psychoterapie, psychologické poradenství, sportovní psychologie
Ostrava

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Kontakt pro dotazy a termíny: kahankova.petra@seznam.cz
Sezení probíhají na ul. Dolní v Ostravě-Zábřehu.
Platba hotově 700kč-50min.
...

• psychoterapie

Umístění: psychoterapie, psychologické poradenství, sportovní psychologie Jiný

Děkuji za lidské, empatické vedení. Díky spolupráci jsem se posunula a už mě neděsí být sama se sebou a svými bludnými kruhy. Už po prvním setkání jsem cítila úlevu a důvěru, že to se mnou ještě není ztraceno.

Umístění: psychoterapie, psychologické poradenství, sportovní psychologie Jiný

Paní Kahánková je milá, ale jako terapeutka mi nevyhovovala. V podstatě mi řekla, že jsem v pořádku a přitom jsem pár týdnů na to musela zahájit psychiatrickou léčbu se slovy lékařky, že jsem došla za pět minut dvanáct. Terapie paní Kahánkové mi nepomáhaly a hlavně mi přšlo, že paní terapeutka vůbec nerozuměla mému problému.

Umístění: psychoterapie, psychologické poradenství, sportovní psychologie Jiný

Paní Kahánková mi pomáhá téměř rok a za tu dobu jsem se v mnoha ohledech neuvěřitelně posunula a psychicky je mi nesrovnatelně lépe. Je to jako když jste ztraceni v hlubokém lese, několikrát se neúspěšně pokusíte najít cestu a potom najdete někoho, kdo vás na tu správnou přivede. Vidíte značku s šipkou a víte, že jdete správně. Je to úleva. Každému můžu jen doporučit se svými problémy něco dělat, stojí to za to. A paní Petru všem doporučuji, protože její klid během terapie a její lidský přístup velmi pomáhá nasměrovat myšlenky správným směrem.

Umístění: psychoterapie, psychologické poradenství, sportovní psychologie Jiný

Jsem ráda, že jsem se rozhodla pro terapii. S paní psycholožkou jsme se potkávaly asi rok, kdy mi pomáhala se změnami v mém životě. Děkuji.

Umístění: psychoterapie, psychologické poradenství, sportovní psychologie

K paní terapeutce Kahánkové jsem docházel v různých intervalech asi rok. Spolupráce mě posunula v životě dále a pomohla mi překonat náročné životní období. Velmi děkuji za její péči a věřím, že už to v životě zvládnu.

Umístění: psychoterapie, psychologické poradenství, sportovní psychologie

Za pomoc paní psycholožky jsem velmi vděčná. Po absolvované terapii se mi žije mnohem lépe, vím jak pracovat sama se sebou. Moc děkuji. Eva J.

Umístění: psychoterapie, psychologické poradenství, sportovní psychologie

Jsem paní psycholožce velmi vděčná za pomoc v mé životní situaci. Byly to nejvhodněji investované peníze, posunulo mě to a budu ze spolupráce s paní Kahánkovou čerpat hodně dlouho. Děkuji, Lucie H.

Umístění: psychoterapie, psychologické poradenství, sportovní psychologie úzkosti, vztahové problémy

K paní Kahánkové jsem se objednal po dlouhém váhání, ale na doporučení mé známe jsem to zkusil. V minulosti jsem neměl dobrou zkušenost s terapeutkou. Problémy trvaly a chtěl jsem to řešit. Terapie pod vedením paní Petry mi ukázala cesty a dala naději, že to může ještě v mém životě za něco stát. Děkuji a doporučuji.

Paní Kahánková pracovala s celou mou rodinou, syn sportovec potřeboval pomoc se zvládnutím krizových situací, manžel a já jsme potřebovali si ujasnit nějaké vztahové záležitosti a komunikační neshody. Syn si pomoc pochvaloval, slyšel už hodně rad od trenérů co nedělat ale konečně taky poslouchal někdo jeho a dokázal nasměřovat jak dále. U nás s manželem je to ještě na dlouho ale také víme co změnit a co dělat jinak. Děkujeme a doporučujeme.

spolupráce s paní Kahánkovou z oblasti sportovní psychologie. Doporučuji! velmi mi to pomohlo. Pozitivní změny jsou znát.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, ráda bych se domluvila na schůzce. Bude to poprvé a proto vůbec netuším, jak se objednat, případně jestli jsou tyto služby placené a kdy máte vůbec volný termín. Děkuji za bližší informace. Dana O.

nejsem klinický psycholog, nespolupracuji tedy s žádnou zdravotní pojišťovnou. Za sezení se platí hotově 500kč. Pokud máte o spolupráci zájem napište mi prosím na email kahankova.petra@seznam.cz a domluvíme se, volný termín lze najít během začátku března. S pozdravem Kahánková

Mgr. Petra Kahánková

Dobrý den, jsem vdaná 17 let, máme velký problém, manžel se mnou 5 let nespí, nemůžu se ho ani dotknout, obejmout, přitulit se, problém jsem se snažila s ním řešit, ale nechce se o tom bavit je mladý 45 let, má 2 práce, je obézní a má vysoký tlak, jsem už unavená řešit tuto situaci pořád dokola, nechce k odborníkovi, není schopný mi říct co se děje a Já nechci zahodit manželství, které jinak v podstatě funguje, ale jsem žena která má taky své potřeby a sex je důležitá součást manželství, vztahu, jinou ženu nemá, prosím poraďte mi nechci se rozvádět máme spolu 16 letou dceru, připadá mi, že se někde bloknul, přiznávám, že jsem měla 2 leté období kdy jsem pila alkohol, ale nejsem alkoholik a sama jsem přestala pít, problémy byly i předtím, ví i o mém sexuálnímu úletu a sám chápe, že si to zavinil sám, nevím co dál jsrm už bezradná a trápím se on sám nechce nic dělat, řešit, při hádce řekl, že je to normální že takhle žijeme a že nechce spát s nikým, děkuji aspoň za nějakou radu, obvodní lékař mi doporučil psychiatra

pokud máte zájem o spolupráci, napište mi prosím na email kahankova.petra(zavináč)seznam.cz
s pozdravem, P. Kahánková

Mgr. Petra Kahánková