Ordinaca PL pro děti a dorost
Tajovského 1310, Praha

Chodíme k paní doktorce se dvěma dětmi již téměř tři roky a jsem velice spokojená. Paní doktorka je velice milá, ochotná a to i v neordinační hodiny, pokud se jedná o vážné zdravotní komplikace. Vždy důkladně zváží nutnost užívání antibiotik a bez pozitivního testu CRP je dětem nikdy nepředepsala. Jedno z dětí bylo v prvním roce života velmi často nemocné a paní doktorka byla vždy ochotná KDYKOLIV situaci konzultovat a poradit. Je pravda, že v případě, že nechcete očkovat podle klasického schématu předepsaného legislativou ČR, dává podepsat prohlášení o tom, že s očkováním vědomě nesouhlasíte, i když ona Vás na to upozornila. Nicméně paní doktorka musí dodržovat zákony ČR, pokud chce vykonávat svou praxi, a tedy i povinně očkovat dle zákonů ČR. Jedno z mých dětí má těžký mentální i fyzický hendikep a sama mi navrhla, že postup pro očkování tohoto dítěte by měli zvážit odborníci v Motole, kteří se na očkování přímo specializují.
Každý člověk dělá chyby, i ten nejlepší doktor, jelikož každý lidský organismus funguje trochu jinak, a proto se ne vždy podaří správně určit diagnózu. Nicméně žijeme naštěstí ve svobodném světě a díky tomu máme možnost konzultace i s jinými lékaři. Ve všech odvětvích platí, že více hlav více ví, takže bych paní doktorku za jedno pochybení určitě neodsoudila.

Komentář píšu až s odstupem roku. Syn se narodil se spánkovou poruchou a spal pouze 20 min. za 2 dny mezi tím stále řval, poprvé nám spal 3h v kuse až v 10 měsících. Přestože jsem lékařku na to opakovaně upozorňovala, byla přesvědčena, že když přibírá, nic se neděje. I na neurologii se divili, proč jdeme tak pozdě a neřešilo se to už v porodnici nebo u pediatra. Nerozeznala predilekci hlavičky, na kterou jsem taktéž upozorňovala. Fyzioterapeutku jsem proto navštívila sama (a zaplatila) a ta potvrdila moje podezření, navíc jak syn nebyl nikdy relaxovaný, měl přetrénované zádové svaly. Se synem jsme pak cvičili 4x denně do jeho 6 měsíců. Přestože od narození stále plakal a nespal přesvědčovala nás o vhodnosti vakcinace v 9 týdnech, když jsem odmítla hexavakcínu, ale rozhodla se pro alternativu Pediacelu v klasickém schematu s menším množstvím adjuvans, dala mi podepsat papír, že odmítám vakcinaci. To považuji taktéž za neprofesionální. Paní lékařka je dobrý a příjemný úředník, ale špatný lékař, alespoň co se miminek týče. Dokud se nic zásadního neděje, asi na to nepřijdete. Lékařku jsem změnila a jsem velmi spokojená.

Paní doktorka je skvělá. Má nádherný a citlivý přístup k dětem. Máme nedonošená dvojčátka a jsme naprosto spokojení s přístupem a znalostmi Paní Doktorky. Když jsem slyšela kamarádky jaké mají doktory a doktory, zjistila jsem, že naše paní doktorka je opravdu nejlepší. Jsme moc rádi, že jsme na takovou lékařku narazili. Rodiče Tádi a Tobíka

Jsme pacienty už sedm let, postupně s oběma syny. Paní doktorka je přeochotná, na děti velmi milá a ohleduplná. Všechno nám pečlivě vysvětlí, poradí, i po telefonu. Snaží se vyjít vstříc. Ordinace je moderní a hezky pro-dětsky zařízená. Máme paní doktorku i sestřičku rádi :-) Po té co jsme se odstěhovali za ní stále rádi dojíždíme. K. Dvořáčková

Pani doktorka je uzasna! Dcera i syn ji maji moc radi,vzdy dostanou odmenu z kouzelne krabicky:-) Ja ocenuji predevsim jeji empaticky pristup, vzdy ochotne poradi i po telefonu,nenuti ATB. Bezchybna diagnostika i lecba!Vsechny moje kamaradky k ni na moje doporuceni chodi a jsou take velmi spokojene! Vice takovych lekaru!!! Sestricka je take velice prijemna a mila! Dekujeme.

Paní doktorka Vlková je skvělá. Zná děti jménem, vždy se jim maximálně věnuje a je neskutečně milá. Obě mé děti se na ni vždy těší. A jako diagnostik nikdy nezklamala. Nevnucuje očkování či antibiotika a to jako matka kvituji s povděkem. Díky paní doktorko. Jana Kopkanová

Paní doktorka Velíšková věděla koho si po sobě vybrat jako nástupce, pečlivost a laskavost je tady odjakživa doma :) ikdyž sem člověk přichází v nepříliš dobrém rozpoložení - nemocen, je mu tady dobře, ví že je v dobrých rukou. Díky paní doktorce :) jsou mé tři děti v dobrých rukou.

Paní doktorka je skvělý člověk, příjemně navazuje blízký kontakt s mým malým i velkým dítětem. Snaží se vždy nic nezanedbat.Sestřička je také moc fajn.

Paní doktorka je skvělá.Vždycky nám dobře poradí a my jsme s malou vždy spokojené.Nevyměnila bych ji za nic na světě i kdybychom se stěhovali tak k ní budeme dojíždět.Jěště jednou za všechno moc děkujem.

Jsme pacienty paní Dr. Vlkové - chodí k ní oba synové a s jejím přístupem jsme velmi spokojeni. Hodnotím její laskavost, osobní přístup a odbornou erudici.