Petra Vlková, pediatr Praha

MUDr. Petra Vlková

Pediatr

Tajovského 1310, Praha
Ordinaca PL pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Komentář píšu až s odstupem roku. Syn se narodil se spánkovou poruchou a spal pouze 20 min. za 2 dny mezi tím stále řval, poprvé nám spal 3h v kuse až v 10 měsících. Přestože jsem lékařku na to opakovaně upozorňovala, byla přesvědčena, že když přibírá, nic se neděje. I na neurologii se divili, proč jdeme tak pozdě a neřešilo se to už v porodnici nebo u pediatra. Nerozeznala predilekci hlavičky, na kterou jsem taktéž upozorňovala. Fyzioterapeutku jsem proto navštívila sama (a zaplatila) a ta potvrdila moje podezření, navíc jak syn nebyl nikdy relaxovaný, měl přetrénované zádové svaly. Se synem jsme pak cvičili 4x denně do jeho 6 měsíců. Přestože od narození stále plakal a nespal přesvědčovala nás o vhodnosti vakcinace v 9 týdnech, když jsem odmítla hexavakcínu, ale rozhodla se pro alternativu Pediacelu v klasickém schematu s menším množstvím adjuvans, dala mi podepsat papír, že odmítám vakcinaci. To považuji taktéž za neprofesionální. Paní lékařka je dobrý a příjemný úředník, ale špatný lékař, alespoň co se miminek týče. Dokud se nic zásadního neděje, asi na to nepřijdete. Lékařku jsem změnila a jsem velmi spokojená.