Psychiatrická ambulance
Halasovo náměstí 1, Brno

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Ordinační doba:
Po 8:00 - 18:00
Út 8:00 - 15:30
St 8:00 - 13:30
Čt 8:00 - 12:00
Pá - není ordinační den

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Pokud vám stačí 15 min k vypsání receptu, jste tu správně. Pokud ale potřebujete víc času na vyřešení problémů nebo dokonce pomocí, máte smůlu, jste obviněn z obtěžování, doktorka navíc ordinuje jen 2 dny v týdnu takže ji nesežene a podle jejich slov si musíte poradit sam.

Umístění: Psychiatrická ambulance psychiatrické vyšetření

U paní doktorky jsem byl kvůli diagnostice a následné ambulantní péči.
Paní doktorka se tvářila velmi mile, nicméně po pár minutách(7) rozhovoru mi diagnostikovala velmi závažnou diagnozu, na kterou mne následně začala léčit. Docházel jsem k ní cca 1 rok. Během návštěv jsem si neustále stěžoval, že mi léčba nezabírá a zda se nemohla v tak rychlé diagnoze splést. Výsledkem bylo neustálé zvyšování dávek léků s nepříjemnými vedlejšími účinky. Po roce jsem léčbu přerušil a odešel k jinému lékaři. Nový lékař mne znovu vyšetřil a následně se mi i nepřímo omluvil. Po nápravě mého zdravotního stavu, kdy jsem zvažoval, vzhledem k diagnostikované schizofrenii, radikální změnu životních cílů, jsem paní doktorce volal abych zjistil důvody jejího názoru. Nedokázala odpovědět, pouze opakovala, že diagnozu stanovila na základě vyšetření. Fatálně mylná diagnoza mi zamíchala jak s rodinnými vztahy, tak se vztahy s přáteli, vč. onálepkování atp. Návštěvu doporučuji pouze pacientům, kteří mají jasno jak v diagnoze tak medikaci a paní doktorku chtějí navštívit např. z geografického důvodu.