraží 1967, Pelhřimov Mapa

• Praktický lékař

„Ja jsem s panem doktorem Pausem spokojena.Je ochotny,a ma v tom,co dela letitou praxi.Cekaci doba tam taky neni dlouha.Tak nevim co nekteri mate.Jestli vam tento doktor nevyhovuje zajdete si za jinym. myslim si ,ze kdekoliv jinde,to ale bude horsi.... Více

Březinova 398, Horní Cerekev Mapa

• Praktický lékař

„Zatím mi vždycky pomohl a jen v případě nutnosti odeslal ke specialistovi. Nic nezanedbal ani u mne ani u mé matky (infarkt a další). Vždy solidní jednání. Otec je u konkurenčního lékaře a ten vždy jen řekne "....ale měl byste si nechat udělat nějaké vyšetření...ne? nechcete?! no dobrá, tak já vám dám mydocalm a ibalgin a až Vám dojdou, přijďte..."! Více

Komenského 243, Nová Včelnice Mapa

Všeobecná lékařská praxe

• Praktický lékař

„Pan Dr. Čejna je dobrý lékař, ochotný pomoci. Sestřička Lada velmi příjemná a šikovná. Bezvadně píchá injekce, bere krev. Doporučuji. Já jsem se setkala vždy s porozuměním a ochotou. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Havlíčkovo náměstí 51, Žirovnice Mapa