Radlická 99, Praha 5, Praha

Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Konzultace online

Individuální psychoterapie • 1 500 Kč

Přijímám: dospělí

Nejčastěji hledané služby

Online konzultace

Online konzultace

Individuální terapie osobně/online

Psychoterapie dle mého názoru není jen pro úzkou skupinu lidí, kteří mají duševní onemocnění. Je to cesta pro všechny, kteří na sobě chtějí pracovat, ...

Ceny ZnamyLekar.cz

• psychoterapie

Klára je výborná, milá a fajn. Je rofesionální a má odborné vzdělání. Její postřehy jsou přínosné a cenné. Umí věnovat plnou pozornost tématu a nahlížet ho z jiných úhlů, než já, což velmi oceňuji.

Umístění: Individuální terapie osobně/online online psychoterapie

S paní Vožechovou momentálně pracuji a každé sezení s ní mi přináší mnoho nových úvah a poznatků, stejně jako pocit úlevy a také zásobu pozitivní energie. Její způsob vedení terapie je velmi příjemný, protože vás otázkami dovede k uvědomění si podstaty problému, jeho řešení nebo je díky těmto otázkám onen problém, či věc, kterou řešíte, ukázána v úplně novém světle.
Také bych paní Vožechovou označila za terapeutku velmi vhodnou pro klienty, kteří dosud žádnou zkušenost s terapií nemají. Velmi mile a jemně člověka uvede do toho, jak terapie funguje a probíhá, často se ptá na zpětnou vazbu, takže můžete upravit směr sezení kdykoliv v průběhu.
Moc se těším na další setkání.

Na paní Vožechovou jsem se obrátila na začátku minulého roku, kdy jsem se nervově zhroutila. Hledala jsem nějakého terapeuta, který poskytuje možnost online sezení. Svého výběru rozhodně nelituji, protože paní Vožechová mi poskytla přesně to, co jsem v danou chvíli potřebovala - podporu a jiný úhel pohledu na moje problémy. A také pocit, že v tom nejsem sama, a vědomí, že nejsem divná, když mě trápí to, co mě trápí. Pokud dobře počítám, tak za rok 2021 jsem u paní Vožechové absolvovala celkem 19 sezení a ani jedno nebylo zbytečné (že bych si po něm řekla, že ty peníze mi za to nestály). Každé sezení mě někam posunulo, pomohlo mi něco si uvědomit a navedlo mě, jakým směrem dál jít. Paní Vožechovou můžu jen doporučit, a to jak na řešení jednorázových situací, kdy se potřebujete vypovídat a dostat nový pohled na věc, tak i pro řešení dlouhodobých problémů.