Internista Více

Jindřichův Hradec 1 adresa

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: jiné místo Pálení lýtka pravé nohy

V sobotu 10.11. 2018 jsem navštívili pohotovost v Jindřichově Hradci v čase asi 16,45 Hod z důvodu pálení a škubání v lýtku pravé nohy. Po několika minutách jsem byl pozván sestřičkou do ordinace k paní doktorce Petře Němčíkové které jsem sdělil své problémy. Mohu jenom říct ochota paní doktorky a sestřičky na nejvyšší úrovni,

Děkuji

Jiří Kröpfel

Sl. Němčíkovou jsem před lety poznal sice v jiném vztahu než lékař-pacient, ale vzhledem k tomu, že ji medicína skutečně baví a jejímu charismatu, věřím, že už její přítomnost musí mít na pacienty blahodárný vliv :)

C

Velmi milá, ochotná a pečlivá paní doktorka, pro své pacienty dělá maximum a ti ji za to milují!!!

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Jak by se projevil chornický zánět v oblasti hlavy? Může být příznak 4 měsíce zduřelé lymfatické uzliny? Nebo to jsou možná že spíše tukové boule. Dále také citlivá hlava na pohmat - příčina spíše v bolácích co zde jsou. Může se to takto projevovat? Může to laik nějak poznat? Mockrát děkuji za odpověď.

Bez klinickeho vysetreni se nelze k problemu blize vyjadrit. Navstivte sveho praktickeho lekare, ktery Vas pripadne odesle dale ke specialistovi.

MUDr. Petra Němčíková

Máme doma tchána 83 let, ležícího, má krev v moči, už asi 1 týden, dostal kanavit a dnes mu nasadila doktorka nějaké antibiotika, tchýně neřekla doktorce, že zežloutl, Už 3. den/,nevím co bych teď mohla udělat pro to, jestli to vymizí, z čeho by to mohlo být, otázek by bylo asi mnoho, je zesláblý

Urcite pana dopravit k dalsimu dovysetreni do nemocnice. Krevni odbery a dalsi dovysetreni budou nutne, hlavne necekat na prodlevu.