Petra Tylová, oční lékař Ostrava

MUDr. Petra Tylová

Oční lékař

Mjr. Nováka 1392/1a, Ostrava

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Ordinace Prohlidka kvuli silhani ditete

Kdyz jsem zde chodila mela jsem podobne pocity jako pani nize, setricka i lekarka mile, vse slo rychle. Pak jsem zde ale dovedla syna, s tim, ze nekolikrat denne zasilha, hlasila jsem, ze je hypotonik a prarodice maji hodne dioptrii. Pani doktorka udelala zakryvaci zkousku, negativni, na dalku samozrejme nic nepojmenoval, v te dobe jeste nechodil, natoz mluvil. V roce a pul se situace opakovala.. Bohuzel nas nenapadlo pozadovat rozkapani.. naivni prvorodice jsme byli radi, ze v mnozstvi lekarkych prohlidek alespon odnekud odchazime s informaci, ze je to v poradku.. Dalsi kontrola mela byt v unoru, diky mnozstvi pacientu objednani na duben.. Ja v te dobe cekala druhe dite, a konec 2. tehotenstvi nebylo uplne idealni, takze jsme opravdu dorazili az na planovany termin v dubnu, v jeho 2 letech.. A hle, to uz silhani videla i pani doktorka a zjistili se 2,75 a 3,25 dioptrii na dalku.. Syn stale nemluvil. Dala bryle a poslala na FNO, objednali nas na srpen..kde jeji postup - vlastnosti bryli jeste pochvalili. A doporucili okluzor. Zadne cviceni. Ten ale s decentraci nebyl schopen nosit. Pak jsme se nastesti odzvedeli o jinych odbornicich mimo MS kraj a bryle ma syn nove, bez decentrace, a okluzory snasi, a ocka cvicime. Ve vsem je ale rok pozadu, ovlivnilo to vse, nejen mluvu.. Dle dr.z neurologie mozek se venoval ladeni videni a nemel cas ucit se nove veci. Do te doby byl velmi klidny, bazlivy, nemluvil, nenapodoboval.. Od bryli je to uplne jine dite..ktere bylo jen uveznene v prostoru na blizky dohled, co nemohli mluvit ani jinak vyjadrit svuj nazor.. Bryle mel nosit o 1 roku.. Coz bylo v dobe, kdy jsme k teto lekarce prisli poprve, "pro jistotu.." Zpetne si cely zivot toto rozhodnuti budu vycitat.. Pri nejmensim jsem mela trvat na rozkapani..mohl by byt dnes uplne v jinem stavu..a kdyz na deti nemaji cas, stacilo to na rovinu rict, ze mame jit jinam.. Jedna veta, par vterin.. I od sestry do telefonu..

Názor přidán dne 23.02.16 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Asi budu první kdo nebyl a není spokojen , u našeho syna paní doktorka poněkud " přehlédla " tupozrakost , jen doufán že se našemu panu doktorovi a jeho oční školce povede dohnat všechen ten ztracený čas. Svoboda

MUDr. Petra Tylová

Pane Svoboda, Váš syn byl v naší ambulanci v 12 /2013 i v 3/2014 pokaždé s viděním 100% (1,0 E )jednotlivým okem jistě. Pokud by byl pokles vidění, stav by se řešil ... V 6/13 jste na kontrolu již nedošli. oční ambulance MUDr. Tylová