Praktický lékař Kadaň

• Praktický lékař

„Příjemný,zkušený,zajímá se o pacienta,strašně nechci aby odešel do duchodu,,dokáže překonat své zdravotní potíže a věnovat se plně pacientovi.Pane doktore, VÁM DÍKY ,,´též VAŠÍ sestře,vím o čem mluvím. vděčná pacientka Více

• Praktický lékař, Internista

„Nejlepší doktorka jakou znám :-) Jsem ráda, že chodím právě k ní. Paní doktorko, moc Vám děkuji za Váš přístup, milé jednání a ochotu pomoci pacientovi. Radka Bartlová Více

• Praktický lékař

„Onemocněla jsem alergií na chlad,doprovázenou omrzlinami na obličeji...p.drPauchová mi nechala namíchat mast,která mi okamžitě ještě ten den pomohla od pálení,horkosti ..konečně se dostavila úleva.Moc děkuji. Více

• Praktický lékař, Internista

„Nežila jsem spořádaným životem, spadla na úplné dno, většina lidí by mě odsoudila, kdyby znali byť jen polovinu z toho, co mám za sebou. Paní doktorka je milá, ochotná žena s uklidňujícím hlasem a vystupováním, která se za své pacienty vždy postaví. LEPŠÍ NENAJDETE, myslím, že lepší už být nemůže. A má-li někdo špatnou zkušenost, mám pro to jednoduché vysvětlení - jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Přeji paní doktorce pevné zdraví a nervy, jsem ráda, že Vás mám. Více

• Praktický lékař, Internista

„Jsem velice spokojená s jeho přístupem k člověku a jeho problémům. K panu doktorovi Čepičkovi chodím již 27 let a jsem stále v dobré kondici.Mohu potvrdit názor některých hodnotitelů, že se jedná o zodpovědného,pečlivého a vstřícného lékaře.Kdyby takových bylo více!!!!!!! Více

Březenecká 4804, Chomutov Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Paní doktorce Děkuji vždy mi pomohla a poradila je to paní doktorka kterou bych neměnila a po přístupu v Praze kde mi dali najevo že tam nepatřím a nehodlali semnou nic dělat, tak paní doktorka se starala abych aspoň trošku mohla chodit. A sestřička vždy také ochotná a milá. Jsou to prostě ženy na svém místě. Ještě jednou děkuji. Alena J. Více

Masarykovo náměstí 14, Podbořany Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Moje 3 lékařka a veliká spokojenost.Nejenze zajistí veškeré vyšetření,léčí,a vyléčí, ale navíc i vyslechne

Červenohrádecká 1559, Jirkov Mapa

Poliklinika Jirkov, s.r.o.

• Praktický lékař

„Po dlouhé době jsem se dnes setkala s opravdovým profesionálem. Empatický a důsledný je lékař Peter Bursík. Děkuji pane doktore. Více

Vrchlického 875, Vejprty Mapa

Husova 659, Vejprty Mapa

• Praktický lékař

„Je to nejlepší lékařka. Má skvělý přístup a je vždy profesionální.

Husova 2796, Žatec Mapa

NEMOCNICE ŽATEC, o.p.s.

• „ano pani doktorka byla upřimna a mila vše uměla podat a poradit moc jsem si ji važil a i moje žena ktera už neni mezi nama opravdu dobra doktorka děkuji ji moc kořinek.p Více

Červenohradecká 1559, Jirkov Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Jsem již 20 let v invalidním důchodu a mohu říct,že za tu dobu jsem poznala mnoho lékařů,ať v nemocnicích či v ordinacích a mohu říct,že takových jako je paní doktorka je velmi málo a poslední dobou ( co jsou na prvním místě pojišťovny a jejich papíry ),tak ještě méně !!! Je velmi ochotná a zároveň profesionální,lidská a má pochopení pro Vaše bolesti a problémy.U ní se člověk cítí jako člověk a ne jako kus položky v kolonce. Zároveň se sestřičkou tvoří skvělý tým. Zažila jsem lékaře.který mi do očí řekl,že jsem dement a tady se cítím,opravdu jako člověk a ne jako někdo kdo je lékaři na obtíž. Jsem velmi spokojena a ráda,že mě paní doktorka přijala. Děkuji Více

Školní 3315, Chomutov Mapa

• Praktický lékař

„Za mne nejlepší doktorka, kterou jsem si mohla vybrat. Je prostě člověk na správném místě. Jsem u ní moc spokojená a nestalo se mi, že by mi někdy nepomohla, vždy se snaží ze všech svých sil. Klobouk dolů Více

• Praktický lékař

„Skvělá pečlivá doktorka která vyjde vstříc a sestřička je taky strašně fajn moc my obě pomohli za to jim patří moje díky i když nemusely tak pomohly díky díky díky Více

Masarykovo náměstí 440, Podbořany Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Velice pěkný přístup k pacientům. Seznámí s možnostmi léčby a jejich druhy včetně nákladů. Čekání v jeho ordinaci je velmi krátké, dobře organizuje svůj pracovní čas. Více

• Praktický lékař

„Paní doktorka je naším rodinným lékařem. Můžeme se vždy na ni spolehnout a víme, že jsme v těch správných rukách. Děkujeme. Více

Písečná 5285, Chomutov Mapa

• Praktický lékař

„Skvělý doktor - jsem strašně ráda, že je - mám k němu hlubokou důvěru. Proto za ním jezdím i z Karlových Varů, kam jsem se musela před patnácti lety přestěhovat z profesních důvodů. Věra Ježková Více

Štefánikova 174, Březno Mapa

• Praktický lékař

„Jsem u ní jen krátce, ale spokojenost, na co se zeptám, na to odpoví a vysvěstlí nebo poradí!

Chomutov Mapa

• Praktický lékař, Chirurg, De… rmatolog, Diabetolog, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Oční lékař, Plicní lékař, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Červenohrádecká 1559, Jirkov Mapa

Poliklinika Jirkov, s.r.o.

• Praktický lékař

„je ten nejlepší, všemu rozumí a poradí, je opravdu ok

Doupovská 178, Radonice Mapa