Psychiatrická ambulance
Halasovo náměstí 1, Brno

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Ordinační doba:
Po 8:00 - 18:00
Út 8:00 - 15:30
St 8:00 - 13:30
Čt 8:00 - 12:00
Pá - není ordinační den

Paní doktorka mi svým profesionálním přístupem již několikrát pomohla v těžkých životních situacích. Dá se možná říct, že dokonce i zachránila život. Dnes už vím, že na skutečné "Deprese" člověk sám prostě nestačí a jsem vděčná,že se mám kam obrátit o pomoc. Paní doktorky si vážím nejen jako odborníka, ale i jako velmi vlídného člověka. Taktéž její sestra je příjemná a vstřícná. Mohu jen doporučit.

paní doktorka je hrozně sympatická a hodná. Navíc má moc krásnou ordinaci, takže je u ní opravdu příjemně:-)

Paní doktorka se mi jeví po prvních několika návštěvách dobře, je přátelská a sympatická, jen mě mrzí, že jsou k ní tak dlouhé čekací lhůty - mezi jednotlivými návštěvami měsíc i víc. Navíc když jí zavolám, mluvím vždy jen se sestrou, a to ať už se jedná o cokoli... Domnívám se, že ten kontakt by měl být častější, už kvůli aktuálnímu stavu.

Paní doktorka je po všech stránkách člověk na svém místě - vlídná, empatická, opravdu vám naslouchá a věci s vámi probere, není to jen o napsání medikamentů a tím to končí. Moc mi pomohla právě tím, že jsem s ní mohla problémy probrat a podívat se na věc z jiného úhlu - vždy měla dostatek času, každého pacienta si váží, žádného neodbude proto, že je objednán další - psychiatrie není o uříznutí nohy, aby se dal stanovit čas. Věnuje ten, který je zapotřebí. Díky, paní doktorko a zůstaňte taková, jaká jste, velmi si Vás vážím!

Ž

Paní doktorka je velmi milá a přívětivá. Doprovázel jsem K návštěvám babičku, která trpěla alzheimerovou chorobou a na rozdíl od jiných lékařů, k ní chodila velmi ráda. Moc jí pomohla a mi také. Děkuji

Pod tento názor se můžu podepsat.

Paní doktorka Petra Valenčíková je odborník na svém místě.Její velice příjemné chování
a ochota u pacienta pozorně sledovat jeho problém je stoprocetní.