Hálkova 227, Chomutov
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Angína

Bohužel musím konstatovat, že paní doktorka asi trpí syndromem pracovního vyhoření. Po skoro 4 hodinovém čekání v čekárně, a to od otevření v 8h do 11:37 vylezla paní doktorka s tím, že je pacientů je moc a dnes již nás nevezme (v čekárně jsme byli ještě 4 lidé), protože odpoledne má již OBJEDNANÉ pacienty. Doktorky jsem se slušně zeptala, jestli by mi mohla alespoň napsat antibiotika na angínu, když už zde čekám od rána a ta mi odvětila, že každý by chtěl JENOM to či ono a pak je to na dlouho a zavřela dveře. Věřte mi, že sedět tam 4 hodiny s neskutečnou bolestí v krku a teplotou bylo šílené. Není to poprvé, co se takto zachovala. Měsíc zpátky jsem byla velmi nemocná se silným zahleněným kašlem, vyšetřila mě po 3 hodinách čekání s výsledkem, že je to pouze viróza a mám pít čaje a být v teple... po týdnu se můj stav tak zhoršil, že jsem musela přijít opět, čekat další 2 hodiny, aby již usoudila, že je to zánět průdušek a napsala mi atb. Snažím se k ní nechodit, ale když je člověku opravdu zle, tak tam musí. Její přístup ve stylu, že ji vlastně obtěžujete je opravdu strašný. Chování v této ordinaci je prostě neprofesionální až neetické, vyhořelé s nezájmem pacientovi pomoci, prostě jen ho odbýt a ať už jsi pryč. Nejlépe přijďte jindy nebo nikdy. Jsem ráda, že již do této ordinace nikdy nevstoupím, hledám si nového lékaře.

Paní doktorka, je neochotná, arogantní a odmítá pomoci svým pacientům. Nevěří jim a odmítá se s nimi bavit. Nedodržuje ordinační hodiny, které pro jistotu nemá ani nikde uvedené.Nezvedá telefony a pak odsuzuje ke lži. Nemá o pacienty zájem. Měla by vrátit diplom a zaplatit pokutu jako hrom za odmítnutí lékařské péče. Nešla bych k ní ani za peníze.

O

Skvělá lékařka se kterou si popovídáte a odejdete unešen jak jste si hezky pokecali o kytičkách.Což zjistíte když stojíte v sesterně,třičtvrtě hodiny za dveřmi a slyšíte jak si tam povídá s pacientkou o zahrádce.Ano opravdu supr na pokec a na běžné věci,třeba chřipku.Opravdu tam budete čekat neskutečně dlouho.Že by drbnička?Možná né...ale věřte že vás prodrbe s kamarádkou ani si krasavice přes svůj nafrněný nos nevšimne že stojíte za ní.Jináč co říct.Byla pro mě dobrá dokud jsem neměla dlouhotrvající problémy,které si myslela že si vymýšlím.Při každé návštěvě jen kroutila hlavou že to není možné.Neváhala zavolat i jinému lékaři a pošpinit mě u něj že si svoje problémy vymýšlím.Ten mě vyhodil hned ode dveří.
Na její obhajobu nemám běžné a lehce rozpoznatelné onemocnění.Ale mohla by si uvědomit že když to nezná neznamená že to neexistuje.Nevadí ,dnes už jsem druhý měsíc na intenzivní terapii a díky bohu po delším důkladném vyšetření přes známého vím s čím bojuju sic je to běh na dlohou trať.
Tím chci jen říct to že čekáte dlouho v čekárně neznamená že pacient před vámi má supr péči.Tady si dobře pokecal.
To že si s vámi někdo hezky poklábosí nemusí vždy znamenat že to s vámi myslí dobře.
Vím je asi hnusné co jsem napsala,ale opravdu to tak je! Taky vím že nikdo není stoprocentní a i mistr tesař se někdy utne a ona je jen člověk.
Můj názor je když nepomůžeš tak aspoň neubližuj.Ona věřte když nepomůže tak ještě skopne.
Znáte tu písničku od Farný s těmi mlejny?:o)))))))
A víte že pro ní hráli i v rádiu?:o)

prospěchářský lékař