Mjr. Nováka 1392/1a, Ostrava

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Ordinace Prohlidka kvuli silhani ditete

Kdyz jsem zde chodila mela jsem podobne pocity jako pani nize, setricka i lekarka mile, vse slo rychle. Pak jsem zde ale dovedla syna, s tim, ze nekolikrat denne zasilha, hlasila jsem, ze je hypotonik a prarodice maji hodne dioptrii. Pani doktorka udelala zakryvaci zkousku, negativni, na dalku samozrejme nic nepojmenoval, v te dobe jeste nechodil, natoz mluvil. V roce a pul se situace opakovala.. Bohuzel nas nenapadlo pozadovat rozkapani.. naivni prvorodice jsme byli radi, ze v mnozstvi lekarkych prohlidek alespon odnekud odchazime s informaci, ze je to v poradku.. Dalsi kontrola mela byt v unoru, diky mnozstvi pacientu objednani na duben.. Ja v te dobe cekala druhe dite, a konec 2. tehotenstvi nebylo uplne idealni, takze jsme opravdu dorazili az na planovany termin v dubnu, v jeho 2 letech.. A hle, to uz silhani videla i pani doktorka a zjistili se 2,75 a 3,25 dioptrii na dalku.. Syn stale nemluvil. Dala bryle a poslala na FNO, objednali nas na srpen..kde jeji postup - vlastnosti bryli jeste pochvalili. A doporucili okluzor. Zadne cviceni. Ten ale s decentraci nebyl schopen nosit. Pak jsme se nastesti odzvedeli o jinych odbornicich mimo MS kraj a bryle ma syn nove, bez decentrace, a okluzory snasi, a ocka cvicime. Ve vsem je ale rok pozadu, ovlivnilo to vse, nejen mluvu.. Dle dr.z neurologie mozek se venoval ladeni videni a nemel cas ucit se nove veci. Do te doby byl velmi klidny, bazlivy, nemluvil, nenapodoboval.. Od bryli je to uplne jine dite..ktere bylo jen uveznene v prostoru na blizky dohled, co nemohli mluvit ani jinak vyjadrit svuj nazor.. Bryle mel nosit o 1 roku.. Coz bylo v dobe, kdy jsme k teto lekarce prisli poprve, "pro jistotu.." Zpetne si cely zivot toto rozhodnuti budu vycitat.. Pri nejmensim jsem mela trvat na rozkapani..mohl by byt dnes uplne v jinem stavu..a kdyz na deti nemaji cas, stacilo to na rovinu rict, ze mame jit jinam.. Jedna veta, par vterin.. I od sestry do telefonu..

Musím se přidat paní doktorka Tylova je nejlepší a je na svém místě a hlavně velká odbornice a sestřičky jsou velmi příjemné

Musím zde přidat svou velmi pozitivní zkušenost. Nikdy jsem ve svém životě nezažil tak skvělou a příjemnou paní doktorku a sestřičku, jejich přístup je naprosto úžasný, kdo nezkusí, opravdu nemůže pochopit. Čekal jsem, že zkušenost a celkový dojem bude tak na středu, ale je to ten nejvyšší bod, který může existovat. :) Při vstupu do čekárny vás překvapí velmi milé prostředí, ve chvíli, kdy vyjde sestřička, budete se cítit, jako byste nebyli u doktora, ale u kamarádky, sestřička je neuvěřitelně přirozená paní a velmi dobře se s ní komunikuje. Paní doktorka má skvělý individuální přístup k pacientovi, ne jako ostatní doktory, které jsem zažil, kdy vás všechny "seřve" za to, že nenosíte brýle, vynadá vám, že neděláte tohle a pak zase tohle, přikazuje vám, že máte dělat tohle a pak tohle, prostě její přístup mi přijde takový, jako kdyby léčila svou rodinu. Opravdu mi nepřišlo, že jsem u doktora, ale že mě léčí má kamarádka. Takže opravdu vřele doporučuji. :)

Asi budu první kdo nebyl a není spokojen , u našeho syna paní doktorka poněkud " přehlédla " tupozrakost , jen doufán že se našemu panu doktorovi a jeho oční školce povede dohnat všechen ten ztracený čas. Svoboda

MUDr. Petra Tylová

Pane Svoboda, Váš syn byl v naší ambulanci v 12 /2013 i v 3/2014 pokaždé s viděním 100% (1,0 E )jednotlivým okem jistě. Pokud by byl pokles vidění, stav by se řešil ... V 6/13 jste na kontrolu již nedošli. oční ambulance MUDr. Tylová

Jsem v zástupu spokojených pacientů paní doktorky, postupně se přidávala celá naše rodina. Chválím její odbornost, vstřícný a přitom profesionální přístup. Sestřičky jsou rovněž skvělé.

Je skvělá. Vynikající lékař, velký profesionál, laskavý člověk. V ordinaci má nesmírně šikovné, vstřícné a laskavé sestry. Bezvadně sehraný tým. Děkuji jim

Příjemná, věcná, ochotná a hlavně rozumí tomu co dělá. A co dělá, dělá moc dobře.

Velmi kvalifikovaná oční lékařka, rozumí své profesi, vždy dobře poradí a svou ordinaci má špičkově vybavenou. Navíc s pacienty jedná velmi vstřícně vše dokáže dobře laikovi vysvětlit.

Musím se přidat k již 18-ti spokojeným pacientům. Taky jsem chodila k dr.Šindlerové na polikliniku v Hrabůvce. Byla jsem tam již delší dobu nespokojená (nejen s celodopoledním čekáním v přeplněné čekárně, ale i s p.doktorkou, která nepříjemně páchla cigaretami). Dnes mně dokonce její velice arogantní sestřička nevzala v 11 hodin (ordinaci má do 12), že má v čekárně ještě 5 lidí. Ani ji nezajímalo, že mám nějaký problém.
Zašla jsem tedy do ordinace paní doktorky Tylové s tím, že k ní přejdu. Velice milá sestřička mě chtěla objednat, ale když jsem jí řekla, že mám problém s okem a blíží se víkend a mám obavy, aby se mi to nezhoršilo, vzala mě hned.
Moc tímto sestřičce děkuji a velice mile jsem byla překvapená i přístupem paní doktorky. Navzdory tomu, že je o hodně mladší, než moje bývalá doktorka, pracuje velice profesionálně. Jsem ráda , že jsem tento krok udělala a přeji paní doktorce Tylové ,i její sestřičce,jen to nejlepší a hodně spokojených pacientů.

Kdyby byli všichni lékaři tak obětaví jako tato lékařka a sestra tak by nemohl mit nikdo strach jit k lékaři. byl jsem naprosto spokojený a cítil jsem se u ní velmi dobře